ניקוי רעלים מהטחול שלך עם פנג שואי

בספרות המערבית הטחול תמיד הושמץ וברפואה בעיקר התעלמו ממנו. TCM (רפואה סינית מסורתית) ופנג שואי מכבדים את הטחול כפקיד האחראי על חיזוק המערכת החיסונית. יחד עם בת זוגו, הקיבה, הטחול מהדהד עם יסוד האדמה. זהו איבר הלימפה הגדול ביותר, וממיקומו במרכז הוא מסדיר את הפצה והשינוע בכל המערכת. כזוג, הטחול והקיבה מהווים מרכז לתפקודי הגוף ולזרימת אנרגיה. מיקום מרכזי זה משמעותי בפנג שואי ובפריסה של החלל שלך. המרכז, הידוע גם כ-Tai Ji או "Grand Ultimate" הוא המרכז שסביבו קורנות כל שאר הפעילויות. בדפוסים צולבים-דינמיים של הבאגואה, שבהם הפנג שואי מחבר ומקשר בין זוגות של גואים התומכים זה בזה, השבילים תמיד מובילים דרך המרכז המרכזי.

הקיבה חיונית לקלט ותפוקה תזונתיים, אשר לאחר מכן מסוננת על ידי הטחול עבור חומרים חיוניים ותמציות מטוהרות. מהות החיים הזו, המתבטאת ברמות האנרגיה, היא ה-sheng qi שכולנו תלויים בו לרווחה ולבריאות טובה. מרכז המרחב שלנו שהוא הגואה הבריאותית בפנג שואי צריך להיות כל הזמן במעקב ורענון. מגזר חשוב זה מיוחס ליסוד האדמה, אך כדור הארץ חודר לאזורים אחרים של הבאגוה גם הקשורים לעקרונות הפנג שואי ביותר ממגזר אחד. פינת היחסים שהיא הטריגרמה של האם או העיקרון הנשי, היא גואה אדמה, כמו גם אזור החכמה והידע, האנדמי לטריגרם ההר.

כדור הארץ, בנוסף לאחריותיו הרבות האחרות, שולט גם במעברים. סוף הקיץ או הקיץ ההודי הוא אדמה, כאשר הטבע מגיע למיצוי בזמן לקציר. כמה שיטות TCM מזהות את עשרת הימים האחרונים של כל עונה עם אלמנט האדמה כתקופת מעבר.

כדור הארץ הוא היסוד של שיווי משקל ויציבות, לכן, אם פרופיל היסודות שלנו מאוזן היטב, עלינו להרגיש מרוכזים ומבוססים. כדור הארץ הוא יסוד ההכלה. הקיבה היא המיכל שמקבל תזונה ומחזיק אותה בתהליך העיכול הראשוני. הטחול מכיל תאי דם מטוהרים וטסיות דם.

כדור הארץ הוא הרמה שעליה אנו יוצרים את אורח החיים שלנו. כל החלקים השטוחים והמשטחים הם אדמה, וכל סוג של מיכל, כלומר קערות, אגרטלים, שידות וארונות משמשים לקבלת מתנות מאמא אדמה. בפנג שואי סמלי אנו משכפלים תופעות טבע עם חפצים, צבעים וצורות משמחים כדי לחזק את כוונותינו. אם אנו מכבדים את ההיבטים הללו במרחב שלנו, עלינו להבין שכדור הארץ מתעב עומס וארונות ממולאים. עודף ועודף יוצר דילמה ארצית שתגרום לנו להרגיש קיפאון ותקוע.

כדור הארץ אוהב רשימות ביקורת ומעדיף שגרה וקביעות. הטחול זקוק לריכוז ומיקוד. ברוח זו אנו מציעים את שיקולי הפנג שואי שלנו לסביבה ידידותית לכדור הארץ:

• בראש ובראשונה, בואו נצא למסע צלב של פינוי חלל. היפטר מכל העומס והפסולת המיותרים.

• לאחר שניקיתם משטחים ומיכלים, ושלפתם הכל מהארונות והמגירות, אפשר להתחיל ביצירת "יופי". כל דבר נעים ומשמח את התפיסה שלך יכול להיחשב יפה. כנקודת מוקד אטרקטיבית, זה כנראה משמח את הטחול שלך.

• סמן את המרכז בחפץ מיוחד שמושך את מבטך. זה יכול להיות נברשת, מובייל, קריסטל, שטיח מיוחד או רהיט ייחודי.

• זהה את מגזר הבריאות על ידי הצבת הבאגוה בתוכנית הקומה שלך.

• יצירת שיפורי פנג שואי בתוך תחום הבריאות. זה יכול להיעשות עם חפצים, צבעים וצורות.

• צהוב הוא צבע אדמה מרומם להפליא, וזר פרחים צהובים, חמניות או אמהות, יעניק לך את הדחיפה הנדרשת.

• תהנו מזמן הקציר והחמיאו עם מאכלים בצבעי אדמה. מזונות אדמה מרובים היטב סביב עצמם או ארוזים בצפיפות.

• הטחול מעדיף משקאות בטמפרטורת החדר ויכול להיפגע בעזרת ממתיקים מלאכותיים ומרוכזים.

• הקיבה והטחול מתחברים לשפתיים ולפה, ומכיוון שהם שולטים בטעימה, זה מסביר מדוע טעם האדמה המועדף יהיה "מתוק".

• סאונד ומוזיקה לסוגי אדמה ממריצים יהיו קטעי תופים שחוזרים על עצמם, כמו ב"בולרו" של פיליפ גלס או של ראוול.

• רהיטים כבדים, שטוחים ונמוכים מהווים עוגנים ושומרים אותך מקורקע וקשור לחלל שלך. במקרה שאתה מתכוון לעבור דירה, שקול להסיר אותם כחלק מאסטרטגיית המעבר שלך.

• תהנה מהשקט הנפשי שהתגלה לאחרונה, שמגיע עם הרגשה מקורקעת ומרוכזת לאחר שכיבדת את כדור הארץ תוך שיקולים לצרכי הבטן והטחול שלך.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.