פנג שואי ופעמוני רוח

מלבד היותם אביזר נחמד לגינה, פעמוני רוח שימשו כתרופות פנג שואי ממשיות ממגוון סיבות. ויש גם מקרה אחד שבו בהחלט אסור להשתמש בהם.

כתרופה ממתכת נעה, פעמוני רוח או גדילי פעמונים יכולים לפזר אנרגיה שלילית כשהיא של אדמה ספציפית "שה". המונח "שה" יכול לתרגם כאנרגיה מזיקה. במחזור של חמשת היסודות, כדור הארץ רוצה לטפח או להפוך למתכת, ולכן צלצול המתכת יכול לספוג את אנרגיית האדמה השלילית או להפוך אותה. אני לא מתכוון לכוכב הלכת כשאני מציין את "כדור הארץ" אלא "שלב כדור הארץ" פחות מילולי המגדיר כמה שדות מגנטיים שנקבעו על ידי אסכולת הכוכב המעופף.

כיצד נדע מתי או היכן נמצאת האנרגיה השלילית הזו? הבנת המיקום המתאים לפעמון רוח (בפנים או בחוץ) היא נחלתו של מתרגל ה-Xuan Kong Feng Shui. יש לחשב את עידן הבנייה של הבית או הבניין הנתון וגם להביא בחשבון את יישור המצפן.

חלופות מודרניות אחרות לפעמון הרוח כוללות שעון מטוטלת עם חתיכת פליז מתנדנדת. אפילו פסנתר (עבור מיתרי המתכת) יכול לעבוד כתרופה מתכתית נעה במקום בו הומלצו פעמוני רוח.

אולי יש מרכיב של פנג שואי שלא מדברים מאחורי התרגול הרוחני הכמעט אוניברסלי של צלצול פעמונים בכנסיות ודפיקות גונג במקדשים, לכל אלה יש השפעה דומה מבחינת תורת הפנג שואי.

זמן נוסף לתלות פעמון רוח ממתכת 6 מוטות מתליית גג, הוא כאשר יש הריסה או בנייה בהתאמה ישירה עם הנכס שלך וזה יכול להיות די מכריע בכיוונים מסוימים בשנים מסוימות. לדוגמה, בשנת הארנב, הכיוון של ישר מזרח וישר מערב הם שני כיוונים שיכולים להיות מאוד מועדים לתאונות ופעמון רוח במיקום אסטרטגי יכול לעזור לעצור את הרעידות המעורערות המגיעות מכיוונים אלה ישירות לכיוון המבנה.

בשנת הדרקון, כיוון הדרקון של דרום מזרח וכיוון הכלב הנגדי של צפון מערב יהיו שני כיוונים חשובים לחיזוק עם פעמוני רוח, אם הבית שלך יהיה בהתאמה זו עם הבנייה של מישהו אחר, או במיוחד כזה שלא ניתן לתזמן מחדש. רכוש משלך.

בתור מתרגל, הלכתי לבתים או לעסקים שבהם למעשה התרחשה בנייה בהתאמה לא טובה לנכס של הלקוח שלי. התקלות הצפויות התרחשו ועצתי הייתה להוסיף את פעמון הרוח שהוצב כהלכה. בעיות כרוניות בפרויקט הבנייה או בבריאותו של הבעלים יסתדרו או ייפתרו לאחר התקנת התרופה. לאחר מעשה עדיף על לא בכלל, אבל לפני תחילת בנייה הוא האמצעי הטוב ביותר.

עם זאת, ישנה נסיבה אחת שבה תליית פעמון רוח ממתכת 6 מוטות יכולה להיות בעיה ואפילו מתרגלי פנג שואי רבים לא יודעים זאת. יש לתרגל את בית הספר Xuan Kong כדי לדעת אם נכס מכיל שילוב מסוים שנקרא 2-5 כוכבים. לא בכל בית יש את הסוג הספציפי הזה של שדה אנרגיה בחלק מהבית שלו. ניתן לקבוע באילו בתים יש שדה אנרגיה זה רק כאשר משולבת שנת הבנייה עם הכיוון. לדוגמה, בית הפונה לדרום-מערב שנבנה בין השנים 1944 עד 1963 הוא סוג בית שיש לו שדה אנרגיה מסוים.

כמו כן, בית הפונה לצפון-מזרח שנבנה בין השנים 1964 עד 1983 כולל גם את שדה האנרגיה המסוים הזה שיש לו את דפוס האנרגיה 2-5. המספרים האלה הם רק יד קצרה לסוג מסוים של שדה אנרגיה וזה לא משהו ויזואלי שאתה יכול לזהות. זה בחישובים.

כאשר פעמון רוח מתכת 6 מוטות ממוקם במיקום 2-5 או 5-2 של בית, הוא יכול למשוך רוח רפאים או רוח של אדם אהוב! קיבלתי את זה אישור על ידי לקוחות וגם חוויתי את ההתרחשות הזו באופן אישי.

ישנן דוגמאות רבות אחרות לכך שתרופות פנג שואי פופולריות מסוימות לא אמורות להיות ממוקמות באופן אקראי בשום מקום בתקווה למשוך מזל טוב. בהחלט יכולה להיות תגובה נגד מיקום שגוי של משהו בעל פוטנציאל חזק מאוד. מומלץ להתייעץ עם מטפל מיומן ומנוסה.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.