עיצוב וריהוט כפרי פרימיטיבי

עיצוב כפרי פרימיטיבי הוא גם מיושן וגם פשוט עם מגע של היסטוריה; כפי שניתן לראות ברהיטים בעבודת יד עם עצים משוחזרים גולמיים, טקסטורות אדמתיות וגילופים בהשראת הטבע. מספר שילובים של מאפיינים וסוגי עיצוב כגון כפרי, שיק עלוב ובית חווה מעניקים לעיצוב כפרי פרימיטיבי יתרון אקלקטי. בהיותנו מקורקעים לאמא אדמה וחוקרים את האוצרות העצומים שהיא נותנת לנו, אנו משתמשים ביערות הישנים הפרימיטיביים האלה כדי לייפות את ביתנו בסגנון זה. עיצוב כפרי פרימיטיבי מסתמך על מאפיינים כפריים וינטג' כדי להשיג אווירה מיושנת, מסורתית וקולוניאלית המעניקה אסתטיקה חמה ומנחמת לבית.

ניתן לראות את סגנון העיצוב הכפרי הפרימיטיבי במזנוני דלת ישנים עם מרקמים אדמתיים ושולחנות מבטאים, תבליטי קיר מגולפים וינטאג ', ארונות עשויים עצים משוחזרים עם גילופים של אלמנטים טבעיים כמו קרני שמש ואלמנטים פרחוניים. עיצוב בית כפרי ואסם הוא גם וריאציה של סגנון זה המשחק עם ריהוט בעבודת יד ודלתות עתיקות עם קישוטי פליז וברזל. דלתות אסם וינטג' כפריות המובילות לחדר העבודה או לחדר העבודה על רקע הקירות הלבנים נותנות תחושה של המטע הקולוניאלי הישן. ארונות מגולפים בצורה מורכבת או פשוטים עם יהלום גיאומטרי, הצבעים נבלעים עמוק בגרגירי העץ, תחושה כל כך נוסטלגית שמביאה פנימה שדות תירס רוקדים ולילות רומנטיים של התבוננות בכוכבים.

עיצוב כפרי פרימיטיבי יוצר תחושה ייחודית, אקלקטית עם גוונים חמים ומרקמים אדמתיים. דלתות אסם בהתאמה אישית העשויות מעצים משוחזרים ומגולפים בעבודת יד, המאפיין את לוחות הדלתות היפים הללו הוא בדרכי השימוש המגוונות בהם. דלתות כפולות המובילות לחדר השינה או לחדר העבודה הדלתות הן אמירה בפני עצמה. עיצוב קיר אמנותי, הלוחות המגולפים יכולים לשמש גם כראש מיטה. תארו לעצמכם להחליף את הדלתות של בית חווה קולוניאלי בדלתות המפוארות הללו. מרהיב לגמרי!!

לעיצוב כפרי פרימיטיבי טבעי ועתיק יש בדרך כלל גוון צבע אדמה, המזנון המגולף בצ'אקרה ארוך במיוחד הוא שידת אחסון מושלמת לחדר האוכל עם גווני הכחול והחום שלו. התיבות השבטיות הנקראות דמצ'יה הן כל כך אקלקטיות ונוודות עם המראות שלהן, צרות ובגודל נכון למסדרונות עם מראה מקושתת עשויה מהצלה ארכיטקטונית. האדום והבז' מעצימים את החמימות והנוחות של עיצוב כפרי פרימיטיבי וזורמים באופן טבעי עם הסביבה.

שלבו חתיכות מבטא כמו מעמדי נרות מעציצים וסירי ברזל, כמו גם אדניות עץ וינטאג 'בכדי להביא את אלמנט העולם הישן. כריות טלאים ושמיכות פשמינה נותנות את המגע האחרון.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.