פנג שואי – כניסה לדירה ומיפוי חייך

הפנג שואי יכול להועיל גם לאלו מאיתנו שגרים בדירות, הצעד הראשון הוא להתמקד בכניסה לדירת הפנג שואי שלכם. מיפוי הבגואה לתכנית הרצפה שלך ישחק לנו כאן תפקיד חיוני. מכיוון שיש מגוון של דירות זמינות בחוץ, הנוהג של הפנג שואי עשוי להשתנות מעט ממקום למקום בהתאם לסוג הדירה שיש לך.

עם זאת, חשוב לזכור שגם אם יש מגוון עצום בסגנון הדירות, היסודות של הפנג שואי עדיין יחולו על כל חלל או מיקום נתון.

אם אתה גר בבניין דירות, אתה צריך לזכור שני דברים מאוד חשובים. הדבר הראשון הוא הכניסה לבניין והדבר השני הוא הכניסה לדירת הפנג שואי. מפה את כלי הבאגוה שלך כשהצד הצפוני מיושר לקיר עם הכניסה הראשית לדירה. זה יכין אותך ליישום כל תרופה ושיפורי פנג שואי שבהם תרצה להשתמש כדי להמריץ ולהפעיל את אזורי החיים שלך. הכניסה שלך תצטרך להיות נקייה מעומס ולהיות מזמינה באופן כללי, בתוך הדלת ומחוצה לה. פחות עומס יאפשר ליותר אנרגיה לזרום לדירה שלך. בפנג שואי, מיקום הכניסה לכל חדר או חלל חשוב מאוד, הוא יכול לחסום אנרגיה או לאפשר לה לזרום פנימה.

כאשר מחפשים את המיקום הטוב ביותר לדירה, עליכם להימנע מאלה שנמצאות במבנה מוגבה. כיצד תדע אם בניין דירות נתון יושב על מבנה מוגבה? קל לקבוע זאת מכיוון שלבניינים אלו יש בדרך כלל חניה בקומת הקרקע, מה שגורם להראות כאילו בניין הדירות מוגבה מהקרקע. מכיוון שמבנים אלה אינם מבוססים, זה יכול להיות מקום אפשרי לאנרגיה רעה ועומדת.

ברוב בנייני הדירות יש בריכות הממוקמות בפנטהאוז או במפלס העליון של הבניין. זהו לא סימן פנג שואי טוב מכיוון שהוא מסמל שכל השאר נמצא מתחת למים. הפנג שואי שואף לשמור על האיזון בין כל חמשת האלמנטים, כמו גם היין והיאנג, ולכן הפיכת אלמנט אחד לשולט מעל השני הוא לא-נו גדול.

אם יש לכם אפשרות לגור בדירה הממוקמת בקומות התחתונות ולא בקומות העליונות, קחו בחשבון שככל שהדירה נמוכה יותר או קרובה יותר לקרקע, כך ייטב. הצ'י יעבור דרך ארוכה לפני שהוא יגיע לדירה בקומות העליונות, אבל כדי לעזור, אתה יכול לשמור את האורות שלך פתוחים או לתלות צמח מחוץ למקום שלך כדי לסייע לצ'י לזרום פנימה.

סוג אחר של סגנון דירות פופולרי הוא דירת סטודיו, שאינה תורמת לפנג שואי. אם כי, כאשר אתה משתמש במפת הבאגוה המיואמת לכניסה לדירת הפנג שואי שלך, מיפוי תשעת אזורי החיים יהיה די פשוט קדימה. כלומר, זה יהיה הרבה יותר ברור היכן אתה באמת צריך למקם כל תרופה. באופן אידיאלי, יש לחלק אזורים שונים ולהגדיר כראוי את הגבולות. דירת סטודיו פירושה שכל האזורים יוצקים לאזור מגורים אחד מרכזי. אם זה המקרה, אז אתה יכול להשתמש במחיצות או וילונות ביצירת גבולות של האזורים השונים בדירה שלך. הכי חשוב לחלק את חדר השינה מכל השאר.

אם אתם יוצאים לציד דירות, עליכם לזכור שהדירה האידיאלית היא מיקום בו אין פינוי אשפה או פחונים הנמצאים בקרבת מקום. דירות הקרובות מדי למדרגות או למעלית אינן מומלצות, כמו גם דירות הממוקמות בקצה מסדרון ארוך.

זכור, אתה יכול להשתמש בבאגואה כדי לעזור כמפת הכניסה לדירת הפנג שואי שלך. כל שעליך לעשות הוא לסדר אותו כמו תוכנית קומה בדירה שלך, החל בכניסה שלה (יישר את הקיר הזה צפונה על המפה) כדי לדעת לאילו כיוונים אזורי החיים השונים יתייחסו בסביבה שלך, והתחל בפנג שונג!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.