פנג שואי טוב ורע: מה לחפש בקניית בית

האם אי פעם הרגשת שבית פשוט לא מרגיש טוב? או שיש לו ויברציות לא טובות? לפעמים הסימנים של פנג שואי טוב ורע אינם כה ברורים. להלן מתאר מה גורם לפנג שואי טוב ורע בבית. אתה יכול להשתמש בהם כקו מנחה כללי בעת קניות לבית.

גם כשזה מגיע לפנג שואי, זה עדיין מיקום, מיקום, מיקום. למה? כי אתה לא יכול לשנות את זה! אתה יכול לשנות מחיר ומצב אבל לא מיקום. אז זה המקום בו נתחיל:

1. מוכר מראש? פנג שואי טוב אם הבעלים הקודמים עוברים לבית גדול יותר, קידום בעבודה ומתרחקים או זוכים בלוטו – כל זה יהיה אנרגיה טובה.

2. מגרש: רחב יותר מאחור או ריבוע טוב פנג שואי. מגרשי עוגה הפוכה אינם. חלקות מרובעות או מלבניות נחשבות לאידיאליות.

3. Cul-de-sac: הקפד לא להיות בצומת T של המסלול אל הכביש-זה נחשב לפנג שואי רע. בסופו של דבר תקבל את בוהק הפנסים לחזית הבית שלך בערבים.

4. ברזי כיבוי אש: לא יכול להיות כאלה בחזית הבית: פנג שואי רע מכיוון שהוא מייצג את העושר שלך שנשטף.

5. חדרי שינה: אין למקם מעל המוסך, המטבח או חדר הכביסה. בנוסף למיטות אין לחלוק קיר משותף עם שירותים. חדרי השינה הראשיים צריכים להיות פונים צפונה והמיטה צריכה לחזור על הקיר הדרומי הפונה צפונה. בנוסף לא צריכות להיות מראות על פני המיטה או לצדה.

6. אין חדרי אמבטיה מעל חדר אוכל או מטבח. (זה ייראה מובן מאליו – אין שירותים דולפים במהלך ארוחת הערב שלי בטורקיה!)

7. משרד ביתי: צריך להיות בחלק הדרום מזרחי של הבית. שמש הבוקר מביאה אנרגיה טובה והשמש הדרומית מספקת שמש בשעות היום כדי לשמור על אנרגיה לאורך כל היום.

8. בתים הפונים לדרום וגב צפונה הם אידיאליים.

9. זרימת הבית חשובה. דלת הכניסה לא צריכה להיפתח ישירות לחדרי המדרגות למעלה או למטה. גם דלת הכניסה לא אמורה 'לראות' את הדלת האחורית (יש קו ישיר מדלת הכניסה לדלת האחורית). זה מאפשר לצ'י או לאנרגיה ללכת ישר דרך הדלת האחורית. יש לאפשר לאנרגיה להתפתל קדימה ואחורה בכל הבית. אתה גם לא רוצה לראות את האח מדלת הכניסה.

10. המטבח, וגם הכיריים לא צריכים להיות במרכז הבית. המטבח גם לא צריך לפנות לדלת שירותים (חדר רחצה). דלת זו צריכה להיות סגורה בכל עת.

11. שולחנות משרד צריכים לגבות על קיר מלא – לא על חלון. גם שולחן כתיבה או מיטה לא צריכים לעמוד מול קיר זוויתי.

12. מגורים קרובים מדי לבית קברות מעלים צער באוויר – לא דבר טוב.

מטרתו של הפנג שואי היא לאזן את כל ההיבטים של חיינו על ידי יצירת סביבה שיש בה צ'י או אנרגיה טובים. אתה יכול לעשות זאת על ידי תחילה חיפוש בית שמתאים להיבטים המיקוםיים. תמיד ניתן לשנות את פנים הבית. אבל ככל שאתה יודע יותר מראש על אנרגיה טובה – או פנג שואי כך תוכל לזהות אותה מוקדם יותר בבית הבא שלך.

ציד בתים שמח!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.