סקרי בניין רעוע וערכם

פעילות בנייה יכולה לפעמים להותיר השפעות מובהקות על נכסים סמוכים הממוקמים קרוב מדי לאתר. סיבות רבות תורמות להשפעות הבנייה, כולל חוזק מבני ירוד והזדקנות הבניין הקיים. עם זאת, קבלנים ובעלי בנייה חדשה מוצעת צריכים לשמור על עצמם מפני טענות קלות דעת, שקריות של נזק למבנים. סקרי בניית רעשים מסייעים לבעלים ולקבלנים להיות חמושים בראיות של גורמים עצמאיים שיגנו עליהם מפני טענות מוגזמות. הנה מה שצריך לדעת על סקרי בנייה רעוע והיתרונות של בחירה באחד כזה.

בדיקות לפני בנייה

בדיקה לפני בנייה תכלול ניתוח מעמיק של המאפיינים הקיימים, כולל הוכחה ציורית והדמיה תרמית של מבנים. הדבר מסייע בהכנת דו"ח מקיף המתעד את המבנה והימצאות סדקים, היקף ועוצמת החולשה המבנית וכו'. סקר רעוע זה רושם הוכחות לחולשה קיימת שניתן להשוות עם התנאים שלאחר הבנייה. בדרך זו תוכל לקבוע ולהעריך כל נזק אם יתרחש בגלל פעילות בנייה.

פרסם בדיקות בנייה

בדומה לבדיקה שלפני הבנייה, בדיקות הבנייה שלאחר הבנייה רושמות את מצב הבניינים ומסייעות בעריכת השוואה נרחבת כדי לסייע בהפרכת טענות לנזק, אם ישנן כאלה. בעזרת שימוש בציוד העדכני ביותר, לרבות הדמיה תרמית, הסטטוס המדויק של הבניין ומצב העץ והמבנים מסודרים. זה עוזר להפריך מדעית את טענות הנזק. לעיתים יתכן שאירע נזק במידה מסוימת, אך התביעות עלולות להיות מוגזמות בניסיון לקבל פיצוי גבוה יותר.

פעילות קונסטרוקטיבית והשפעות על מבנים בסביבה

פעילות בנייה כוללת כמות גדולה של רעידות, חפירה, הסרת מים והריסה של קרקע. בהתאם למצב המבני של מבנים בסביבה ולמרחק בין מבנים, יתכן שיתכן ויורגשו השפעות במידה מסוימת. סקרי הרס לא רק מתעדים ומגינים על הבעלים מפני דרישות לא הוגנות, הם גם מסייעים למהנדסים לתכנן בנייה טוב יותר על ידי נקיטת אמצעים חלופיים מתאימים למניעת נזק למבנים סמוכים. תפיסות האדריכלות והקונסטרוקציה התקדמו לרמות בהן ניתן כיום למתן מאוד את ההשפעות של פעילות הבנייה על מבנים בסביבה על ידי אימוץ טכניקות חלופיות.

מומחיות מקצועית וציוד מתקדם

בדרך כלל, הסקרים מבוצעים על ידי צוותים של אנשי מקצוע מנוסים המסתמכים על ציוד מתקדם לאיסוף נתונים לגבי חוזק או חולשה מבני של מבנים. מבנים עלולים להיפגע על ידי קיני טרמיטים, ועץ עשוי להיראות טוב מבחוץ, בעודו נשאר חלול פחות או יותר מבפנים. השימוש בציוד החדיש ביותר, בשילוב ניסיון של שנים מסייעים לפקחים לערוך דוחות המסייעים לתעד את מצב המבנים בפועל.

חשוב לבחור צוותים המכוסים בשיפוי מקצועי וביטוח אחריות ציבורית על מנת להגן על האינטרסים של בעלי בתים המחפשים שירותים כאלה. הבחירה בספקי שירות כאלה צריכה להיות מושפעת באופן אידיאלי מגורמים כמו יושרה, מקצועיות והסמכה.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.