על הגדר על פנג שואי

כשמדובר בפרספקטיבה של הפנג שואי על גדרות וחומות, המטרה היא איזון ופרופורציה. כאשר לנכס אין גדר או חומה מסביב לכל זה, יש מושג שהנכס אינו יכול להתחזק או לאחסן את הצ'י החיוני שמתקרב או מסתחרר סביב המבנה.

צ'י חיוני זה, שהוא יותר מזרמי אוויר או רוח, יכול להשפיע על בריאותם ורווחתם של הדיירים. זרימת צ'י רבה סביב נכס יכולה להיות מערערת וזרימת צ'י קטנה מדי.

לדוגמא, בית היושב על ראש גבעה, ללא צלע הר, גינון, עצים או בתים אחרים המקיפים אותו, עלול להיות פגיע לרוחות עזות והדבר עלול להפוך את דיירי הבית הלא מוגן לבלתי יציבים במספר דרכים. . עם זאת, כאשר בית עטוף על עצים גדלים, יותר מדי צל וקירות חיצוניים אשר מונעים אור ואוורור מספקים סביב המבנה, אז יש לנו בעיה פוטנציאלית בדרכים אחרות. אלו שני תיאורים קיצוניים בתוך תורת היין-יאנג.

באזורים מסוימים, גדר או חומה בין נכסי מגורים עשויים להיראות לא ידידותיים או לא שכנים, אבל במקומות רבים, קווי רכוש מוחלטים נמתחים ואוכפים מחדש עם קירות, גדרות וגדרות. רווחים בקיר או בגדר יכולים להיות כמו חור שנוקב במיכל, כאשר דליפת "צ'י" עלולה לגרום לחוסר יכולת של הדייר לחסוך כסף או לנסיבות מנקזות אחרות בחייו. זה לא בגלל שהסביבה הפיזית תמיד סמלית למשהו אחר. זה באמת קשור לאנרגיה, איך היא נעה וכיצד ניתן להכיל אותה או לכוון אותה.

אפילו קיר קצר וחצי יכול לכוון מחדש את זרימת האנרגיה, בוודאי שמרזבי הרחוב שלך מזיזים את המים במורד הרחוב ולא אל שביל הכניסה שלך. במסגרת התרגול של הפנג שואי, תמיד יש כיוונים מסוימים, ייחודיים לכל עידן או לכל בית, שבהם צריכים להיות פתחים ויכולת של הצ'י לנוע בצורה חלקה. סגירה מלאה של נכס בדרך כלל לא נחשבת לאידיאלית, אבל כמובן שלחלק מהאנשים יש בעיות אבטחה ומעט חלופות.

גדרות וגדרות דקורטיביות עשויות גם לאפשר לעבור דרכן של צ'י חיוני, מבלי שזה יהיה מהמם או יותר מדי. אין גם חוקים קשוחים לגבי גובה הגדר או החומה בדיוק, מכיוון שהכל צריך להיות בפרופורציה לכלל הרכוש, למבנה הבנוי, לנתיב השמש ולמרחק בין המבנה למבנה. קִיר. מה שהגיוני מבחינה ארכיטקטונית בתחום הזה נחשב בדרך כלל גם לפנג שואי טוב.

יש גם היבט סובייקטיבי להקמת חומות וגדרות. חלקם די אטרקטיביים ו"מסבירי פנים" בעוד שאחרים עשויים להפחיד ולהיראות יותר כמו מבצר. אין סוג של חומר בניין, בין אם זה עץ או מתכת או אבן שהוא עדיפים עבור קיר או שער ביחס לפנג שואי. יש אנשים ששמעו על פרשנויות של ניו אייג' לגבי מה הם צריכים או לא צריכים להיות בגנים שלהם ואנשים עשויים לתהות אם זה מגיע לקירות או גדרות מסביב לבית או לבניין. לעתים רחוקות זה יהיה המקרה, למעט סוגי בתים מסוימים שעשויים להזדקק להר "וירטואלי" בקרבת מקום. במקרה זה, קיר אבן שאינו מחובר לקירות הבית, עשוי לשמש סוג של הר וירטואלי. כל בית הוא ייחודי ולא כולם זקוקים להתאמה חיצונית כזו.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.