סלון פנג שואי

כיצד להפעיל את כל הבית מהסלון

אף חדר אחר בבית לא מציע את פוטנציאל הפנג שואי שיש בסלון. החדר הזה הוא מרכזי בחיי המשפחה ובפנג שואי. כשזה מגיע לפנג שואי, אף חדר אחר לא יכול להשוות לחדר המסוים הזה. הסיבה לכך היא שהסלון הוא החדר האחד בבית שניתן להפעיל על פי כל תשעת הגזרות של ריבוע הבאגוה או לו שו – מה שהופך את זה לחדר חשוב מאוד.

כאשר אתה רוצה להשפיע על הפנג שואי של הבית כולו, עליך להתחיל ביישום שיפורים או תרופות פנג שואי על הסלון. היתרון הוא שהסלון יכול להגביר את הפנג שואי של חלקים אחרים בבית שעשויים לסבול ממצוקות או שחסר להם או שלא אמור להיות להם שיפור מסוים.

לדוגמה, אם חדר השינה נמצא במגזר הצפוני, מזרקת מים תהיה תכונה מצוינת לשיפור הפנג שואי בקריירה. עם זאת, מים בחדר השינה אינם מומלצים. אבל, מים בפינה הצפונית של הסלון יעזרו להגביר את הפנג שואי של המגזר הזה עם אנרגיית מים מועילה בפינה המקבילה.

איך זה אפשרי? חשבו על סמל היין-יאנג במרכז הבאגוה. סמל זה נקרא "טאי צ'י" — כן, בדיוק כמו תרגיל אמנות הלחימה. טאי צ'י זה יכול להיות מיושם על כל גודל חלל והוא מכונה טאי צ'י גדול או טאי צ'י קטן.

כדוגמה, אתה יכול ליישם את הבגואה על המגרש שלך שעליו יושב הבית שלך. זה נקרא טאי צ'י גדול. הטאי צ'י הקטן יהיה ליישם את הבאגואה על חדר בודד – כמו הסלון – או על אזור כמו שולחן עבודה. ביישום פנג שואי בסלון, אתה מפעיל את הטאי צ'י הקטן.

עם זאת, שים לב שבהתאם למגזר, ייתכן שלא תרצה להחיל את כל השיפורים. לדוגמה, אם הסלון שלכם נמצא בפינה הצפון-מערבית של הבית, אז לא יהיה מומלץ להוסיף נרות לפינה הדרומית של הסלון מכיוון שלהבה פתוחה בגזרת הצפון-מערבית של הבית מסוכנת מאוד.

אני דווקא מכיר מישהו שהבית שלו התחיל להישרף מנרות שהוצבו במגזר הזה. חשוב יותר, הוא שה-NW הוא המגזר של "גן עדן" או הפטריארך או המפרנס של המשפחה (אם המפרנס הוא גבר). עם אזהרה זו, המשך בביצוע שינויים בסלון שלך. על ידי כך, תשפר באופן מיידי את הפנג שואי שלך עבור כל הבית שלך!

1. סידור, סידור.

כל העניין של סלון הוא ליצור חדר שבו המשפחה מתכנסת או שבו האורחים יכולים לשבת וכולם יכולים ליהנות משיחה ומחברתו של זה. סלונים הם המקום של חגיגות וזמנים טובים, ולכן הם באמת נהנים מסידור נכון.

פעמים רבות, סלונים סובלים מתצורה בצורת L הנגרמת על ידי ספות בצורת L או על ידי מיקום ספה ומושב אהבה בזווית של 45 מעלות זה לזה. זה יוצר קונפליקט ותחושה של חוסר נוחות בלתי מוסברת בחדר. זכרו, טלוויזיות וקמינים הם לא נקודת המוקד של סלון – אנשים כן.

במקום זאת, סדרו את החדר כך שהספה והמושב יעמדו זה מול זה… אל תדאגו: עדיין תוכלו לצפות באח ובטלוויזיה, אבל תשפרו באופן מיידי ודרמטי את הרצון שלכם להיות בחדר ואתם יטפח מערכות יחסים אוהבות והרמוניות יותר. יותר טוב, תשפר את זרימת האנרגיה בחדר. אז, תזיז את הספות האלה!

2. מוסיפים קצת אדום וזהב.

כדי לוודא שמשפחות הרמוניות ונהנות ממערכות יחסים טובות זו עם זו, הקפידו להוסיף כמה אלמנטים של אדום וזהב יחד. זה יכול להיות אגרטל של ציפורנים אדומות וחינניות זהב, או שזה יכול להיות כרית עם צבעי זהב ואדום. אדום וזהב ביחד עוזרים להרגיע קונפליקט וליצור רגשות טובים. הקפד להוסיף את שני הצבעים הללו יחד בכל מקום בו יש קונפליקטים או רגשות כעס.

3. תמונת האושר.

הקפידו לתלות תמונה של משפחה או דיירים מאושרים בסלון. תמונה זו יכולה להשפיע על כל המשפחה. תלו את התמונות על קיר מזרח כדי להועיל ליחסים במשפחה. ייתכן שתרצה להוסיף תמונות לפי הכיוון שלהן בסלון כדי להגביר אזור מסוים. לדוגמה, תמונה של אגם או מפל יפה יהיו נפלאים על הקיר הצפוני (קריירה/הזדמנויות) ועץ גדול ויפה יהיה מצוין עבור הקיר המזרחי (יחסי בריאות/משפחה).

4. הוסף קצת "יאנג" לסלון שלך.

הסלון צריך להיות איזון טוב של יין ויאנג. עם זאת, מעט "יאנג" נוסף או אנרגיה חיובית מועיל במיוחד. זה יכול לבוא כתוצאה מתוספת של קיר מבטא אדום, נברשת בהירה או אובייקט שזז.

5. להגביר את פינת המזל בסלון.

איפה פינת המזל? זוהי פינת החדר שממול ואלכסון לכניסה הראשית לחדר. אם הפינה הזו נמצאת ב-SW, W, NW, או NE, אז הגבר את הפינה הזו עם גיאוד יפהפה, קערת אבנים יקרות למחצה, אגרטל יפה, גלובוס או תכונת אדמה אחרת. אם פינת המזל היא הדרום או הדרום-מערבי, אז הגבירו את הצ'י כאן עם מנורה ובהירה ויפה. אם הפינה בצפון, הוסיפו כאן מזרקה. אם זה במזרח או בדרום מזרח, אתה יכול לקבל כאן מזרקה או להוסיף קבוצה של צמחים שופעים יפים או פרחים יפים.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.