פוצץ את הדלתות לאירוע אימון המכירות שלך עם אפשרויות בידור נהדרות

כשאתה הולך רחוק כדי להכשיר את צוות המכירות שלך למאמץ שיווקי ומכירות חדש לגמרי במהלך אירוע סוף שבוע, אתה מצפה מהם להרבה. אז למה לא לתת להם את אפשרות הבידור הטובה ביותר עם להקת כיסוי מדף עליון של לוס אנג'לס כדי לסגור את האירוע?

ככל שאתה מצפה ליותר, אתה נותן יותר.

צוות המכירות יודע את זה… וגם להם יש ציפיות!

תן להם את מה שהם רוצים… בידור עוצמתי מהמדף העליון בערב האחרון של אירוע ההדרכה שלך יפמפם אותם, יפרוץ אותם וישלח אותם לשדה המכירות כשהכיסים שלהם מלאים בחוסר. הם ימכרו. הם יפוצצו את הדלתות עם מכירות חדשות.

התחל את האירוע שלך עם אמן מחווה

קדימה, הזמינו אמן מחווה לדבר על העסק שלכם בארוחת הבוקר או בהפסקת הקפה הראשונה. דמיינו את התגובה של צוות המכירות שלכם כאשר אלביס נמצא בחדר. האם הם לא יתרגשו קצת יותר להשתתף כשהם יבינו שכיסיתם את כל בסיסי הבידור שלכם עם בדרנים איכותיים מהמדף העליון כדי להמריץ את אירוע אימון המכירות?

מגניב מוטיבציה וקסם

אירוע באמצע, לפני שתחלק את פרסי המכירות מהשנה הקודמת, ותסיים קצת הכשרה לראווה, תרצה להעלות להקה קלה בת 3-5 חברים עם להיטים עדכניים. אולי חלון ראווה של בנות ריקודים מרהיבות, מוזיקה וסגנון לוס אנג'לס כדי להקל על צוות המכירות שלך בלילה של התרוצצויות והכרות מי יהיו שותפי המכירות הטובים והאמינים ביותר שלהם. הם יתלהבו ללכת למחרת בבוקר, כשתסיים את הלילה הראשון בנימה גבוהה!

הגמר הגדול מלב הוליווד

לאחר סיום אימון המכירות, לפני שהצוות שלך חוזר הביתה כדי להתכונן לתחילת המכירות של יום שני, הושיב אותם בחדר אוכל יוקרתי עם ארוחת חמש מנות המתאימה לצוות המדהים שהם, אור נרות ומוזיקת ​​רקע רכה. .. אבל אז, הפוך אותו עם מיטב להקות הוליווד, לוס אנג'לס, והשלח אותן בסוף שבוע שהם לעולם לא ישכחו.

המרכיב העיקרי לאירוע המכירה לפוצץ את הדלתות, הוא קיום אירוע אימון מכירות בלתי נשכח. צוות המכירות שלך אמור לזמזם מנגינות לוהטות מהלילה הטוב ביותר בחייו במשך ששת החודשים הבאים!

תן להם לילה לזכור.

האם אתה מוכן לרשום רשומות מכירה?

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.