סקירת רהיטי שריל: רהיטים בעבודת יד במחירים מעולים

חברת שריל רהיטים מציעה רהיטים בעבודת יד באיכות גבוהה מאוד במחירים מצוינים, עם אפשרות להתאמה אישית ברמה גבוהה. שריל רהיטים מייצרת רהיטים בעבודת יד מאז 1944, ומציעה את עבודתם לקהל באמצעות חנויות כלבו וריהוט גדולות ברחבי צפון אמריקה.

שריל רהיטים, הממוקמת בהיקורי, צפון קרוליינה ובסביבתה, כוללת מספר סדנאות שבהן אומנים ונגרים מעצבים ויוצרים כיסאות, ספות ומקומות ישיבה יפים מסוגים רבים תוך שימוש בשילוב של טכניקות יצירה אמריקאיות מסורתיות ושיטות ייצור רהיטים מודרניות. המשרד מייצר פריטי ריהוט מרופדים בלבד, העשויים בסטנדרט ביצוע גבוה מאוד ושימוש במיטב בדי וחומרי הריפוד.

המשימה של שריל היא להציע מצוינות בעיצוב, איכות, אמינות ושירות ולהיות מוכר על ידי לקוחותיה כספקית המובילה של ריהוט לבית באיכות גבוהה. האם זה משיג את זה? בוא נראה.

איכות בעיצוב

רהיטי שריל כוללים מגוון אפשרויות ישיבה, אך אין סוג אחר של רהיטים. הוא מציע רהיטים מרופדים ביד במספר אפשרויות עיצוב כולל קולקציית Dan Carithers המעולה, וסדרת 'עצב בעצמך' 9600 שתוכלו לעצב בעצמכם. כל לקוח שבוחר בסדרת 9600 יכול לבחור את הבסיס, את סגנון הגב ואת סגנון הזרועות שלו, ואם תבחר חתך, תוכל לבחור את התצורה הטובה ביותר של החלקים כדי לענות על הצרכים שלך.

אם יש לכם פינה שקשה לכם לרהט, אז בחירה בחתך מסדרת שריל רהיטים 9600 תאפשר לכם להתאים את הפינה הזו בדיוק כמו שאתם רוצים. זה אחד היתרונות שאתה מקבל כשאתה עובד עם חברה שמייצרת בעבודת יד את הרהיטים שלה – הם יכולים לענות בדיוק על הצרכים שלך.

לא רק זה, אלא שאתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של בדי ריפוד. זהו יתרון ברור, כי אתה יכול לבחור עיצוב בד או צבע המתאימים לעיצוב הכללי של החדר שלך. לא כל חברות הרהיטים בעבודת יד מציעות את האפשרות הזו, ולעתים קרובות זה עניין של לקחת אותה או לעזוב אותה – מה שאתה רואה באולם התצוגה זה מה שאתה מקבל. לא כך עם שריל רהיטים – אתה יכול לציין את הריפוד שלך ממגוון אפשרויות.

איכות הביצוע

אי אפשר להכחיש את איכות הביצוע של שריל. כמו שאומרים בעצמם: אתה כמעט שונא לכסות כיסא עשוי כמו זה! זה נכון, כי הלקוחות לא יכולים להתפעל מהריפוד הפנימי של הכיסאות והספות שהם יושבים עליהם. אתה לא יכול לראות את הביצוע הכרוך ברצועות הדבקות ביד, בקפיצים הקשורים ביד ובבדים המודבקים ביד המפרידים בין העבודה הפנימית לבין המלית.

כל מה שאתה רואה זה את המוצר המוגמר, ואתה לא באמת מעריך את העבודה והמיומנות שהושקעו כדי לגרום למושב הזה להרגיש כל כך יציב ועם זאת נוח כשאתה יושב עליו. אפילו הגב והזרועות צריכים להיות מרופדים במומחיות על ידי בעלי מלאכה ונשים. איכות הביצוע שנכנסת לכל פריט רהיטים של שריל אינה מוטלת בספק!

גם איכות הבדים גבוהה מאוד. הם עמידים וזמינים במספר עיצובים כדי להתאים לצרכים ולעיצוב החדר שלך. שריל מציעה אלפי דוגמאות, רקמות וצבעים שונים מכל רחבי העולם, ומתיימרת להיות בעלת מלאי גדול יותר של בדים מכל יצרן רהיטים אחר.

הסגנון של מסגרות שריל נע בין רגלי קווין אן או סיגמה תקופתיות, דרך מסגרת מגולפת יפה ועד לפשטות של עיצובים מודרניים במגוון רחב של גימורי עצים ועץ. אם הבית שלכם מרוהט בסגנון תקופתי, אז ל-Sherrill Furniture יהיה כיסא, ספה, מושב אהבה או chez longue שיתאימו לסגנון זה. מרופדים בבדים תקופתיים, אתם יכולים להיות בטוחים שחברה זו מסוגלת לדאוג שהתקופה והסגנון של החדר שלכם יישמרו נאמנה.

איכות השירות

אם יש לך בעיה עם פריט מסוים, אז שריל רהיטים יפתור אותה לשביעות רצונך. אם יש לכם שאלה לגבי רהיטים בעבודת יד שאתם צריכים שיתאימו לסגנון של כל חדר בבית שלכם, אז החברה תענה עליה מיד ויש לה מענה עבורכם. היא לא מתיימרת להיות מסוגלת לספק כל בקשה – אף עסק לא יכול לעשות זאת באופן ריאלי, אבל הם יעשו כמיטב יכולתם כדי לענות על הצרכים שלך.

סקירת רהיטי שריל: השליליות

אף סקירה של אף חברת רהיטים לא יכולה לטעון שמעולם לא מצאה דברים שליליים. שריל רהיטים לא תרצה ביקורת חיובית של 100%, כי העסק יודע שזה יהיה לא הגיוני. יש כמה הערות שליליות המפורטות להלן.

1. בעיות כרית

כמה כריות על ספות שריל נוטות לזחול קדימה, ובסופו של דבר לעלות על המושב. אולי כריות קשירה יפתרו את זה, אם כי יש לומר שהתלונה הזו הוגשה לאחר כמה שנים של שימוש, ולמשפחה היה חתול פלוס ילדים. עם זאת, זה גורם שצריך להיות מודע אליו.

2. ללא מוצרי כיסוי

הוגשו תלונות על המחסור במוצרי תיק. מדובר בפריטים שאינם מרופדים כמו ארונות, שולחנות ושידות. למעשה, יש לקחת זאת כמחמאה אם ​​אנשים מחפשים מוצרי שריל. למעשה, חברה זו מתמקדת בייצור הרהיטים המרופדים הטובים ביותר ביד, ונצמדת למה שהיא עושה הכי טוב.

מעט מאוד תלונות הוגשו, ולוועדת התלונות לא נרשמו תלונות על שריל רהיטים. זה מדבר בעד עצמו, והמסקנה של סקירה זו היא שהחברה מייצרת רהיטים מרופדים בעבודת יד באיכות גבוהה מאוד שעמידים לאורך זמן עם מעט מאוד בעיות.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.