פנג שואי בגן

לאחר שעסק בעיצוב גינות במשך שנים רבות, אחד הדברים החשובים ביותר שדבקנו בהם היה התקנת צמחים בריאים טובים. צמחים בצמיחה לקויה, או אפילו גרוע מכך צמחים מתים או עצים מזיקים לשגשוג. תדמית חברה גרועה. אז אתה יכול לדמיין שהיה לנו עסק בריא ומשגשג כתוצאה מכך. כאשר הפנג שואי של הגן הנכון הוא יוצר מזל טוב ומושך צ'י שמח לביתך ולחייך.

פנג שואי והכרת תודה.

בראש ובראשונה, עלינו לעשות חשבון נפש על הברכות הרבות שיש לנו בחיינו; המשפחות שלנו, מערכות היחסים שלנו, העבודה שלנו, הבריאות שלנו, החברים והילדים שלנו, יחד עם כל תכונות אחרות שאנו יכולים להתמקד בהן כגון הכישורים שלנו, האכפתיות והחמלה שלנו, ההערכה שלנו לטבע בפרחים טריים למשל וכו 'וכו'. רעיון טוב להכין רשימה של אלה ולהתייחס אליהם לעתים קרובות. כשאנחנו חושבים עליהם, הוסיפו להם תוספות ככל שאנחנו חושבים על עוד. זה בונה תמונה מדהימה של כמה מזל יש לנו כבר.

עשה הצהרות יומיות.

להלן שתי דוגמאות פשוטות. אחד עובד, ואילו השני משאיר אותנו חסרים

לשגשוג בגן, נסה את זה "ברכתי להיות מוקף בזרימה מתמדת של שפע ושגשוג בחיי"

במקום "הגן הזה יעשה אותי עשיר. יהיה לי ממנו המון כסף"

הסיבה שהראשון עובד והאחרון לא עושה זאת היא שהעתיד אף פעם לא כאן. הוא שומר על שגשוג מחוץ להישג ידו ואינו ניתן להשגה כיום. הראשון מתמקד בעכשיו.

שגשוג בכסף, ידידות, אהבה, בריאות, משפחה, ידע, אושר, שלום ועושר רוחני קשורים זה בזה, אז תנו המון וקבלו אפילו יותר. הצג סוג זה של אנרגיה, תרגל אותם, בצע אותם בפעילויות היומיומיות שלך והשגשוג ידפוק את הדלת.

מפלים

מפלים מייצגים עושר. יותר משמח כשזורמים לכיוון הבית. לא רק שהמשתמש מרוויח יותר מההשפעה החזותית של המפל הזורם בכיוון זה, אלא שהוא יכול להעיד על אובדן, והזדמנות אבודה אם הוא זורם מהבית.

מפל שזז מהר מדי, או מראות אנרגטיות ממהרות, צ'י זורם, מה שמעיד גם על הרגלי הוצאות מהירים, וכסף יוצא. לעתים קרובות שגשוג מגיע עם שימור הרגלי ההוצאות. מפלים צריכים להיות מאוזנים בהיבטים רבים. בחר עיצוב שמוסיף זרם מתפתל ונע בעדינות. מים שוצפים בעדינות על סלעים ואבנים טבעיים משיגים אפקט רצוי הרבה יותר. כמו בכל האלמנטים המעורבים, המפתח הוא לפרופורציה נכונה שלהם, מאוזנים בצורה יפה ובכך למנוע כל חוסר איזון.

המיקומים המתאימים ביותר כוללים הצבת מפלי מים מהמרפסת או הסיפון (עושר) וליד המטבח, לצדו או בנוף שלו (שגשוג). אפילו יותר טוב, יש את זה בתוך חלקה של פרחי בר, ​​מכיוון שהפרחים יעוררו את השגשוג של העסק. פרחים אדומים, ומבנים אדומים, שיחים פורחים אדומים, דוגמאות לעצים בעלי עלים אדומים… מייפל יפני, גרגרי הולי, אזלה אדומים, פוניסטטיות אדומות. אדום מתאם עם עושר, תהילה ומוניטין.

