פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים שניתן להתעלם מהם, אך יכולים להוות נכס או נזק בהתאם למצבם. הפנג שואי מצהיר שארונות מייצגים את התת מודע, ולכן על ידי ניקוי או ארגון מחדש של אחד מהארונות שלך, עלולות להתעורר בעיות. עם זאת, בהתאם להנחת היסוד של הפנג שואי שהחלל שלך משקף את חייך, טיפול באחד מהתחומים הבעייתיים הללו עשוי לשחרר היבט תקוע בחייך.

1. יש דלתות בארונות. אנרגיית הארון היא כאוטית לא משנה כמה היא מאורגנת או מסודרת. להחזיק דלת היא לא הזמנה לזרוק לשם דברים באופן אקראי מכיוון שאף אחד לא יראה אותה, אלא היא משרתת את המטרה של להכיל את האנרגיה הכאוטית המולדת שלה. אם לא דלת, אז תלו וילון מול הפתח, או מקמו מסך כדי לחסום את "רעש הפנג שואי" שלו.

2. כבדו את הפריטים בארון. השתמש באותו סוג של קופסאות לאחסון כך שייערמו בצורה מסודרת עם משיכה אסתטית. סמן את הקופסאות כך שתוכל למצוא בקלות את מה שאתה רוצה. השתמש באותו סוג של קולבים לבגדים שלך כדי לבטל את מראה ההודג'-פודג'.

3. הסר דברים שאינם בשימוש באופן שיטתי. בכל שבוע או כל חודש, הסר את הדברים שאתה לא לובש או משתמש. על ידי ביצוע זה באופן קבוע, אתה יוצר הרגל שעוזר לשמור על הארון עדכני ושמיש.

4. תחזקו את הארון. ודא שהמדפים יציבים והנורות פועלות. בדקו כי ידית הדלת פועלת ושהדלת נפתחת ונסגרת בקלות ללא חריקות או מניעות.

5. תראה טוב בארון שלך. צבע את הקירות בצבע משלים, המתאים לצבעים בארון הבגדים שלך, להעדפות הצבע הספציפיות שלך ולצבע שנראה לך טוב. תן לארון שלך להחמיא לך בכל פעם שאתה פותח אותו.

בכך שאינך מתעלם מהארונות בחלל שלך, אתה מצהיר על תשומת לב לכל ההיבטים של חייך, אפילו הסודות העמוקים שבהם עשויות להיות תשובות. פתיחת דלת הארון צריכה להיות חוויה חיובית ומספקת לכם עונג וציפייה.

About admin

Check Also

פנג שואי חתונה משמח

בחירת צבעי חתונה למזל טוב ברגע שכלה מודיעה שהיא מאורסת, חברים שואלים: "מה הצבעים שלך?" …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.