פנג שואי לאהבה והיכרויות לרווקים הומואים

האם אתה מרגיש שאתה מחפש אהבה בכל המקומות הלא נכונים?

האם אי פעם חשבת להשתמש בפנג שואי לאהבה?

נניח שאתה הולך לבר מערבון גיי, סביר להניח שהאנשים שם יהיו לבושים כמו בוקרים וקאוגירל. בר זה לא ימשוך דוגמניות אופנה ופוזשנים. הכלל הבסיסי של פנג שואי הוא "כמו" אנרגיה מושכת אנרגיה "כמו". אני בטוח שראית את זה בעצמך בתחומים אחרים בחייך.

בוא נגיד שהאדם שאליו תרצה להתחבר, מישהו עם "אנרגיית הלימה" שלך או קואה יימצא בבר מערבי. אתה הולך לשם מחפש למצוא את הקאובוי הטעים המושלם הזה, אתה מוצא בוקרים טעימים, אבל נראה שאתה בלתי נראה! הייתי שם עשיתי את זה! איכס!

מה לא בסדר? למקום הזה יש את "האנרגיה הדומה" שלך, יש בו אפילו הבוקרים החמים שמחפשים חיבור, אבל שום דבר לא קורה, אז זה בטח המקום הלא נכון, נכון?

אין שום דבר רע במקום שאתה מחפש, אבל סביר יותר להניח שאתה מסווה את עצמך מבלי משים על ידי לובש צבעים המסווים או מפחיתים את הנוכחות והביטחון שלך. אתה מהדהד בתדירות מסוימת וזה מה שאתה רוצה להקרין בביטחון.

אתה יכול לתקן את המצב הזה על ידי גילוי איך בדיוק להשתמש בכוחות הפנג שואי לאהבה לטובתך.

לכל אחד מאיתנו יש תהודה אנרגית פנג שואי משלו ולכל תהודה אנרגטית יש התאמות תומכות ולא תומכות, צבעים ואפילו בני זוג.

הכרת תהודה האנרגיה שלך או ה'קוה' שלך חשובה מאוד מסיבות רבות ואחת היא לדעת בדיוק אילו צבעים ללבוש כשאתה יוצא החוצה, כך שישימו לב בך.

אלו הם "צבעי הקואה התומכים שלך" והצבעים האלה הם שגורמים לך להתבלט בקהל הומוסקסואלים ולגרום לך לשים לב לאחרים. אלה עם אותה קואה הם האנשים שאיתם תתחבר. עכשיו זה לא אומר שהכימיה שלך תתאמן, אבל זו בהחלט התחלה טובה. פנג שואי לאהבה יכול לעזור להיכרויות עם רווקות הומואים שלך. בֶּאֱמֶת!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.