עיצוב חדר שינה עם פנג שואי טוב – בחירת תמונות מתאימות לחדר השינה שלך

חדר השינה הוא אתר הרפיה, רומנטיקה ומנוחה. מעוצב היטב, חדר השינה יכול לעורר זוגות להרגיש רומנטיים יותר ולעורר את התשוקות שלהם. אם לא, מערכות היחסים יכולות להצטמצם ללחיצת יד ידידותית, לא כל כך רומנטית. אם חדרי שינה הם מקום פעילות, כמו פעילות גופנית, עבודה, תחביבים או תחומי עניין אחרים, אז הם לא יהיו המרחב הרגוע שהם נועדו להיות. יש קו דק בין יצירת חדר השינה שנותן לך השראה לבין חדר השינה שמכלה אותך.

אחד התחומים הראשונים שבהם זה מופיע הוא היצירה. לפנג שואי יש כללים מחמירים לגבי חדרי שינה – ובהתאמה – האומנות שנכנסת אליהם. פעם אחר פעם, אני רואה חדרי שינה במהלך התייעצויות פנג שואי שיצירות האמנות שלהם נראות כל מה שנשאר משאר הבית. לחלופין, הסמליות של האמנות ביחס לחדר שבו היא מוצגת אינה נלקחת בחשבון, כגון סצנות חורף בחדר שינה נישואין. זה יכול למלא את חדר השינה בכל ההודעות הלא נכונות. בבררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר ……

חדרי שינה צריכים להציג את המסרים המעוררים השראה באדם (או האנשים) המאכלסים את החדר. יצירות אמנות צריכות לשקף את טעמם, תחומי העניין והרצונות שלהם, תוך כדי שמירה על הנחיות הפנג שואי. זה יעזור להבטיח שהודעות שליליות או מסרים בלתי הולמים לא יסיחו את הדעת מהמטרות העיקריות של חדר השינה: מנוחה, רומנטיקה ורגיעה.

תסתכל על כל חדרי השינה בבית. קבע אם הם מעוררי השראה ואם הם אומרים את ההצהרות המתאימות לחדר. לדוגמה, פוסטר מפחיד של ספיידרמן שנראה כאילו ספיידרמן עומד לקפוץ מהקיר עשוי ליצור חדר שינה מפחיד עבור ילד צעיר.

לחלופין, תמונות של הילדים בחדר השינה של נישואים יוצרות יותר מדי "אנרגיית ילדים" ויכולות להיות לא נוחות לרומנטיקה, ולגרום לתשוקה זוגית לקמול. לאחר מכן, קח בחשבון הנחיות פנג שואי, כגון ביטול מראות, תמונות של דרקונים, אלוהויות. או חיות מרושעות.

שינה היא תקופה שבה אנחנו חייבים להיות הכי מוגנים ומטופלים. זו הסיבה שזה הגיוני לוודא שחדרי השינה שלך תומכים בך, במשפחתך ובמערכות היחסים שלך.

אמנות בחדרי שינה לילדים

* הימנע מחיות מרושעות ודמויות מפחידות.

* הציבו תמונות שמחות ומוארות בחדרי השינה של הילדים

* הצג תמונות של מיומנות ולמידה, כגון תמונות של גלובוסים וספרים או כל סוג של חווית למידה

* אין לתלות תמונות של מים, אגמים או אוקיינוסים

* הימנע מתמונות של נושאים דתיים, כגון צלבים או דמויות דתיות

* בחר תמונות של בעלי חיים חיוביים, כגון סוסים (טובים לבנים) שנראים שמחים וחזקים, לא מפוחדים. גם צבים מועילים. הימנע מצפרדעים וקרפדות שעלולים להיראות "אוכלים" את כל מה שיש בחדר.

* יש תמונות של הורים בחדר השינה של הילדים כדי לעורר התנהגות טובה יותר וכבוד רב יותר

* עננים פופולריים מאוד לחדרי שינה לילדים. וודאו שאם יש לכם עננים על התקרה, ראשו של הילד אינו מכוסה בענן שכן הדבר יוצר "ענן מעל ראשו" וזה יכול להוביל למספר קשיים. (הדבר נכון גם לחדרי שינה למבוגרים.)

אמנות בחדרי שינה למבוגרים

* לזוגות, הציבו תמונות של זוגות (אווזים, ברווזים, כיסאות, אגרטלים וכו') כדי לטפח את הביחד

* הימנע מתמונות של תמונות שמימיות אלוהויות, דמויות דתיות וכו'.

* הימנע מתמונות של פריטים בודדים המצביעים על להיות לבד

* הימנע מתמונות של פרחים וצמחים, אלא אם כן מישהו חולה. צמחים ותמונות של צמחים או פרחים יגרמו לזוגות להתווכח.

* יש תמונות של אהבה, כמו זוגות בחיבוק, עירום בטוב טעם או חיבה

* אין תמונות של ילדים בחדר השינה. יש לך מספיק "זמן ילד" כבר. שיהיה מקום אחד בבית שמוקדש אך ורק לך ולבן הזוג שלך.

* אם רווקה, ודא שיש לך תמונות בחדר השינה המייצגות את האנרגיה שאתה מנסה למשוך, כלומר, אישה רווקה שמחפשת גבר צריכה לתלות תמונות שמראות גברים או שיש גברים בסצנה.

* כדי ליצור לעצמכם הזדמנויות, הציבו תמונה של שדה פתוח על הקיר שממול למיטה. זה מצביע על כך שדרך חייך פתוחה ומכשולים מוסרים.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.