סגנונות שונים של דלתות לבית שלך

דלת היא לא רק דלת. זהו מנגנון אבטחה, דרך כניסה והצהרת סגנון לבית שלך. ישנם סוגים רבים של דלתות זמינות וזו שתבחר תהיה תלויה בעיצוב הבית שלך כמו גם בפונקציונליות שאתה דורש ממנו. להלן הסגנונות השונים הזמינים עבור הבית שלך.

דלתות ציר. סוג דלת זה רחב יותר מהגרסה הרגילה. אתה צריך דרך כניסה רחבה כדי שזה יתאים. הוא מסתובב על ציר המחזיק אותו בחלק העליון ובחלק התחתון של הדלת, בניגוד לציר בצד. זה אידיאלי עבור כניסות ראשיות לבית. הוא יוצר אמירה נועזת והוא זמין בסגנונות עיצוב שונים, וניתן להתאים אותו לביתכם.

דלתות כפולות. דלת מסוג זה דורשת גם דרך כניסה גדולה. יש לך שתי דלתות שנפתחות במרכז. ישנן אפשרויות עיצוב רבות עם זה, הכולל לוחות זכוכית בעץ.

דלתות מוצקות. דלתות מסוג זה עשויות מעץ מלא. סוג העץ הרצוי יהיה תלוי בדרישות העיצוב שלך. אלו מתאימים לכניסות ראשיות וגם לחלק הפנימי של הבית.

דלתות Side Light. לדלת זו יש פאנל נוסף בצד המורכב בעיקר מזכוכית. זה מוסיף אלמנט של חלון לעיצוב, וכתוצאה מכך, יותר אור לתוך הבית שלך. זוהי אפשרות יפה לכניסה הראשית.

דלתות זכוכית פנימיות. זוהי תפיסה מודרנית דלתות מעבר. יש לו מסגרת עץ עם לוח זכוכית גדול שהוא שקוף או אטום. בהתאם לעיצוב שאתה אוהב ולדרישות שלך, אתה יכול לבחור בזכוכית האטומה כדי לאפשר אור במעבר או בזכוכית השקופה המאפשרת לך לראות ישר דרכה.

דלתות פורניר פנימיות. לדלת מסוגננת זו גימור פורניר אלגנטי והיא מתאימה בדרך כלל לכניסות לחדר השינה.

דלתות מתקפלות והזזה. אלה נפתחים או מתקפלים לצד אחד. הם נסגרים די בקלות וזמינים בעיצובים מודרניים שהם אידיאליים לפטיו.

יש גם מגוון רחב של דלתות מוסך, אבל אלו הם סוגי הדלתות השונים הזמינים עבור הבית שלך. בין אם אתה צריך אחד עבור הכניסה הראשית, המעבר או עבור חדרי שינה, יש הרבה עיצובים מודרניים זמינים עבורך.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.