פנג שואי…כניסות ושגשוג

הנקודה הראשונה כאן היא לעבוד עם התנאים שיש לנו. אין טעם לנסות להזיז דלת, לנתב מחדש דרך נסיעה או לבצע שינויים דרסטיים כלשהם. אנשים החיים בקהילות צריכים לזכור את ההגבלות שיש לעמותת בעלי הבית. אנשים יכולים לבצע שינויים פשוטים, זולים ויעילים מאוד.

הנה כמה הצעות שאנשים יכולים לאמץ בלי יותר מדי מאמץ, ובתקווה עם מעט התערבות מצד העמותה. הניחו דרקון נוי (לא בהכרח אדום) עבור הצ'י המשמח הטוב ביותר בכניסה. אלה בטוח יביאו מזל טוב, שמחה, עושר, שפע, אנרגיה טובה ושגשוג.

קרוב לכניסה קחו בחשבון את הצבע האדום. אדום לעושר. אפשר לשתול שיחים פורחים אדומים כגון;

• היביסקוס. פרח אהוב ובלתי פוסק. טיפול קל. תן לזה לגדול באופן טבעי.

• ורדים משטיח פרחים אדומים (שטיח פרח רוזה צמח נפלא. אני נותן לו ציונים 10 מ-10. זן עמיד בפני מזיקים ומחלות, נמוך בגובה וסובלני מאוד לתנאים רבים אפילו הזנחה, מסות מוחלטות של פרחים אדומים ארגמן, ושפע מדהים עם תקופות פריחה ארוכות),

• אזלה אדומה, צמחים חד-שנתיים פורחים

• Ruscus aculeatus (מטאטא הקצב) לתצוגה נהדרת של פירות יער אדומים בסתיו

• Punica granatum (רימון) מוערך בזכות פרחיו המבריקים

• Ixora sp. Var. Lauritzen, שיח פורח אדום פנטסטי

• Euphorbia pulcherrima (Poinstettia). משמעות רבה של שמחה ועושר.

• איקסורה "פטיט" (איקסורה היברידית גמדית)

צמחים רב שנתיים

• Canna X generalis (קאנה בגן האדום)

• Etlingera elatior (לפיד ג'ינג'ר)

• הליקוניה. הרבה Heliconias מתאימות כולל. H. rostrata (ציפורן לובסטר), H. Stricta, H. •Caribaea (הלוקוניה הקאריבית)

מטפסים

• בוגנוויליה ​​אדומה, צמח נפלא שיכול לגדול בקלות בקשת מרהיבה וחיננית מעל דלתות המוסך, יוצר תחושה ים תיכונית דרמטית, תוך שהוא מביא צ'י מוצלח ועושר רב לדיירי הבית.

• Passiflora coccinea (פרח התשוקה האדום) עוד הזדמנות נהדרת לגדל מטפס פורח אדום ויפה. לאחד הזה יש לא רק פנג שואי טוב לשגשוג, אלא יש לו גם קונוטציות דתיות חשובות. כך או כך, זה צמח נהדר.

עצים

• Delonix regia (רויאל אדום Poinciana) אם המקום מאפשר, זה חובה. איזה עץ מקסים, גם כשלא פורח.

למעלה יש כמה דוגמאות קצרות המציגות הזדמנות נפלאה לשתול משהו אדום, ולברך על שגשוג בחייו.

נסה מבנה אדום. אולי כיסא או ספסל. אפילו טוב יותר, ספסל אדום עם סוכת מעל כדי לשתול את הפרחים האהובים עליך. שקול מראה ממוסגרת אדומה. המראה תבליט את האזור, ותגרום לו להיראות פתוח ומרווח יותר, מואר ומזמין. נסה לעטוף חתיכת משי אדום, המוצגת באומנות. קנו שלושה מטבעות סינים ישנים, קשרו אותם במשי אדום או בחוט אדום והניחו מתחת לאבן ליד הכניסה. התוספות האלה ממש פשוטות, אבל יביאו שגשוג גדול, צ'י מבורך ושפע.

