עצב מחדש את המטבח והדגש פונקציונלי עם קצת יוקרה

בעוד שמתקני המטבח עשויים להיות סיוטים מבחינה כלכלית, אי אפשר להכחיש שזהו מוקד הבית. הבסיס המשותף הזה ראוי לכל תשומת הלב וההוצאות. השקעה נבונה, מלבד גורם הסטייל שכל כך חשוב בימינו, לשירותים יש תפקיד משמעותי. ערכי הנכס עומדים לעלות משמעותית, אם תתעורר ההזדמנות למכור ולהעתיק, אולי לשטחי מרעה ירוקים יותר.

מתחילים לתכנן!

חשוב שיהיה ברור מה צפוי מהמטבח החדש. אולי הפריסה של המטבח הישן הייתה מוגבלת. שירות שטח חכם יהפוך את זה לאחור. ייתכן שיהיה צורך בשינויים מבניים. במידת הצורך, ייתכן שיהיה צורך לעצב חלון ודלת אם הם מפריעים. תכנן את המיקומים של טווח הבישול, משטח העבודה ויחידות האחסון הרצפה, הכיור והמדפים העיליים. הגודל קובע בוודאות ובבתים הישנים יש באופן מסורתי חללי מטבח קטנים יותר, אולי 4 X 3 מ'. זה יהיה מבחן דמיון כדי להבין מה הולך לאן.

שרטטו תוכנית קומה מפורטת לפי קנה מידה כדי לדמיין איך ייראו הסידורים. איזה עיצוב יהיה אפשרי? אוורור הוא קריטי וגם תאורה. על ידי ליטוש החלונות והדלת, קיבלתי כעת שני קירות שלמים. דלתות צרפתיות יובילו לגינה האחורית.

סיבות תקציב גרמו לנו להחליט שניתן להוזיל את הוצאות האינסטלציה על ידי השארת משטח העבודה והכיור באותו מצב. המקרר יישאר במקומו והאפשרות הייתה לעוד ארונות ושטח עבודה עם שני הקירות. בר ארוחת בוקר ישמש גם כשולחן עבודה. כאשר הסקיצה מוכנה, העבודה יכולה להתחיל.

התקנת הארונות

אתה יכול לדמיין את הבלגן בזמן שהבנאים היו בעבודה. יחד עם האינסטלטור, עשו החשמלאי והטייח את עבודתם. הייתי עסוק בתכנון עמדות הארונות. אני יודע נגרות ואחסוך קצת הוצאות עם יחידות המטבח של איקאה. ניסיון עשה זאת בעצמך עוזר.

בקצה הכיור יהיה בר ארוחת הבוקר בצורת L עם שני שרפרפים. מקום נוסף הגיע ממכונת הכביסה שהייתה כעת בחדר האמבטיה.

ארונות הלכו ליד טווח הבישול על הקיר והרצפה, מתחת לכיור ומעל לכיור. מחבתות, מחבתות רוטב וכלי תנור צריכים להיות בנוחות בקרבת אזור הבישול.

תחושה של חוץ

יחד עם הדלתות הצרפתיות המובילות לגינה האחורית, גגון ייצור ממדי שטח גדולים יותר וימזג את האווירה הפנימית והחיצונית.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.