פנג שואי: שימוש בחמשת האלמנטים ובקערות השירה של קריסטל קוורץ לאנרגיה חיובית

טיפים לפנג שואי למשיכת אנרגיה חיובית בעזרת קערות זמר קריסטל קוורץ

הפנג שואי, האומנות הסינית העתיקה של סידור פנים, היא דרך יעילה לכוון אנרגיה ובשימוש בשילוב עם קערות שירה קריסטל קוורץ, תעזור לך למשוך אנרגיה חיובית ומזל טוב לחיים שלך. חמשת האלמנטים של הפנג שואי הם גורם מפתח בסידור נכון של החלל שלך כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, וניתן להשתמש בקערות קריסטל קוורץ ביעילות בשיטה זו.

חמשת האלמנטים

איזון ומיקום נכון של חמשת האלמנטים של הפנג שואי (עץ, אש, מתכת, אדמה ומים) חיוניים לזרימה נכונה של צ'י חיובי בחלל שלך. קערות שירה קריסטל קוורץ מכילות שלושה מהאלמנטים הללו – מתכת, אדמה ומים, וניתן למקם אותן בכמה מקומות אסטרטגיים כדי לשפר איכויות ספציפיות.

  • אלמנט המתכת קשור לעושר והגנה כאחד, וניתן להשתמש בו כדי למשוך יותר כסף, כמו גם להגן על החלל שלך מפני השפעות שליליות. הנח קערה באזורים המערביים, הצפון-מערביים והצפוניים של המרחב שלך כדי לשפר את האנרגיות הללו.
  • מים הם עוד אחד מהמרכיבים העיקריים ושולטים בכוח החיים שלנו, ברווחה, בשלווה וביכולות שלנו לשחרר ולהרפות. יש לו גם השפעה ישירה על זרימת הכסף. הנח קערה באזורים הצפוניים, המזרחיים והדרום -מזרחיים אם ברצונך להדגיש את השפעות המים שלה.
  • אלמנט כדור הארץ מייצג יציבות, ביטחון וקביעות, ועם התכונות המטפחות שלו, הוא תומך גם בקשרים עמוקים ומתמשכים. מקום
  • קערת קריסטל בדרום מערב, צפון מזרח, מערב, צפון מערב ומרכז החלל שלך לשיפור מיטבי של אנרגיות כדור הארץ.

השפעות מועילות אחרות

עם איכות ההכוונה לתווים ספציפיים, ניתן להשתמש בטונים עצמם של קערות שירה בדולח בדרכים יצירתיות לשיפור הצ'י שלך. לדוגמה, הנח קערה מכוונת לפתק F (לצ'אקרת הלב) באזור היחסים במרחב שלך כדי לקדם אינטראקציות חיוביות ואוהבות עם אנשים אחרים. החומר של הקריסטל עצמו גם מרפא מעצמו, שכן לקריסטל יש תכונות ניקוי חזקות כמו גם אנרגיה חיובית. האור, הצבע והיופי של קערת שירה מקריסטל ירים את האנרגיה של כל אזור, לא משנה היכן הוא ממוקם. קערות שירה מקריסטל קוורץ הן כלי יעיל לאיזון אנרגיה, ומשתמשים בשילוב עם פנג שואי, בטוח ישפיעו על חייך.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.