פנג שואי לאלמנות ולגרושים

אני בטוח שחלק מכם עשויים לקרוא את הכותרת ולחשוב, "בסדר, זה אמור להיות טוב; אני אקרא אותו לבידור ואם אקבל יותר, יהיה טוב יותר."

התרגול של הפנג שואי משתמש באמנות הסינית העתיקה של צ'י. צ'י הוא אנרגיה. אין לזה שום קשר לדת. יש הרבה מתרגלים בחוץ, בכל רחבי העולם. המטרה שלי בכתיבת מאמר זה היא לשתף אתכם כיצד הרווחתי ממנו. הרשה לי להתחיל מההתחלה.

כמה חודשים לפני שבעלי מת, נתקלתי במודעה בעיתון של מתרגלת פנג שואי שמפרסמת את שירותיה. מעוניין, החלטתי לגזור את המודעה מהעיתון ולשים אותה בצד עד מאוחר יותר. מעולם לא עסקתי באמנות זו בעצמי; עם זאת, אני אוהב שאחרים קראו על זה במאמרים שונים והסתקרנתי.

כפי ששיתפתי, כשראיתי את מודעת הפנג שואי, בעלי היה גוסס. שנינו ידענו את העובדה הזו. כמו כן, בדיוק עברנו לעיר חדשה כמה חודשים קודם לכן ולכנסנו לבית חדש. כשעברנו דירה, כל מה שיכולתי לעשות זה להכניס את הרהיטים לבית. בעלי ואני היינו במאבק חיינו… על חייו. (אני שומע את השאלה שלך: למה שתחליט לעבור אם בעלך גוסס? התשובה הזו תצטרך לבוא בכתבה אחרת.) אז כשראיתי את המודעה כמה חודשים לאחר מכן, ידעתי שאני לא יכול לפעול לפיה .

לאחר מותו של בעלי שלפתי את המודעה מהמגירה והתקשרתי למרפאה. הייתי צריך הסחת דעת מהכאב שלי והחזרת הבית לכושר היה המתכון. יאן, מתרגלת הפנג שואי, הייתה מאוד נחמדה בטלפון והיא שאלה המון שאלות כדי להכיר אותי. למדתי קצת יותר על מה התרגול הזה באמת כרוך. חשבתי שזה רק על הצבת רהיטים בחדר, במיקום הטוב ביותר לתנועת צ'י. (חשבתי שאני חכם כי ידעתי את המילה והמשמעות של צ'י) למדתי שיאן הוא מסורתי בכל מה שקשור לאמנות הזו. היא מתרגלת את מסורת הכת השחורה. מעולם לא שמעתי על מסורת זו או אחרת. חשבתי שהכל אותו דבר; לא היה לי מושג.

קבענו תור לייעוץ בביתי. היא הודיעה לי מראש שזה ייקח בערך 4 שעות. וואו, חשבתי שהיא פשוט תבוא ותציע כמה הצעות ותיעלם. בכל מקרה, אני לא יכול לספר לך כל מה שהיא עשתה כי זה יהיה לא מוסרי עבורי לעשות זאת. מה שאני יכול להגיד לך הוא שזו הייתה חוויה נפלאה. יישמתי את כל ההצעות שלה. לקח לי זמן לעשות זאת, אבל סיימתי הכל.

אבל דבר מצחיק, התחלתי לשים לב לשינויים באנרגיה שלי ובמה שקורה בחיי, כיוון שאעשה את השינויים. חלק ממני חשב שהמשמרות היו זרות, אבל זה לא היה המקרה. בהיותי אדם סקפטי, באמת התחלתי לשים לב לדברים שקורים לי. שמתי לב גם שאנשים שביקרו בביתי, כמעט ולא רצו לעזוב אותו. הם אמרו לי שהבית שלי מרגיש מסביר פנים ומרגיע. הם משאירים את דאגותיהם בדלת. למעשה, לפעמים אני צריך לרמוז לאדם שעבר הזמן שלי למיטה או שאני צריך לעשות שליחות.

הכוונה המקורית שלי בכך שמתרגל ישתמש בפנג שואי בביתי הייתה פשוט לקבל עזרה בהצבת הרהיטים שלי במקומות הטובים ביותר. מה שקיבלתי היה הרבה יותר. אני יודע שזה נשמע מוזר אבל הבית שלי באיזון עזר לי להחלים מאובדן בעלי. זה המפלט שלי ומקום השלום שלי. אני מטייל הרבה ואני אוהב את המקומות שאני הולך אליהם. אבל, אני תמיד שמח כאשר אני נכנס לדלת הכניסה שלי. זה כאילו הבית מברך אותי הביתה.

אם אתה מישהו שאיבד את בן/בת הזוג שלך, אתה צריך להסתכל על הסביבה שלך בכל הנוגע לריפוי. יש מתאם ישיר בין הסביבה שלך לבין כמה טוב אתה מרפא. כולנו רוצים לחיות חיים חזקים תוססים ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לאזן את הבית שלך. האם הסביבה שלך בטוחה; זה נוח? איך הבית שלך גורם לך להרגיש? האם אי פעם חשבת על שיפור תהליך הריפוי שלך על ידי שיפור הבית שלך?

אני לא מציע לך לצאת לקנות ספר על פנג שואי. כפי שציינתי קודם, יש כמה אסכולות שונות של פנג שואי; ורוב הספרים לא עושים את ההבחנות. שמעתי אנשים אומרים שהם מתבלבלים כי ספר אחד מספר להם משהו ושני אומר משהו אחר, הנוגע לאותו נושא.

הדרך הטובה ביותר ללמוד מה הבית שלך צריך היא לשכור רופא. אנשים אלה למדו בבית הספר כדי ללמוד אמנות זו. חלקם התאמנו שנים רבות. אין מצב שאתה יכול לקרוא ספר ולדעת איך ליישם את ההצעות שלו למצב שלך.

אני דבק בהסמכות, אז ודא שמי שאתה משתמש אי פעם הוא מוסמך. בקש מהם לומר לך את שם בית הספר ותבדוק אותם לפני שתעסיק אותם. כמו כן וודא שהם עסקו זמן מה. השתמש בשיקול דעת ובאינסטינקטים שלך. רשמתי את שם המתרגל שהשתמשתי בו באתר האינטרנט שלי. אל תהסס לפנות אליה. היא זמינה להתייעצות טלפונית, אם אתה לא באזור שלה. העסקת מתרגל פנג שואי הייתה אחת ההחלטות הטובות ביותר שעשיתי עבור עצמי.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.