סקירה של דלתות כניסה מפיברגלס בנצ'מרק מאת Therma-Tru

דלתות אינן שוות. דלתות חוץ, כגון דלת הכניסה, הן החשופות ביותר לשינויי אקלים ושימוש חוזר. פיברגלס הוא כיום חומר משטח מועדף לדלתות מכיוון שהוא אינו נרקב, מתעקם או נסדק כמו עץ, ואינו מחליד או שקע כמו פלדה. דלתות מסורתיות הן נסיגה לאחור לתקופת עבודת היד והאומנות המשובחת, אך האומנות הזו תתבזבז על משטחי עץ שיישברו בקרוב ויתפוררו מוקדם מדי. דלתות כניסה מפיברגלס בנצ'מרק הן כיום מהפופולריות ביותר לבתים חדשים ודלתות חלופיות לבתים ישנים שפעם היו להם דלתות עץ כמו מהגוני או אלון. מוצרים אלה מגובים בשם Therma-Tru, חלוצים בדלתות פיברגלס, והפצה בלעדית על ידי החנויות של לואו. מכיוון שדלתות עץ מחליקות מהמרכיב העיקרי לטוב הבא, דלתות פיברגלס זוכות לעניין. אדריכלים ושיפוצניקים רוצים לדעת כיצד למצוא את הנכונים ולהפיק מהם את המרב.

דלתות כניסה מפיברגלס בנצ'מרק ידועות יותר ויותר בהשגת איזון בין עיצוב למחיר. הם יפים אך סבירים, אפשרות אטרקטיבית לבונים ובעלי בתים מנוסים שעשויים להיות עם תקציב. העיצובים האלגנטיים שלהם משקפים דלתות נאות של קווים ישנים אך נקיים בהרמוניה עם אלמנטים בלתי צפויים כמו זכוכית ומתכת. יחד עם זאת, המחירים הסבירים שלהן מתחרים בדלתות עץ אמיתיות ששלטו על השוק ביד ברזל בעבר. המבחן האמיתי הוא בליה ושימוש. אם המיקום שלך מוטרד בתנאי חוץ משתנים, או אם מדובר באזור עם תנועה גבוהה הדורש דלת חדשה, כדאי שיהיה לך תקציב ריאלי עם תקרה למוצר מהשורה הראשונה. עבור אזור עם תנועה נמוכה, במיוחד בתוך הבית, אתה יכול לבחור משהו מקסים ובמחיר בינוני.

ההבטחה למוצר עמיד לאורך זמן, חסכוני באנרגיה, המציע שקט נפשי מוסיפה למשיכה של דלתות Benchmark. הם כוללים "רפידת הגנה מפני דליפות" שעוצבה כמו כיס פינתי מיוחד כדי לחסום אוויר ולחות היכן שהוא הכי צפוי לחדור. נורות כפולות וסנפירים כפולים מייצרים מטאטא תחתית דלת כבדה שאוטמת עוד יותר מפני חדירת אוויר ומים. אלה משפרים את איכות היעילות האנרגטית המחוברת לפיברגלס, המספקת בידוד פי שלושה עד פי חמישה ומאפשרת לאור טבעי בתוך בתים. סף הדלת פותח לעמידה בפני ריקבון וקורוזיה, עם מכסה באמצעות חומר מרוכב שאינו מעץ וחומרה מתכווננת באמצעות פלדת אל חלד. ניתן לקבל עמידות רבה יותר לנזקי ריקבון ולנזקי חרקים עם המשקוף האופציונלי, מוגן ומוכן לצביעה. מערכת נעילה שלוש נקודות אופציונלית מבטיחה אבטחה מוגברת. הוא נבנה גם מנירוסטה ועמיד בפני קורוזיה.

Therma-Tru Doors, בעלת המותג Benchmark by Therma-Tru, מתמחה בדלתות העשויות מפיברגלס ולא מפלדה, חומר מרוכב או עץ, במיוחד, דלתות כניסה ומערכות דלתות תלויות מראש. היא ייצרה את דלתות הכניסה הראשונות מפיברגלס לפני יותר מ-25 שנה. עם דלתות כניסה מפיברגלס בנצ'מרק, החברה עובדת על ביסוס מומחיות בהיבטים אחרים של עסקי הדלתות בשווה ליצרנים ותיקים כמו Masonite, Milgard ו-Feather River. מערכת אספקת הזמנות ושירות לאחר מכירה הם דוגמאות לאותם היבטים אחרים שיש להם השפעה רבה על הקונים. מכיוון שדלתות כניסה בנצ'מרק תלויות מראש, אתה יכול לבחור בהתקנה בעצמך או בהתקנה מקצועית, על ידי ספקים בלעדיים Lowe's או חברה שהתקשרת אליה. אלא אם כן אתה מיומן, סביר להניח שהתקנת דלת בעצמך תהיה בעייתית. אם שטח הדלת חייב להתאים לארכיטקטורה, עיצוב או גיל מסויים של הבית, כנראה שכדאי לקבל שירות התקנה מקצועי לבד.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.