עד כמה עמידות דלתות ארונות למינציה?

למרות שדלתות למינציה הן כמעט הבחירה הזולה ביותר לארונות שלך, הן רחוקות מלהיות הנמוכות ביותר באיכותן. כשמדברים מנקודת מבט של עמידות, אני חושב שדלתות למינציה מפלסטיק בלחץ גבוה הן העמידות מכולן.

כעת אני עוסק בייצור ארונות מטבח במשך שנים רבות ובבעלותי מספר חברות הקשורות לתעשייה. ראיתי את חלקי בארונות פורמייקה ישנים שהיו במצב מצוין. ראיתי גם כמה שלא היו במצב כל כך טוב. בדיוק כמו כל דבר אחר, כאשר משהו מתוחזק נכון, ייתכן ש"משהו" יחזיק מעמד לכל החיים.

דלתות למינציה יחזיקו מעמד שלושים עד חמישים שנה. הדבר היחיד שנדרש מהבעלים הוא להרחיק אותם באופן קבוע. דלתות פורמייקה מתנקות בקלות עם ווינדקס, פורמולה 409 או רק מטלית לחה.

אם אתה שוקל להחזיק פורמייקה במטבח או בחדר האמבטיה שלך, אני יכול להציע לך לבחור לבן או לבן מחוץ לצבע. לאורך השנים שני הצבעים הללו עמדו זמן רב בטרנדים של ארונות מטבח המשתנים ללא הרף. גוונים ודפוסים רבים ושונים של למינציה מופסקים מדי שנה, אך הלבן נשאר על שרשראות שבבי הצבע של כל הספקים.

עכשיו חשוב שלא תבלבלו בין דלתות למינציה פורמייקה לדלתות Thermofoil. דלתות Thermofoil עם לוח מוגבה לא יחזיקו מעמד כל עוד דלתות למינציה מפלסטיק בעלות מעטפת קשיחה בלחץ גבוה.

שני הדברים המשפיעים לרעה על דלתות למינציה מפלסטיק פורמייקה הם אופן היצור והטיפול בהן. אם הייצור לא השתמש מספיק דבק על הדלתות, אז אתה תחווה בעיות. לדעתי המומחה זה קורה רק פעם אחת בעשרת אלפים מטבחים.

חשוב להבין את ההבדל בין דלת מלמין לדלת למינציה מפלסטיק. מלמין מוחל למעשה על לוח הליבה על ידי האנשים שיוצרים את הלוח. למינציה פורמייקה מיושמת על ידי האנשים שבונים את המטבח שלך. מלמין אינו עמיד כמו לרבד; הוא דק יותר ואינו זמין במספר צבעים כמו פורמייקה.

להלן מספר סגנונות של דלתות ארונות, מהזול ביותר ליקר ביותר:

  • מלנין
  • דלתות למינציה מפלסטיק
  • תרמילויל
  • עץ אמיתי

לפניכם רשימה של סגנונות דלתות ארונות מהאיכות הנמוכה ביותר עד הגבוהה ביותר:

  • תרמיל
  • מלמין
  • עץ אמיתי
  • פורמייקה

הדרך שבה דלתות למינציה מיוצרות היא יריעת הפלסטיק נרכשת בנפרד מהלוח. הלוח נחתך לגודל הנכון עבור דלתות הארונות ואז הפלסטיק נחתך קצת יותר מגודלו. קצוות הלמינציה של הדלת מודבקים תחילה. לאחר מכן, החלק הקדמי והאחורי של הדלתות מכוסים בפורמייקה. דבק מגע משמש כדבק ונתבים הם מה שהלמינציה גזוזת איתם בקנה אחד עם קצוות הדלת. יצרני ארונות משתמשים בקובץ כדי להחליק את הקצוות החדים. כל דבק מגע גישה מנקה בעזרת מדלל לכה.

דלתות ארונות המטבח משולבות עם פלסטיק בדרגה "אנכית" או VT. זוהי הבחירה הדקה מבין שתי האפשרויות. משטחי השיש עשויים מפלסטיק עבה יותר שנקרא עובי "סטנדרטי". עובי ה-VT הוא בדרך כלל 130 שניות של אינץ' ועובי הסטנדרטי הוא 116.

אם אתה שוקל להשיג דלתות למינציה מפלסטיק פורמייקה למטבח או לחדר האמבטיה שלך, שאל את יצרן הארונות שלך אם הם יכולים להיות בעובי של שלושת רבעי אינץ'. חמש דלתות למינציה בעובי שמיניות עמידות ומחזיקות מעמד היטב, אך האפשרות העבה יותר תהיה עמידה יותר לטווח הארוך.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.