מים

אני נהנה מהאתגר אפילו יותר כאשר המקום מוגבל. אלה הם בין המצבים האהובים עלי לעשות שינוי גדול עם השפעה מדהימה. חללים קטנים, צמודים ומצומצמים מביאים לסביבה הרבה יותר אינטימית. בחללים קטנים אנחנו קרובים יותר להכל. יותר קרוב לכל האלמנטים. הצליל, הניחוח, ההיבט הוויזואלי והטקסטורות מוגדלים כולם. אנחנו מרגישים מאוד בטוחים, מוגנים, רגועים ובטוחים. אני אוהב לעצב כניסות, חללי חצר וגינות בסגנון אורבני. אני נותן לדמיון שלי לעשות את העבודה, ותמיד נראה שאני מגיע לתוצאה יותר משביעת רצון. ברור שזה פונקציונלי לחלוטין, אבל אנשים נוטים להתמקד בתוצאה האסתטית, ואפילו לא שמים לב לעובדה ש"זה עובד" כאשר המקום מוגבל, אנחנו יכולים להשתמש באלמנט האנכי. השתמש בקירות כדי לשתול פרחים על סבכה או מסגרת טיפוס. השתמשו בקירות כדי לאבטח סלסלות תלויות בשפע להפליא. תחשוב על סל תלייה כגן מיניאטורי מושעה מלא בצמחים פורחים. יש בו את כל המרכיבים של גינה, למעט בקנה מידה קטן יותר. הפרחים והצמחים הגדלים בריאים ימריצו אפילו את החללים הקטנים ביותר.

הכניסו תכונת מים קטנה. כל סוג של תכונת מים מביאה מזל ועושר, במיוחד בצפון. אני יכול לעצב תכונת מים כמעט מכל חומר. קבלו את המצרכים…. הוסיפו קצת דמיון ו……פרסטו! פעם אחת כשטיילנו באיטליה, אשתי ואני קנינו ציור קיר של כיכר עיר, שהיה עשוי מאריחי קרמיקה, והגיע כחמישים חלקים עטופים בקופסה. העברנו את החבילה הכבדה הזו איתנו לשארית הטיול שלנו. (היא חשבה שהשתגעתי, כרגיל) כשחזרנו לכאן לנאפולי, סידרתי את האריח בתוך מסגרת, האכלתי מאחוריו צינור צר, הרכבתי אותו על קיר על הלנאי, וחיברתי אותו למשאבה קטנה אשר שפכו מים לתוך סיר טרקוטה גדול מדי המורכב מאבנים טבעיות דמויי חוף. זה יפה. אמנות הקרמיקה לוכדת את הסצנה בצורה מושלמת, מזכירה לנו את התקופות הנהדרות שהיו לנו באיטליה, ומספקת אווירה כל כך שלווה על השטח המוגבל שלנו.

אני ממליץ בחום להוסיף איזושהי תכונת מים, קטנה ככל שתהיה, קרוב לדרך הכניסה. היזהר בבחירת תכונת מים שתביא לשגשוג. איזון הוא המפתח. במקום שזרם מים יזרום ישירות לתוך גוף מים, עדיף שהמים יזרמו בעדינות על משהו כמו אבנים. זה יוצר צליל הרבה יותר מרגיע, צליל עדין יותר תוך שימוש באותה נפח וזרימת מים. זה פשוט נראה מוזיקלי יותר כשמסלול המים נקטע באיזשהו אופן. עם היתרון הנוסף של לא להרגיש כאילו אתה צריך ללכת לשירותים, בכל פעם שאתה עובר אותו. זהו שלב חשוב ביצירת תכונת מים נהדרת עבור אזור מוגבל שטח, כגון דרך כניסה. קבל קצת עזרה אם אתה נתקע.

מים מעצימים את האנרגיות של הצפון מלאו את הבריכה עם קוי, או קישוט צב קרמי קטן. אלה הופכים את הגן למשמח במיוחד. דגים יוצרים אנרגיית יאנג. צבים מפעילים את היצור השמימי הסמלי של הצפון. שמור על תנועת המים ללא הרף. זה מאפשר לחמצן להיכנס לעשות את העבודה שלו. מים עומדים מאפשרים לצ'י מת להצטבר. דגים ממריצים את המים ומונעים קיפאון. אם חיות בר אחרות מגיעות, כגון צפרדעים, עודד אותן. שמור על המים נקיים … תמיד, מכיוון שהוא מונע יצירת צ'י מעכבת. סינון טוב עושה זאת עבורך. אם משהו מת, החלף אותו מיד.

