ניקוי ריהוט חוץ – צואת ציפורים

ניקוי רהיטי חוץ הופך למשימה קבועה במהלך החודשים החמים כאשר אנו משתמשים באזורי המגורים החיצוניים שלנו לעתים קרובות יותר. יש גם הרבה ציפורים בסביבה שמשאירות את כרטיסי הביקור שלהן בצורה של צואת ציפורים על ריהוט ואביזרי חוץ.

מניעה היא הדרך הטובה ביותר. על ידי הנחת הכל לאחר השימוש תוכל לשמור אותו במצב טוב יותר לאורך זמן. עם זאת, העובדה היא שרובנו לא הולכים לסחוב רהיטי חוץ אחורה וקדימה מהאחסון בכל פעם שנרצה להשתמש בהם.

נזק להפלת ציפורים

בדיוק כמו על הצבע של המכונית שלך, צואת הציפורים החומצית עלולה לגרום לנזק מתמשך אם היא נשארת לא מטופחת למשך תקופה. חוץ מזה, זה נראה מאוד לא יפה וזה יכול להיות קצת מביך להציע למישהו מושב מכוסה בלגן.

נפילת ציפורים בכמויות גדולות עלולה גם להוות סיכון בריאותי, לכן הקפידו לעולם לא לנסות לנקות כשהן יבשות מכיוון שהאבק הנשאף עלול לגרום לכם לחלות.

פעם בשבוע הרגל

היכנסו לשגרה של ניקוי רהיטי החוץ שלכם בזמן שאתם עושים את השטחים הפנימיים שלכם. שטיפה אחת לשבוע עם חומר ניקוי עדין ומים חמים תעזור מאוד לשמור על טריות ודורשת רק ניגוב מהיר ממש לפני השימוש במקרים מסוימים. פעמים רבות ריהוט החוץ שלך יהיה מוכן לשימוש בכל עת.

זה נותן לך הזדמנות קבועה לבדוק ולראות אם יש צורך בעבודות תיקון או שיקום.

סוגי רהיטים

רהיטי חוץ יהיו עשויים מזני עץ, מתכת, פלסטיק, חומרים עמידים כמו קנבס, או שילוב של אלה. ריהוט פלסטיק ממוחזר הוא דרך פנטסטית לסייע לאיכות הסביבה ולקבל ריהוט עמיד במחיר סביר.

אתה יכול לדעת בבטחה שבכל המקרים כביסה טובה עם חומר ניקוי עדין במים חמימים תתאים לכל סוגי הרהיטים על בסיס קבוע כדי לשמור על שליטה על צניחת ציפורים. ייתכן שיהיה עליך לשטוף כריות ויניל באגן ולהשאיר אותן לייבוש בשמש למשך יום או יומיים. השמש היא קוטל טבעי של עובש וטחב.

אם משטר הניקוי שלך לא היה קבוע השתמש בצינור לחץ נמוך ובמברשת קרצוף כדי לשחרר ולשטוף את הגללים. הוסף בורקס או סודה פחמימות למים לחלופה טבעית. חומר ניקוי למדיח כלים מכיל אקונומיקה לפלסטיק לבן אם אתה רוצה לשמור אותם לבנים. אבל אל תשתמש באקונומיקה טהורה או בחומרי ניקוי חריפים על ויניל או פלסטיק מכיוון שהם יפרקו אותו בהדרגה, וגם עלולים להשאיר שינוי צבע.

לאחר הגנה נקייה

זה הופך את הניקוי בפעם הבאה להרבה יותר קלה. בהתאם לתנאי מזג האוויר פעם או פעמיים בשנה טוב לניקוי יסודי ויישום אמצעי הגנה אחרים, בתנאים קשים אולי כל שלושה חודשים עדיף.

* עץ/במבוק/נצרים – אם אלה צבועים, או בלכה, חפשו אזורים סדוקים או בלויים לתיקון על ידי שיוף ומגע. אם העץ חשוף הוא יצטרך סוג של הגנה. זה יכול להיעשות בכמה דרכים. אתה יכול לבחור לשמן אותו באופן קבוע על ידי שפשוף משהו כמו שמן פשתן עם מטלית רכה. חלק בוחרים להשתמש בשעווה רכה שעובדת יפה.

* מתכות – כמו עץ ​​אלה עשויות להיות צבועות, אם כן חפשו נקודות חולשה באופן קבוע. כל מי סבון עדין יהיה בסדר. אם צואת הציפורים מצטברת עם הזמן, ייתכן שיהיה עליך להשתמש בצינור לחץ גבוה וללבוש ציוד מגן כדי למנוע בעיות עיניים ושאיפה.

* פלסטיק/שרף/ויניל – יש באמת כמה עיצובים פנטסטיים על רהיטי חוץ שמיוצרים עם אלה כיום. תמצאו גם כריות עמידות למים, אך עדיין יש לשטוף אותן מדי פעם ולהשאיר לייבוש בשמש. שעווה רכה יכולה לפעמים להתאים לשרף אבל לא תמיד טובה לויניל, אז קראו המלצות ניקוי על המוצר.

* חומר/בד – שוב קרצוף קל עם מים חמים וחומר ניקוי עדין יספיק כאן. מטריות יכולות לעשות עם אותו טיפול. תחילה הרטיבו והשתמשו במברשת קרצוף רכה. ודא שהם מיובשים כראוי לפני האחסון.

הראה את אותה דאגה לרהיטי חוץ כמו שאתה עושה עבור הרהיטים שלך בפנים ויהיה לך אותו במשך שנים רבות. אתה יכול אפילו לשקול סוג של כיסוי כדי לעטוף עליהם בזמן שהם לא בשימוש. וודא שהוא מהודק היטב באזורים סוערים.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.