סקירה של אוסף הרהיטים של סטיקלי ג'ון ווידיקומב

קולקציית הרהיטים של Stickley John Widdicomb היא לא רק מעוצבת להפליא, אלא ספוגה במסורות אנגלית ואמריקאית. הוא משמש בשגרירויות ובבתים מפוארים ברחבי העולם, והוא מפורסם לא רק בזכות איכות האומנות הכרוכה בבנייתו, אלא גם בעיצובים הייחודיים שלו ובשימוש בפורנירים יפים ומוטיבים מצוירים ביד.

ג'ורג' ווידיקומב עזב את אנגליה ב-1845 לניו יורק, שם הקים חנות ארונות בסירקיוז. הוא עזב את סירקיוז ב-1857, ופנה לגרנד ראפידס, מישיגן. שם הוא הקים חנות ארונות נוספת יחד עם עוד כמה נגרים. הניסיון שלו בייצור רהיטים אנגליים משובחים השתלם, מכיוון שהסגנון שלו הפך במהירות לפופולרית באזור של אמריקה שהיה רגיל יותר לסגנון החלוצי של הרהיטים.

המוצרים שלו היו משב רוח רענן, והעסק שלו צמח במהירות. ג'ון ווידיקומב היה בנו הרביעי של ג'ורג', והוא ירש את יכולתו של אביו ליצור את הרהיטים היפים ביותר מעץ מקומי וכן מהגוני מהאיטי ומקסיקו. ג'ון הקים עסק משלו מעבר לרחוב מאביו, וייצר חלונות עץ ומצורות עץ אחרות בפנים

דיקן עיצוב רהיטים

אחיינו של ג'ון, ראלף ווידיקומב, הצטרף אליו כמעצב, ובסופו של דבר נודע כדיקן עיצוב הרהיטים. הם היו אמורים לעבוד יחד במשך 53 שנים עד שג'ון פרש לגמלאות ב-1951. החברה המשיכה בפעילות עד מאי 2002, אז נסגר מפעל גראנד רפידס והנכסים נרכשו על ידי L. & JG Stickley.

כיום היא פועלת כחטיבה של סטיקלי במנליוס, ניו יורק. רהיטי John Widdicomb עדיין זמינים כקולקציה המשווקת על ידי סטיקלי, ומציעה מספר רב של פריטי רפרודוקציה של עיצוב צרפתי, אנגלי, איטלקי ורוסי בנוסף למבחר רהיטים בסגנון האמנות האמריקאית Moderne. הרהיטים של ג'ון ווידיקומב נעשים בעבודת יד באיכות גבוהה מאוד ומיוצרים בכמויות מוגבלות.

קולקציית הרהיטים של John Widdicomb המוצעת על ידי רהיטי Stickley מתאימה לכל בית תקופתי או מבנה ציבורי המחפש רהיטי רבייה באיכות גבוהה. עבודות השיבוץ והפרקטים מפוארות, תוך שימוש במספר ציפויי עץ וברמה גבוהה של מהגוני.

הארונות הרוסיים נראים נפלא, ומציעים תובנה כיצד האצילים הרוסים ומשפחת המלוכה ריהטו את הטירות והארמונות שלהם. עם מראות אחוריות עתיקות, תאורה מבוקרת מגע ומדפי זכוכית מתכווננים, זהו רהיט רבייה יפהפה שיפאר כל בית וזמין ברוחב יחיד, כפול או משולש (126 אינץ'). גב מואר אלטרנטיבי מעץ רגיל או אוף-וויט מוצעים,

שולחנות וכיסאות אוכל

השולחן הרוסי באורך 68 אינץ' עשוי בסגנון קתרין II, ומעליו ציפויי אגוז תואמים ועם מסגרת של הובנה משובצת. לחלופין, תוכל לבחור שולחן אוכל גרוזיני באורך 78 אינץ', בציפוי שיבוצי אגוז צ'רקסי וסאטן. השולחן מונח על שני כנים מעץ מהגוני, מסובכים ומונחים על רגלי חרב קנים.

יש לך מבחר של כיסאות שילכו איתו, עם ובלי זרועות. דוגמה אחת היא כסא צד הבארוק יפהפה של קווין אן עם רגלי קבריולה מעוקלות דק. אחר הוא כיסא הצד האחורי של הליירה הגיאורגית, עם רגליים מחודדות מרובעות. אולי תעדיפו כיסא רוסי שיתאים לשולחן הרוסי, כיסא הצד הרוסי של John Widdicomb עם רגליים מחודדות. כל אחד משלושת הכסאות הללו מרופד, ומכוסה בברוקד או בד המתאים לתקופה.

קולקציית הרהיטים של John Widdicomb המוצעת על ידי רהיטי Stickley מספקת מבחר נפלא של שולחנות וכיסאות מזדמנים, קרדנזות וארונות אחרים, ובסך הכל 34 גימורים אפשריים מוכתמים, מצופים לכה, שיש או צבועים ורבים מהחלקים של Widdicomb זמינים במבחר של גדלים וגזרות.

השולחן המזדמן הסראצי

שולחן מזדמן אטרקטיבי במיוחד הוא השולחן העגול Saracenic בקוטר 26 אינץ '. בגובה 29.5 אינץ', עיצוב השולחן הזה נוצר בהשראת דפוס טקסטיל הודי מהמאה ה-15. הוא מציע מספר דפוסים המקרינים החוצה מהמרכז. אלה משובצים במספר עצים אטרקטיביים, כלומר עץ סאטן, סיסם הודי והובנה, ויש גם קצת עץ טיק ושנהב מלאכותי מעוטר. החלק העליון נתמך על ידי חמש רגלי חרב שחוברות אליהן אלונקה ממורכזת מקושתת. אתה צריך לראות את זה כדי להעריך את היופי הנהדר שלה שמאדיר את הודו העתיקה.

קולקציית הרהיטים של John Widdicomb מוצעת על ידי L. & JG Stickley, מ-Manlius ניו יורק. אם יש לכם צורך בריהוט רבייה, רהיטי John Widdicomb הם רק אחד מקולקציות השעתוק שסטיקלי מציע. כל פריט עשוי בעבודת יד בקפידה ובאהבה, והקולקציה החדשה של סנט קרואה מאפשרת לך לרהט את ביתך בסגנון הקולוניאלי הקריבי הישן.

ללא קשר לאיזה סגנון אתה מנסה לשחזר בבית שלך, תמצא את מה שאתה רוצה במגוון הרהיטים של Stickley. קולקציית הרהיטים של John Widdicomb שימושית במיוחד עבור אלה המבקשים ליצור את העידן הקיסרי הרוסי והצרפתי הישנים, או אם אתה מעדיף זאת, התקופה הגיאורגית של ההיסטוריה האנגלית והאמריקנית.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.