פנג שואי במשרד – הצלחה בשולחן העבודה שלך

8 שלבים פשוטים לסידור שולחן העבודה שלך

1. נקה את העומס: אם זה נייר, תיקק אותו, סרוק אותו או זרוק אותו לאשפה. אם זה משהו שצריך לטפל בו, עשה זאת עכשיו. ערוך את פריטי השולחן החיוניים שלך- האם אתה באמת צריך 15 עטים במחזיק העט שלך? השולחן שלך הוא נדל"ן יקר ערך, ועליו להיות ברור ונקי ככל האפשר.

2. שב כך שתוכל לראות בבירור את הדלת. אף אחד לא אוהב להיות מופתע כשהם מתרכזים בעבודתם. אם יש לך נוף ברור של הדלת, אתה יכול לראות מה מגיע, מילולית ופיגורטיבית.

3. אם יש לך קיר לבן ריק מאחורי מסך המחשב שלך, זה יכול לגרום למאמץ ועייפות בעיניים. אם הקיר גדול מספיק, הוסף יצירות אמנות. רצוי משהו יפה, מעורר השראה או מכוון לפעולה (מרוץ סירות מפרש, מפל, סוסים רצים… רק תוודא שזו תמונה בעלת משמעות חיובית עבורך. אל תציג יצירות אמנות של ספינות טובעות, שדה קרב או מתים או פריטים מתכלים, כולם מעוררים רגשות שליליים)

4. הוסף צמח חיים בריא לפינה השמאלית של שולחן העבודה שלך. באופן סמלי זהו אזור העושר של שולחן העבודה שלך, ואתה צריך לטפח ולטפח צמח גדל בריא באזור זה (אתה מטפח ודואג באופן סמלי לקריירה המשגשגת שלך כשאתה מטפל בצמח הזה, אז שים לב לזה). הצמחים האהובים עליי באזור זה הם במבוק מזל (קל להחזיק בחיים), צמח ירקן (אחד האהובים בתרבות האסייתית כי העלים שלו הם בצורת מטבעות), או צמח שפורח (סחלבים הם יפים ו פורחים די הרבה זמן). אל תתנו לצמח הזה למות ליד השולחן שלכם… ברגע שהוא מתחיל להתדרדר, רכשו צמח בריא חדש שיחליף אותו.

5. הוסף שתי תמונות אישיות בצד ימין של שולחן העבודה שלך, במסגרות נחמדות. זהו אזור היחסים/אהבה בשולחן העבודה שלך, אז בחר את התמונות שלך בקפידה. אני מציע תמונה שמחה שלך עם יקיריך/ים, ותמונה שנייה של הילדים שלך, חיית המחמד שלך או משהו שאתה אוהב. אם אתה אוהב לטייל, אתה יכול להשתמש בתמונה של יעד מועדף, או מקום שאתה משתוקק לבקר בו.

6. הוסף מזרקה על שולחן בחלק הצפוני של המשרד שלך. שמור את זה קטן וקלאסי. וכן, זה צריך להיות קרוב ככל האפשר לנקודת המצפן הצפונית במשרד שלך. (אם יש לך I-phone, אתה יכול להוריד אפליקציית מצפן בחינם שיכולה לומר לך בקלות היכן נמצא הצפון.) מזרקה בצפון שומרת על אנרגיית ה"צ'י" החיונית זורמת בחלל המשרדי שלך. הקפד לשמור על המזרקה הזו מופעלת 24/7, אפילו בסופי שבוע, וכאשר אתה מחוץ למשרד. אם אתה מדליק ומכבה את המזרקה, אתה מדליק ומכבה את אנרגיית השגשוג… שתתחיל ותעצור את תנועת הקריירה שלך קדימה. אני אוהב להוסיף כמה טיפות שמן אתרי מנטה למזרקה שלי, היוצר ניחוח עדין אך רענן לאורך כל היום, ויש לו את היתרון הנוסף של עזרה לשמור על הכוננות שלך.

7. הוסיפו לשולחן העבודה שלכם ממתק או ממתק ושמרו אותו מלא בפינוק פופולרי שאינו נמס. עודד ביקורים מהירים של עמיתיך לעבודה במשרד. חיוך וברכה משמחת מעמיתיך לעבודה ישימו את רוחך, ישאירו אותך מעורב ויביאו זרימת אנרגיה מתמדת לחלל העבודה שלך.

8. שמור הצהרות חיוביות בהישג יד. אתה יכול להשיג זאת בכמה דרכים; ציטוטים מפורסמים המעניקים לכם השראה על הקיר/ המחשב/ או בכל מקום בו תוכלו לראות אותם; ספרים שמעוררים השראה, או מדריכים אותך לקידום קריירה; שומר מסך למחשב שלך שיש לו מסרים חיוביים או מוטיבציה. או הוסף משהו אישי לשולחן העבודה או המשרד שלך שמסמל הצלחה עבורך.

כמובן שישנן טכניקות רבות של פנג שואי שיחולו על פריסת המשרד הספציפית שלכם, אך אלו כמה טיפים נפוצים שכל אחד יכול לשלב כדי לבצע שינוי חיובי כיום!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.