פנג שואי מפרש את "נָעוּל" בַּיִת

כשאנו חושבים על בית "נעול", עולה בראש הדימוי של בית מאובטח ממש; כזה שאתה יכול להיכנס רק על ידי פריצת מנעול כדי להיכנס. למונח הזה "בית נעול" או "שלב נעול" יש משמעות שונה לחלוטין בתורת הפנג שואי.

המנעול מתייחס לשלב שבו הדיירים נמצאים באופן מטפורי בסוג של "מעצר בית". כמה תרגומים קראו לזה שלב ה"כלוא". במהלך "נעילת האנשים" יסבלו הדיירים יותר מבעיות בריאות ויחסים מאשר בתקופות בהן מנעול האנשים אינו בתוקף.

במהלך "נעילת כסף" יכולים הדיירים לסבול מקשיים כלכליים שלא יהוו בעיה כאשר אותו בית לא נמצא בשלב מנעול הכסף.

כל בית בודד, כל מבנה בודד על פני כדור הארץ יעבור גם את שלבי People Lock וגם Money Lock, לא משנה כמה הבית נחשב טוב לפי תקני הפנג שואי רוב הזמן.

שלבים נעולים אלה יכולים להימשך יום אחד, חודש, שנה או מחזור של עשרים שנה וניתן לחשב שלבים אלה בפנג שואי קלאסי ומסורתי. לפעמים זה מכונה שואן קונג או בית הספר הכוכב המעופף. הפקת נושאים של תזמון היא מה שהופך אותו ללא מובן מאליו. במילים אחרות, הבית לא משתנה במראהו כדי לגלות שהוא נכנס לשלב נעול.

כדוגמה, כל הבתים הפונים לצפון אשר נבנו בין השנים 1924-1943, נמצאים כיום ב-People Lock של 20 שנה שהחל ב-2004 ויימשך עד 2024. דוגמה נוספת היא שכל הבתים הפונים לצפון-מערב אשר נבנו בין 1984- גם 2003 נמצאים כעת במנעול 20 שנה (בשביל כסף) שהחל בשנת 2004. בכל עידן נתון, יהיו מספר סוגי בתים שנמצאים כעת בשלב נעילה.

בין אם הבית נמצא במנעול לשנה או במנעול של 20 שנה, התרופה זהה: הדייר צריך לשמוע ולראות מים זורמים. זו אחת הסיבות לכך שמזרקות, אקווריומים ומתקני מים חיצוניים יכולים להיות כל כך מועילים. יש למעשה מיקומים גרועים בפנים ובחוץ בכל הנוגע למים (הישארו מעודכנים לכתבה שלי על מים).

אבל למטרות שחרור או הפחתת ההשפעות של השלב הנעול, כל סוג של תכונת מים תעזור למצב זה. ואיך אפשר לדעת אם תכונת המים שלהם עבדה? כדוגמה, אם זוג גר בבית שנמצא ב-People Lock לטווח ארוך, הם בדרך כלל יתקשו להרות. כאשר תכונת המים מותקנת, ההריון מתרחש זמן קצר לאחר מכן.

בתחום הכספים, אם הדיירים סובלים מנעילת כסף ארוכת טווח בביתם, התקנת מאפיין מים יכולה להתנסות בהגדלת הכנסה מוחשית או נפילות פיננסיות אחרות.

ללמוד כיצד להבין אם הבית או העסק שלך חווים אחד מהשלבים הנעולים הללו הוא די קל. גם פנג שואי לספקנים וגם רצף הפנג שואי מראים לקוראים כיצד לחשב זאת.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.