פנג שואי ובא זי – מחלפי המשחקים בחיים

מה זה פנג שואי?

פנג שואי הוא תרגול של רתימת האנרגיה (Qi) בסביבה וליישר אותה עם הגוף והנפש שלך. היישור מבוסס על כיוון הפנים והישיבה של הבית שלך בהתאם לבית הספר של הפנג שואי שמלמדים אותך.

הבית שלך יכול להיות פונה לכיוון שהוא משמח או לא משמח. אם הבית פונה לאזור ליקוי מים טבעי כמו אגם או בריכה מעשה ידי אדם, זה משמח בתנאי שהמים נקיים ולא מזוהמים. אם אתה יכול למצוא בית שיש לו נוף חיובי כל כך, אתה צפוי לצ'י ממריץ שמעצים אותך לחיות בהרמוניה עם הטבע. בית כזה מביא שגשוג לדיירים.

במחקר של פנג שואי, דיירי הנכס יכולים לנקוט בצעדים הנכונים כדי ליהנות מתכונות טובות או רעות המקיפות מקום מגורים. אם אתם נתקלים במבנה שלילי שהעמיד את הנכס שלכם בפני אנרגיה רעה, כדאי ללמוד את הטכניקות של הפנג שואי כדי לעקוף את ההשפעות השליליות שלו או לפחות למתן את ההשלכות הקשות על הדיירים. האנרגיה הרעה עלולה לגרום לבריאות ולחוסר מזל במונחים של מערכת יחסים, קריירה, עסקים ועושר.

הנפש והגוף מושפעים כאשר בית פונה לכיוון לא משמח כגון הר סלעי, נחל זורם, כביש מהיר סואן או קצה גג חד של הבית השכן. הטכניקות הנכונות לפריסה תלויות בכל תכונה שלילית שהבית נחשף אליה. לדוגמה, אם הבית פונה להר סלעי, על דיירי הנכס לשקול מעבר דירה שהוא המפנה הטוב ביותר. אתה עדיין יכול לנקוט בפעולה כדי להימנע מהפניה להר ההסלעי על ידי יישור חזית הבית אך זה יכלול שיפוץ המוני.

מה זה בא זי?

Ba Zi הוא התרגול של ניתוח זרימת האנרגיה במפת הלידה שלך בהתאם לאלמנטים שלך. לכל אחד מאיתנו יש 5 אלמנטים השולטים במפת הלידה שלנו שנגזרת מתאריך הלידה שלנו. על ידי מידע על תאריך ושעת לידתו של אדם, אמן באמנות עתיקה זו יכול לפענח את האינטראקציה בין 5 האלמנטים כדי לפתוח את מזלו של אדם.

5 האלמנטים המרכיבים מפת לידה הם עץ, אש, אדמה, מתכת ומים. לכל אחד מהיסודות הללו יש קוטביות המכונה יין ויאנג. האופן שבו אנרגיות יסוד אלו קובעות את מהלך גורלו של אדם תלוי בגורמים רבים. בעיקרו של דבר, הגורמים שבא לידי ביטוי הם החוזק והתועלת של האלמנטים.

יש גם את 12 סימני החיות האופייניים שהם עמוד התווך של האסטרולוגיה הסינית. כל שלט בעל חיים נושא עמו סוגים שונים של אלמנטים. סימני החיות מיושרים במפת לידה לפי העמודים המתפרקים לפי הגבעולים והענפים.

מכאן שמפת הלידה הבנויה על פי שיטת בא זי ידועה גם כארבעת עמודי הגורל. העמודים כוללים את השנה, החודש, היום ועמוד השעה. יחד, עמודים אלו מתווים את אורך חייו של אדם מלידה ועד מותו.

אם אתה מעוניין לדעת כיצד תוכל לטפל בצ'י שלך עם פנג שואי ולמצוא את המזל שלך עם Ba Zi, אנא בקר באתר האינטרנט שלי בכתובת https://bazidestiny.yolasite.com/mind-your-qi.php. אני אלמד אותך מיומנויות מעשיות וקלות לשימוש במטאפיזיקה סינית שקשה למצוא באינטרנט.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.