סקירה של דלתות כניסה ברינגטון פיברגלס מאת Masonite

בונים, משפצים ובעלי בתים מחפשים כל הזמן את חומרי הבנייה הטובים ביותר לשימוש בבתים, תוך מחשבה על עמידות, אטרקטיביות ואריכות ימים. רומא לא נבנתה ביום אחד, והיית שונא שמקדש המגורים שלך יתפרק מהר יותר ממה שנדרש כדי להתאחד. דלת הכניסה, החלק הראשון הבולט ביותר בבית, היא גם למרבה הצער אחד מהשימושים והחשופים ביותר. זו הייתה נקודה כואבת עבור עץ, אשר נוטה להירקב, להתעוות, להתקפל ולהתפצל. יצרני דלתות משחקים כעת בחתול ועכבר על פיברגלס וחומרים מרוכבים, שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר משתנים ובלאי יומיומי. דלתות כניסה מברטינגטון מפיברגלס, אוסף מוצרי הפרימיום של יצרן דלתות ותיק, מייסוניט, הן בין הדוגמאות המובילות לחלופות חכמות יותר לדלתות חוץ מעץ.

לאחר סקירה, מה שמתגלה כאיכות האטרקטיבית ביותר של דלתות ברינגטון הוא שהן מחקות דלתות עץ אותנטיות. עץ הועדף כחומר פני השטח לדלתות, עם סיבה טובה. הוא מציג את סוג האומנות הנצחית שהגעת לאהבה בדלתות מסורתיות. דלתות הכניסה של ברינגטון מפיברגלס קיבלו משטח עץ גרגיר שדומה לדלתות הפרקט האמיתיות של פעם. במרקם עץ אלון או מהגוני לבחירה, גימור גרגירי עץ זה בעומק משתנה מראה כיצד הטכנולוגיה של ימינו יכולה לארוז את עצמה באריזה קלאסית מסודרת. איכות שניה בולטת של דלתות ברינגטון היא היצור המותאם אישית שלהן. דלתות פיברגלס משתמשות בדרך כלל בתוספות זכוכית גנריות, אך קו Barrington משתמש בזכוכית דקורטיבית קניינית במגוון עיצובים, שזוגגה במפעל באמצעות מרכיבי זיגוג מותאמים אישית כך שהיא רחבה יותר, עם סגנונות ומסילות צרים יותר. מסגרות זכוכית מותאמות אישית תוכננו כך שיתאימו בצורה נכונה עם הפאנל.

ברוח זו, נעשה שימוש בחומר מרוכב העמיד בפני ריקבון למעקה התחתון ואילו כלבי הצירים והמנעולים תוכננו בעץ למינציה. תבנית מוגבהת שולבה בחזית הדלת כדי להגיע כיצירה יחידה, לא כמו אפליקציות צמחיות שמתפרקות מהדלת. לכל דלתות Barrington עיצוב קצה מרובע ואזור נעילה מחוזק כדי ליצור משטח הרכבה מוצק.

בעוד שיצרני דלתות פחות קפדניים עלו באש עבור מוצרים פונקציונליים אך לא מושכים מדי, המותג ברינגטון לא הזניח את היופי. זה ניכר לא רק בדמיון לדלתות עץ מסורתיות אלא גם בעיצובים שנועדו לתת מענה יצירתי לשוק היוקרתי. סדרת סיירה של דלתות פיברגלס ברינגטון מתואמות עם מוטיבים דרום מערביים, ספרדיים או ים תיכוניים. הוא כולל את הגימור הראשון אי פעם ללא זיגוג ואטום על דלת ברינגטון. יש לו עיצוב עליון של 2 פאנלים ופרופיל פאנל מותאם אישית, עם אפשרויות של קרשים ולוחות צד מלאים תואמים. סדרת Craftsman מעוצבת לאחר אדריכלות משימה או אומן. שלושה פנלים שקועים ומערכת זיגוג one-lite הם האלמנטים הנוספים שלו, עם אפשרות לפנל תואם של פאנל אחד, לייט לייט.

הקונים ממהרים לשכוח בהתחשב בחברה שעומדת מאחורי המותג, מה שחשוב במיוחד כאשר קונים מוצר שצפוי לעבוד טוב או להחזיק מעמד לאורך זמן. במקרה זה, דלתות כניסה מפיברגלס של Barrington כמו גם דלתות פנים ודלתות מרפסת מגובות בשם המהימן של Masonite, שבסיסה מטמפה, פלורידה. במשך קצת היסטוריה, המייסד וויליאם מייסון היה חוקר, מהנדס וממציא שחידש את השימוש בעץ ליצירת חומרי בניין בשנת 1924. מאזוניט מייצרת מאז דלתות ומוצרי בנייה כבר למעלה מ-80 שנה, ויש לה אחד מרכזי המחקר והפיתוח הגדולים ביותר לדלתות פלדה, מרוכבים, פיברגלס ועץ.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.