צליל המים המטפטפים מושך את צ'י, במיוחד כשאור השמש מנגן עליו. אין מים בצל בצפון. אל תכריע אותו בצמחים. צמחים נועדו להפוך אותו לטבעי, ולהעצים אותו. צמחים לא צריכים לגרוע מהנושא המרכזי כאן, מים.

כניסה דרומית.

משויך לאלמנט האש. עדיף אם הגינה כאן נפתחת מסלון ולא ממטבח. מטבח (אש) מה שיגרום לחוסר איזון. גן מואר היטב, באמצעות אורות ברמות שונות, במיוחד בחורף בדרום, יביא מזל טוב על ידי גירוי אנרגיית האש שלך, והעשרת התהילה. הכנס קישוט של עגור, או אפילו יותר טוב עוף החול, הציפור השמימית, סמל לאריכות ימים.

צמחים לשגשוג

מגנוליה. סמל של טוהר, תכשיטים נסתרים או צבירת עושר רב.

עצי תפוז. סמל לשפע ועושר. מזל טוב, עושר, אושר ושגשוג כללי. זוג נחשב פנג שואי טוב במיוחד. סינים משתמשים בעצי ליים ולימון בתוך הבית שכן זמני הפריחה שלהם עולים בקנה אחד עם ראש השנה הירחי. אין זה מקרה שבעידן הוויקטוריאני, תפוזים היו דרך נפוצה מאוד להתעלף בעצים רגישים וכפור בחורף. בקיץ היו רואים שדרות ושבילים מרופדים בעצי תפוז בתוך עציצי טרקוטה ענקיים.

הזדמנות נוספת לטיול הביאה אותנו לגלות הרבה מספרד. עצרנו בסביליה לכמה ימים בדרכנו לגרנדה. נשארנו ליד הקתדרלה, בכיכר הנטוע עץ התפוז הרומנטי ביותר. בכל המרפסות היו הסלים התלויים והקופסאות החלונות המדהימות ביותר המעטפות את פרחיהן על המעקות. הצל שעצי התפוז סיפקו בכיכר בבתי הקפה יצרו סביבה עירונית נחמדה שלווה ודמוית פארק. במקרה היינו שם כשהתפוזים היו בשלים. תפוזי מרמלדה גדולים היו תלויים על העצים, בתצוגה עשירה של תפוזים בניגוד חד עם העלווה הירוקה הכהה, הבריאה והתוססת. אולי מתכנני הערים לא ידעו הרבה על פנג שואי, אני בספק אם כן, אבל עצי התפוז הפכו את המקום כולו לגן עדן מדהים של שלווה עם אנרגיה גדולה. נכון שתפוזים מייצגים שגשוג שכן הכיכר הזו הייתה הומה בבתי קפה, מלונות בוטיק, בתי הארחה, מסעדות, חנויות יצירה ומקום משגשג הרחק מהצירים הראשיים. אני בטוח שלעצי התפוז יש תכונות נסתרות ומיסטיות שמושכות אנשים לשבת ולהירגע.

פריחת דובדבן.

עץ שזיף. נחשב טהור ונעלה

פאוניה מציינת שגשוג ורומנטיקה.

מגנוליה אלמוות ומשגשגת.

לוֹטוּס. מעורר שלווה ושביעות רצון, מסמל את פתיחת ההזדמנויות.

צמח כסף.

צמחים בעלי עלים עגולים, מלאים וכהים ידועים כמשמחים והכי מסמלים כסף וזהב. לְמָשָׁל

מפעל ג'ייד …… כסף ושגשוג

כתר הכסף

צמח כסף.

צמח הנרקיס או נורות אחרות, מסמל הון רב. בדרך כלל ניתנת כמתנות משמחות בשנה החדשה.

צריך לנסות להשתמש בגינה או בחלל החיצוני כמה שיותר ולהשתמש בו בתור מקלט, תתפלאו לגלות כמה טוב יותר תרגישו, יושבים באור השמש, צופים בחיות הבר, נהנים מהשלווה של הסביבה שלכם.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.