פנג שואי מפרש את צורת הרכוש

רוב האנשים בארצות הברית חיים בפיתוחי מגורים והמגרש הממוצע מעוצב בצורת ריבוע או מלבן. זה נחשב נורמלי וחסר משמעות.

אבל לפעמים בית עשוי לשבת על מגרש בעל צורה יוצאת דופן וזה מכוון את הצ'י (אנרגיית כוח החיים) סביב הבית בצורה כזו שהדיירים ירוויחו או יתערערו.

מגרש בצורת משולש יכול לגרום לדיירים להיות נוטים יותר להתווכח או להיכנס לתאונות. מבין שתי האפשרויות, עדיף להיות ממוקם על מגרש בצורת משולש כשהחלק הרחב יותר מאחור מאחורי הבית, לעומת שהמגרש צר עד לנקודה מאחור. הסדר זה יכול להקשות על הדיירים לחסוך כסף. אם אתה יכול לדמיין את האנרגיה שנכנסת לנכס מהצד הקדמי ואז נלחצת או מוגבלת מאחור, כאילו מתרוקנת החוצה דרך קולנדר.

"מגרש דגל" עשוי להיות צורה מרובעת בסיסית, עם שטח מורחב או רצועת אדמה עבור שביל כניסה. ממבט אווירי זה ייראה קצת כמו דגל. בפנג שואי מסורתי, ידיעת כיוון המצפן האמיתי של נכס יכולה לחשוף דברים רבים מכיוון שהכיוונים הם סמליים של בני משפחה וחלקי גוף. לדוגמה, אם מגרש דגל יצר קטע צפון-מערבי מורחב לחבילה, זה יכול להיות שהאב או הבעל בבית חזקים מאוד. הסיבה לכך היא ש-NW קשורה מטבעה לגבר בבית. אם הקטע הדרום-מערבי היה מורחב, רק על ידי צורת המגרש או כשביל כניסה למגרש דגל, זה אומר שהאישה בבית חזקה מאוד שכן SW קשורה לאישה או לאם.

חלקות אדמה מסוימות יהיו ריבועים או מלבנים מושלמים, אבל הן בעלות חתך כיווני מינוס אחד. כאשר חסר קטע כיוון, זה יכול להעיד על חולשה או היעדרות של בן משפחה מסוים. למשל, כיוון מזרח קשור לבן הבכור במבנה המשפחתי. חלקת אדמה שהייתה חסרה ברביע המזרחי שלה מעידה על כך שבני זוג עשויים להתקשות להרות ילד בבית היושב על הקרקע הזו.

בחלק מהמגרשים יש צורות יוצאות דופן או לא מושלמות שניתן לווסת וליצור אפילו בטכניקות גינון. אם נחזור למגרש בצורת משולש שמצטמצם מאחור, עם מספיק מקום, זה יכול להיות מרובע מאחור עם נטיעות, קיר, גדר חיה או שיחים.

About admin

Check Also

פנג שואי חתונה משמח

בחירת צבעי חתונה למזל טוב ברגע שכלה מודיעה שהיא מאורסת, חברים שואלים: "מה הצבעים שלך?" …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.