ניקוי דלתות החיצוניות מעץ

לאחר השקעה בדלתות חוץ יפות מעץ, כל בעל בית גאה ירצה לשמור על מראה המיטב. בכל עיר, דלתות חוץ יכולות לאסוף בקלות לכלוך ולכלוך. עם זאת, עם קצת ידע וקצת שומן מרפקים תוכל לגרום לשלך להיראות נהדר שוב תוך זמן קצר.

דלת כניסה רעננה תמריא את הבית שלך ותעזור לו להתבלט ברחוב שלך. אתה תרגיש טוב כשאתה נכנס לביתך דרך פורטל נקי, וזה ייתן גם לאורחים שלך רושם ראשוני נחמד.

ניקוי הדלתות שלכם אינו קשה, אך ייתכן שתזדקקו לכמה מוצרי ניקוי שונים בהתאם לסוג הדלת שברשותכם.

החל מחלק מהציוד שתזדקק להם ומסביר כיצד להכין ולנקות אותם מלמעלה למטה, כך תשאירו את דלתות העץ החיצוניות שלכם במיטבן.

אסוף את חומרי הניקוי שלך

המשימה הראשונה היא לבחון את סוג הדלת שיש לך ואת כמות הלכלוך והלכלוך שאתה צריך להיפטר מהם. הן להכנה והן לניקוי, ייתכן שתזדקקו רק לחלק מהציוד כאן. עבור סוגים מסוימים של דלתות, או בהתאם למשימה בידיים, ייתכן שתזדקק לכולם.

כדי להכין את הדלת שלך לניקוי, ייתכן שיידרש כל אחד מהציוד הבא: שואב אבק עם חיבור צינור ומברשת, מגבות נייר או סמרטוטים רכים, אבק נוצות, מברשת קטנה של אמן, סולם מדרגות ומטאטא.

לשלב הניקוי של התהליך, ייתכן שנזדקק לכל אחד מהדברים הבאים: סמרטוטים רכים וספוגים רכים, חומר ניקוי עצים מסחרי כמו מרפי'ס Oil Soap, תמיסת ניקוי ביתית של סבון כלים, כפית אחת של סודה לשתייה וארבע כוסות מים חמים, מנקה זכוכית (עיתונים מייצרים סמרטוט ניקוי טוב שלא ישאיר פסים על זכוכית), שואב מתכות מסחרי או מי סבון חמים עבור מתקנים לדלתות מתכת ושמן לשימוש על צירים.

השתמש במוצר מסחרי או בתערובת תוצרת בית לניקוי דלתות עץ חיצוניות ללא צבע. לדלתות עם צבע, השתמשו בפתרון הביתי; אל תשתמש בסבון השמן של מרפי.

הכנת הדלת שלך לניקוי

לפני שתוכל למעשה לנקות את דלתות החוץ שלך מעץ, יהיה עליך להיפטר מהאבק והלכלוך שהצטבר עליו.

פתחו את הדלת והתחילו בחלק העליון של משקוף הדלת, השתמשו בחיבור המברשת על שואב האבק בכל מקום אפשרי. לאחר מכן אבק במגבות נייר, סמרטוטים או מטלית נוצות במקומות שאליהם השואב לא הצליח להגיע.

אבקו את כל משקוף הדלת והדלת מלמעלה למטה, והשתמשו בזמן זה כדי לבדוק את הדלת לא כתמים ונזקים. השתמש במברשת הקטנה כדי להיכנס לסדקים כלשהם.

לבסוף, לטאטא את פתח הכניסה, מבפנים ומבחוץ.

להיפטר מהלכלוך

השתמש בספוג רך או סמרטוט כדי ליישם את חומר הניקוי, תמיד הולך עם גרגר הדלת. שוב, ללכת מלמעלה למטה ולכלול את מסגרת הדלת.

היה עדין, ואל תשפשף חזק מדי מכיוון שזה יכול להסיר את הצבע או הגימור מדלת העץ החיצונית שלך. לאחר שתסיים, עבור על הדלת עם סמרטוט רך כדי להיפטר משאריות חומר ניקוי או מים.

בעת ניקוי חלונות כלשהם, הקפד לעקוב היטב אחר טפטופים ולהשיג אותם במהירות. אלה עלולים להכתים את הדלת שלך ולהשאיר אותך עם תזכורת מכוערת בכל פעם שאתה יוצא או נכנס.

נקה את ידיות הדלת, המנעולים, הצירים ושאר אביזרי המתכת. שוב, הקפד לא לשפשף חזק מדי אם אתה משתמש בחומר ניקוי שוחק.

עבור דלתות חיצוניות מעץ בגימור כתם, השתמשו בלק רהיטים או בשעווה כדי להעניק לו ברק כמו חדש. נגב את הדלת בכיוון הדגן כך שהלק נמשך בצורה חלקה ונראה אפילו לאחר סיום.

סיים בשמן המנעולים והצירים שלך כדי לתת לדלת שלך תחושה חלקה שתתאים למראה החדש שלה.

למרות שזה עשוי להיראות כמו משימה גדולה, וכדאי לדאוג לכל צבע או גימור אחר, ניקוי דלת חיצונית מעץ לא חייב להיות משימה מסובכת.

התחל באיסוף כל מה שתצטרך כדי שיהיה לך הכל בהישג יד במהלך התהליך. לאחר מכן היפטר מכל הלכלוך והחלקיקים הקטנים שהצטברו על ומסביב לדלת. לבסוף, נקה את הדלת עד שהיא נוצצת ותגרום לך להיות גאה!

לאחר מכן, תוכלו ליהנות מדלת העץ החיצונית שלכם בכל פעם שאתם מגיעים או יוצאים מהבית, ואולי אפילו לתפוס מחמאה יפה מהשכן.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.