על מה כדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת ריהוט?

בכל פעם שאתה מתחיל לחיות או לעבוד בחלל, האם זה הופך אוטומטית לבית או למשרד שלך?

זה לא, נכון?

אנחנו כבני אדם אוהבים ליצור את המרחבים האישיים שלנו. אנו מוסיפים נגיעות אישיות על ידי עיצוב חללים כמו הסלון, חדר השינה, המשרד וכו'. ואנחנו עושים זאת באמצעות פריט ריהוט. בחירת רהיטים עשויה להיראות כמו פעילות אקראית ושגרתית. עם זאת, זה יכול להפוך חלל חייזר לביתי ומותאם אישית.

כולנו נמצאים בעצמנו הנוח בבתים שלנו וקצת בבקתות המשרד שלנו.

אז, האם אתה לפעמים תוהה מה הם הדברים שאתה חייב לקחת בחשבון בעת ​​רכישת רהיטים?

ובכן, הנה רשימה של הדברים שעליך לזכור בעת בחירת רהיטים לבתים שלך.

1. ריהוט שווה ערך לסגנון שלך

יצירתו של אמן היא השתקפות של עצמו או עצמה. באופן דומה, הבית שלך הוא יצירה ובהרחבה, השתקפות. הרהיטים שתבחרו לבית משקפים את הסגנון שלכם. זו הצהרת סגנון בפני עצמה. קישוט הבית או המשרד או כל חלל אחר מתחיל בבחירת פריטי ריהוט כדי למלא את החללים ולהפוך אותו לשלם. הצהרת הסגנון שלך יכולה לבוא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר בבית שלך דרך הבחירות שלך בפריטי ריהוט.

זה אומר שאתם חייבים לקבל מושג איך הייתם רוצים שהבית או המשרד שלכם ייראו, איזה סוג רהיטים אתם רוצים, התקציב שלכם וכו'. יהיה מגוון אקלקטי של רהיטים זמין בשוק. בחר את זה שמתאים בדיוק לבית או במשרד שלך כאילו היה חסר קודם לכן.

2. ריהוט לפי החדר

הריהוט שתבחר יצטרך להתאים לחדר שאתה עומד למקם אותו. החדר בו אתה מציב את הרהיטים הוא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון מכיוון שהוא ישפיע על גורמים אחרים כמו:

  1. מֶרחָב

  2. גודל

  3. סכמת צבעים

  4. תפאורה וכו'.

למשל, שקול סלון. סלון יהיה המקום להרבה טקסים, מסיבות, מקומות בילוי, וארוחות ערב ועוד. לפיכך, זה יהיה אזור תשומת הלב העיקרי ולכן, הוא צריך להיות שווה את תשומת הלב שהוא מקבל. חפשו ספות, שולחנות קפה, שולחנות מרכזיים וכו' שהם מסוג עץ דומה או מערך צבעים דומה. ודא שהפריטים הדקורטיביים שאתה בוחר אינם נראים מדהימים או מרתקים גם כן. יתר על כן, בעוד שההתמקדות בסטייל היא דבר טוב, אל תסתכל על נוחות. כמו כן, יש לוודא שהחדר אינו צפוף מדי.

באופן דומה, הרהיטים לחדר האוכל יהיו תלויים גם בסגנון חדר האוכל. אם יש לך חדר אוכל שמתגלגל יחד עם מטבח פתוח, ערכת העיצוב חייבת להיות משותפת.

יתר על כן, חדר השינה שלך צריך להיות נישה משלך. זה אמור להסיר את צרות היום ולעטוף אותך בחיבוק חם. זה יכול להיות אפשרי רק אם הרהיטים שתבחרו נוחים ועמידים מספיק.

צריך להיות מספיק מקום אחסון גם כן.

בסך הכל, ריהוט הוא חלק חשוב מאוד בכל חלל מגורים.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.