סקירת ריהוט אלון נוף עמק

Valley View Oak מציע 45 קולקציות של רהיטי חדר אוכל ולכן מספק לך מבחר רחב להפליא. החברה נוסדה בשנת 1989 במילרסבורג, אוהיו, וכל פריט עשוי בעבודת יד מעצים קשים אמריקאים על ידי אומנים מאמיש ומנונית. סוד האיכות הגבוהה והיכולת שלהם להתאים אישית את ריהוט חדר האוכל שלך לצרכים שלך טמון בעובדה שכל פריט מיוצר בעבודת יד בדיוק בשבילך.

כל אחד מ- 45 האוספים מבוסס על מה שנעשה בעבר עבור לקוחות אחרים. בעוד שאתה יכול לבחור אוסף כפי שהוצג, אתה יכול גם לערבב חלקים מאוספים שונים כדי לענות על הצרכים שלך. הקולקציות מכסות מגוון רחב של סגנונות ריהוט לחדרי אוכל, החל בפשטות של שייקר וסגנונות אמריקאים מוקדמים ועד רגלי הצימה של הצרפתים ועד סגנונות הרהיטים הוויקטוריאנים הכבדים והמעוטרים.

אפשרויות אלון נוף עמק

כל פריט עשוי מעץ עם סך של 22 גימורים שונים לבחירה, כך שבטוח תוכל למצוא משהו שיתאים לעיצוב הקיים שלך. יש לך אפשרות לארבע צורות שולחן, כולל שולחן מתומן שהוא דרך מצוינת להושיב שמונה אנשים במסיבת ארוחת ערב. הוסיפו לזה חמישה סגנונות של רגל שולחן ואפשרות לדום, ולא תעזבו את Valley View Oak בתחושה שאתם מוגבלים לבחירה!

אתה יכול לבחור את בסיס הכיסאות שלך לפי העדפתך: אתה יכול לבחור את ארבע הרגליים הרגילות, בסיס שרפרף בר מסתובב או בסיס גלגלים 5 כוכבים. רובם הולכים על ארבע הרגליים הרגילות לחדר האוכל שלהם, אבל בחרו באחת מהאפשרויות עבור הבר או המאורה שלהם. השולחנות שלך יכולים להיות מצוידים עם עלים נסתרים או עלים לאחסון יחד עם ארון לאחסון עלים עבור מסיבות ארוחת ערב גדולות יותר.

בניית רהיטי חדר אוכל

בניית כל פריט ריהוט מתבצעת בשיטות חיבור עץ נכונות. לכן:

• מפרקי שקע ומטונים משמשים למסילות.

• כל ארבע הפינות של כל מגירה מחוברות באמצעות חיבורי זיוונים.

• זנב דוב אנגלי משמש לחוזק מרבי.

• גב הארון מותקנים בצורה חלקה ומקובעים באמצעות ברגים במקום פינים או סיכות.

• דלתות פנל מוגבהות מצוידות בכדורי מרווח מתכת כדי לאפשר התרחבות וכיווץ ללא השקשוקות והסדקים הרגילים של העץ.

• שולחנות עם רגליים ולא כנים מצוידים בקוביות פינות עץ מוברגות לחיזוק המבנה.

• קצוות השולחן אטומים כדי למנוע מהם להתרופף.

• לכות מתרפאות באמצעות זרזים לעמידות מירבית.

קתרונות וארונות

קיימים מגוון ארגנים וארונות קיר, לרבות ארגז פינתי בחדר אוכל ושרת אוכל. אפשר גם לבנות צריף או ארון משלך לפי המפרט האישי שלך. כל שעליך לעשות הוא להתקשר אל Valley View Oak ולגלות כיצד לעצב ולבנות עבורך כל רהיט בודד.

ישנם 28 סגנונות של שרת, מזנון ומזנון, החל מסגנון קווין אן המעוטר בקבריולי ועד לשרת משימות פשוט של שייקר. ניתן גם לבחור מתוך 69 צריפים בטווח ה'סטנדרטי'. 16 מהם הם צריפים פינתיים כדי לנצל בצורה הטובה ביותר את הפינה בחדר שלך שבדרך כלל פשוט אוספת אבק. ה-53 האחרות מציעות לכם מבחר עצום של ארונות ויטרינות ומזנונים, חלקם בצורת צריפים המיועדים לשבת על גבי המזנונים והמזנונים.

סיכום ביקורת

כל מבחר הרהיטים הזמינים נראה מדהים וסולידי לחלוטין – יש משהו ברהיטים בעבודת יד שנראים שונה מהמקבילות המיוצרות במפעל. לעץ בגימור יד יש זוהר ומוצקות שלא ניתן להשיג בשום דרך אחרת.

אתה רואה את זה בריהוט חדר האוכל של Valley Forge, ואין שום תירוץ לא למצוא משהו שיתאים לחדר האוכל שלך. אם שום דבר לא מתאים באוספים המוצגים, אז אתה יכול לשנות אותם כדי לענות על הדרישות המדויקות שלך.

חברת ריהוט עמק נוף אלון מספקת לכם מבחר בלתי מוגבל, פשוטו כמשמעו, של ריהוט לפינת אוכל מעץ אלון מלא. מי שעושה את זה הם גברים שמבלים את זמנם בחווה או בעבודה עם עץ כדי לייצר את החלקים היפים האלה. אם יש דבר אחד שאתה יכול להיות בטוח לגביו עם האמיש והמנוניטים, הם יוצרים רהיטים מוצקים שיחזיקו מעמד. לא מצאנו שום פגם.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.