נומרולוגיה של פנג שואי למספרי בתים

שוק הנדל"ן השתנה בשנים האחרונות. לדוגמה, הפתגם הישן, "מיקום, מיקום, מיקום", הוגדל כדי לכלול עקרונות פנג שואי כמו מיקום, צבעים ומספרים. הסיבה לכך היא שהפנג שואי גדל בפופולריות באדריכלות ועיצוב פנים. לפיכך, למספרי בתים יש חלק חשוב בהחלטת רכישת הבית עבור מספר הולך וגדל של קונים.

לאחרונה ביליתי זמן בעזרה ללקוחות שלי למצוא את הבית ה"נכון" שלהם. לאחר שחיפשנו שכונות, תוכניות קומה, מחוזות בתי ספר ושירותים, הגענו לכמה פיינליסטים. בתים אלו היו באותה סביבה. כל הדברים שווים, זה הסתכם ברגשות וב"עסקה". בית אחד במיוחד נראה כמו עסקה לא קטנה. הפריסה הייתה נחמדה, הצבע היה לטעמם, היו בו כל השירותים המודרניים. התקשרתי לקונה שלי לקבוע מועד עם אשתו להסתכל.

בדרך אל הבית שעמד למכירה, הסברתי ללקוחות שלי שאם הם יאהבו את הבית, כנראה נוכל לשאת ולתת על 10% יותר הנחה מהמחיר הנמוך ממילא. הם היו נרגשים מהסיכוי להגיע סוף סוף להחלטה סגירה – ועסקה שתתחיל.

כשנכנסנו לחניה, הכל היה בסדר… או לפחות כך חשבתי. החניתי את הרכב. פתחתי את חגורת הבטיחות שלי. הלקוחות שלי יצאו מהמכונית בזמן שאספתי את התיקייה והטלפון שלי. לא חלפו יותר מ-5 שניות כששמעתי את הדלת האחורית של המכונית נפתחת שוב. הלקוחות שלי נכנסו חזרה לרכב ואמרו, "בוא נלך".

הייתי בהלם. "מה הבעיה?" שאלתי. מרשי ענה במהירות שהם לא יכולים ולא ירכשו את הבית הזה. לחצתי למידע נוסף. הוא אמר, "תסתכל על ה-4". הרמתי את מבטי אל הבית וחיפשתי את מספר הבית. מצאתי אותם וקראתי "444".

"למה שאקנה בית שצועק 'מוות, מוות, מוות'?"

הגילוי הגיע אליי ברגע. הלקוח שלי צדק. המספר "4" מבוטא בצורה דומה מאוד למילה "מוות" בסינית. אז לא היה עם זה ויכוח. מה שתפס אותי לא מוכנה היה שהלקוח שלי לא היה סיני. אז למה הוא כל כך מודאג?

"יהיה לי קושי רב למכור את הבית הזה כשיגיע הזמן שנעבור".

בהחלט, הלקוח שלי צדק. תשעה חודשים לאחר מכן, הבית הזה עדיין בשוק.

כשזה מגיע לנומרולוגיה של פנג שואי ומספרי בתים, למדתי שעדיף לשחק בזה בטוח. חפש תחילה מספרי בית בר מזל כמו המספר "9". על מצפן הפנג שואי בעל 8 צדדים, הכיוון המשמח ביותר הוא "דרום". זה נמצא בראש המצפן. תהילה, עושר, חגיגות, אדום, אש, ציפורים, קיץ, והמספר "9" קשור לדרום. מספר בית כמו "999" יהיה בר מזל ורצוי מאוד.

הנה עוד משהו שאולי לא הבנת לגבי "9". זה המספר היחיד שבו אם מכפילים אותו במספר חד ספרתי אחר, ואז מוסיפים את סכום שתי הספרות בתשובה, המשוואה שווה ל- "9". לדוגמה, 9 כפול 8 שווה 72. הוסף 7 עם 2 ותקבל 9. האם אתה יכול לראות את הערעור של המספר הזה?

המספר השני הכי טוב הוא "8". מספר זה נשמע דומה למילה "שגשוג" בסינית. השילוב של 8 עם מספרים אחרים כמו 2 גם נשמע דומה ל"שגשוג קל" בסינית. לפיכך, 28 מתאים גם למספר בית.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.