פנג שואי לחדר עבודה – שיפור הריכוז והפרודוקטיביות

אם אתה מחפש להפיק את המרב מתחום הלימוד שלך, תגלה שדבר אחד שאתה יכול לנצל הוא מה שיש לאמנות הפנג שואי להציע לך. פנג שואי היא האמנות הסינית העתיקה של איזון והרמוניה, ותגלו שעל ידי שילוב העקרונות הללו בעיצוב החדר בו אתם או ילדכם בחרתם ללמוד, תוכלו להפיק הרבה מאוד שיפורים בלימודים שלך.

כאשר אתם מחפשים לוודא שהחדר מוליך לאומנות הלימוד ולהטמעת המידע, תגלו שיש כמה דברים שצריך לזכור. זה במיוחד כך אם אתה רוצה ליישם פנג שואי לחדר לימוד.

חדר לימוד פנג שואי טיפ מס' 1

התחל בכך שחדר העבודה מסודר. לימוד בחדר לא מסודר יכול להסיח את הדעת למדי, לכן יש לוודא שהחדר עצמו נקי ורגוע. אל תשאיר דברים שאינם נחוצים ללימוד זרוקים על השולחן.

קחו קצת זמן לוודא שלכל דבר יש מקום מתאים לשבת, וחפשו מרחבים רחבים של מקום פנוי. זה ייתן לך הרבה מקום לעבוד על הנקודות העדינות של הפנג שואי ללימוד טוב יותר. חפש דרכים לשמור על שולחן העבודה עצמו חשוף ככל שתוכל, כי זה יעזור במיקוד.

חדר לימוד פנג שואי טיפ מס' 2

דבר נוסף שתצטרכו לבדוק הוא כיצד ממוקמת תחנת הלימוד. זה יכול לעזור לך לקבוע איך אתה רוצה להגדיר את החדר, אז וודא שאתה שם לב אליו. ראשית, זכרו כי יש למקם את שולחן הכתיבה של מי שלומד כך שהחלון יהיה משמאל לשולחן, אם זה אפשרי.

אם אין שם חלון, תלו במקום זאת מראה, שיכולה לפעול באותה צורה. וודאו שלמען התוצאות הטובות ביותר שלשולחן העבודה לא יהיה מי שיושב לידו עם הגב לדלת, שכן הדבר עלול להשפיע על הריכוז שלהם.

חדר לימוד פנג שואי טיפ מס' 3

כדי להעניק לחדר מראה פתוח ומזמין, הסתכלו על הוספת פעמון רוח או צמח ליד החלון. תגלו שבמדור הפנג שואי זה יכול למנוע מזל רע והשפעות רעות להיכנס דרך החלון. שימוש במבוק או קקטוס במקום הזה יכול להוסיף קצת הגנה לשם וזה יכול לעזור לשמור אותך או מי שלומד שם במיקוד חד. אתה גם עשוי לגלות שפעמון רוח יכול להיות כלי נהדר להאיר את החדר ולהזמין השפעות חיוביות.

יש הרבה סיבות לחשוב על לוודא שתחום הלימוד שלך תואם בכל הנוגע לפנג שואי. יישום פנג שואי לחדר עבודה יכול להשפיע מפתיע על חווית הלימודים שלך. תגלו שיש הרבה דברים שאתם יכולים לעשות כדי להפוך את זה למקום מסביר פנים שאתם נהנים ללמוד בו, אז קחו קצת זמן לחשוב מה אתם יכולים לעשות. זכור שפנג שואי יכול לעזור לך להחיות את החדר כולו

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.