סקירת הזדמנויות זכיינות של חובש רהיטים

כשאתה עובר מעיר אחת לאחרת או אולי ממדינה אחת לאחרת, מה אתה לוקח איתך? כמובן, החפצים שלך, זה כולל את הרהיטים שלך. אפילו, כאשר אתם עוברים את הבית שלכם, רבים מעדיפים לשאת את הרהיטים שלהם במקום לרכוש חדשים. אבל, בעוד שהמעבר הזה של הרהיטים שלך מתרחש, אתה לא יכול להיות בטוח ב-100% בהגנה שלו. יתכן שבמהלך המעבר שלך הרהיטים שלך עלולים להינזק. אם זה אחד מהיצירות האהובות עליך, אז בהחלט תחשוב לחדש את זה. זיכיון רהיטים מדיק היא חברה כזו שעוזרת לך בתיקון חלקי העץ שלך ובשחזורם עבורך. אם אתה מעוניין להתחיל זיכיון, סקירה זו תעזור לספק מידע בסיסי.

רקע: זיכיון Furniture Medic הוקם על ידי ג'וזף לונספורד בשנת 1992. זה הפך לעסק מצליח מאוד בשוק הזה. לאחר מספר שנים, רהיטים מדיק נרכשה על ידי ServiceMaster בשנת 1996. רהיטים מדיק מאז גדלה בצורה אגרסיבית ועשתה את עמדתה בשוק. היא הרחיבה את פעילותה ברחבי קנדה, ארצות הברית ואירופה בלמעלה מ-600 מקומות.

כיום, זיכיון רהיטים מדיק היא אחת מחברות Fortune 500 שיש להן ניסיון בזכיינות בשוק חידוש העץ והרהיטים. זיכיון רהיטים מדיק מספקת לבעלים פוטנציאליים רבים המעוניינים בתחום זה הזדמנות בהשקעה נמוכה והזדמנות זכיינות ייחודית. היא הפכה לאחת מחברות תיקון ושיקום רהיטים הגדולות בעולם. התהליכים והמוצרים הייחודיים שלהם מאפשרים לעובדים לסיים את רוב העבודה במקום עצמו. הדבר מביא להוזלת עלויות וגם חוסך זמן כשמדובר בלקוחות מסחריים ומגורים.

עלות זכיינות רהיטים ודמי פתיחה:

· סך ההשקעה שיש לשלם בהתחלה: $35,500-$78,900

· עמלת תמלוגים שיש לשלם: 7%

· עמלת זיכיון ראשונית שיש לשלם: $22,000

· תקופת ההסכם: 5 שנים

· דמי פרסום: לא

היתרונות של זיכיון חובש רהיטים-

· אין צורך בניסיון – אין צורך בניסיון עסקי קודם בתחום הרהיטים או תיקון העץ.

· חבילות שיווק- תינתן לך סיוע שיווקי מעולה שיכלול תוכניות שיווק רבות לחברה שלך.

· ניתנת הכשרה ראשונית- תינתן הכשרה מקיפה בזכיינית רהיטים של חובש רהיטים הדרכה מתקדמת במתקן. הכשרה זו תכסה את כל ההיבטים המגדילים את הזיכיון שלך לרופאי רהיטים.

כמו בכל החלטה עסקית, חשוב לקחת את הזמן ובדיקת הנאותות לבחון את כל ההיבטים של ההזדמנות. עסק בזכיינות יכול להיות אלטרנטיבה מצוינת להקמת עסקים, עם זאת, אין ערובה להצלחה.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.