עצות אבטחה לדלתות מגורים

הגנה על הבית שלך מכל חדירה וגניבה צריכה להיות בעדיפות ראשונה. אחד האיומים הנפוצים העומדים בפני בתים הוא פריצה והדרך למזער סיכון זה היא על ידי קושי בכניסה לבית. על ידי שיפור האבטחה תוכלו להפחית את סיכויי הגניבה ולמנוע אותה.

דלתות חוץ

דלתות חוץ הן דלתות הביטחון המציעות הגנה לבית המגורים שלכם מפני גניבות, ונדליזם ופריצה. חשוב לאבטח את הדלתות הללו בפוטנציאל הגבוה ביותר שלה. דלתות חוץ צריכות להיות עשויות מעץ ליבה מלא בעובי 1-3/4 אינץ' או במתכת.

הדלתות החיצוניות הקדמיות חייבות להיות מותקנות עם מנעולי בריח אחד אינץ'. אסור לצירי הדלת להיות מבחוץ ואם כן, צריך להסיר אותם ולהניח אותם בפנים. אם לא נעשה, הגנב יכול לפרוץ בקלות על ידי הוצאת סיכת הציר החוצה.

החלף משקופים ישנים ורקובים במשקופים מוצקים וחדשים. לפורץ קל לפרוץ דלתות עם מסגרות ישנות ובלויות.

דלתות עם לוחות זכוכית יש לחזק או להחליף או לאבטח מכיוון שקל לגנב לשבור את הזכוכית ולהושיט יד לידית הדלת ולפרוץ את הדלת. דלתות צריכות להיות מאובטחות על ידי התקנת סורגים דקורטיביים מעליהן עם ברגים בלתי ניתנים להסרה.

יש להתקין דלת ברזל יצוק מעל הדלת הקדמית או החיצונית שלך על מנת לספק נראות ומציעה אבטחה מירבית. זה מאפשר לך לפתוח את דלת הכניסה שלך לאוורור ובו זמנית, אתה יכול לראות אם זרים נמצאים בדלת שלך.

דלתות כניסה צריכות להיות מסופקות עם תאורה מספקת שכן היא פועלת כגורם מרתיע לגנבים להיכנס לביתכם.

יש להתקין חור הצצה בזווית רחבה בדלת מהבית למוסך. זה יעזור לראות בחוץ מבלי שתצטרך לפתוח את הדלת, אם תמצא פעילות חשודה או תשמע רעש מוזר.

דלתות מוסך

כאשר בוחנים את האבטחה של בית או מגורים, דלתות מוסך הן הנקודה החלשה ביותר המאפשרת לפושעים להיכנס לחצרים שלך. חשוב לאבטח כל נקודת כניסה ולנקוט בכל האמצעים הניתנים למניעה על מנת לאבטח את המוסך שלכם.

עם השימוש בפותחי דלתות מוסך אוטומטיות מודרניות הכוללות טכנולוגיית קוד מתגלגל, ישנה אבטחה מוגברת. הימנע מלהשאיר את דלת המוסך שלך פתוחה מכיוון שהיא עלולה לעורר בעיות בכל עת. אל תשאיר את השלט של דלת המוסך ברכב שלך מכיוון שהוא משאיר מקום לגנב לקבל גישה נוחה לבית שלך.

ודא שהדלתות שלך מהמוסך לבית שלך חזקות ומאובטחות כמו דלת הכניסה שלך. וודא שיש לך דלת עץ יציבה או אחת מפלדה מחוזקת. התקנת המכשיר נגד בעיטות תקשה על פריצת הדלתות בקלות. הם צריכים להיות מאובטחים עם מנעולים טובים.

אין להזניח את התחזוקה של תריסי גלילה או דלתות למוסך. בדוק אם יש קורוזיה, צירים, מנעולים ומסגרות.

תריסי אבטחה לבית

תריסי אבטחה אלו משמשים מחסום פיזי להרתעת פורצים ומציעים הגנה מרבית. ניתן להתקין אותם פנימית או חיצונית וניתנים להפעלה ידנית או חשמלית. הם גם מאפשרים יציאה קלה למקרי חירום.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.