משמעות סמל הדרקון והפניקס בפנג שואי

בסין, הדרקון מסמל את הקיסר ועוף החול מסמל את הקיסרית. שתי חיות שמימיות פופולריות אלו נחשבות לזוג מושלם בפנג שואי. הדרקון מייצג את היאנג (או את הזכר) ועוף החול מייצג את היין (או את הנקבה). סמל הדרקון-עוף החול נוצר עבור התקווה שאהבתם ותשוקתם של בני הזוג תחזיק מעמד עד הסוף והם יישארו יחד בעובי ובדק. זאת גם כדי להבטיח שבני הזוג יתברכו במזל אטריארך ופטריארך ובהישגים יוצאי דופן בחיים.

פיניקס נחשבת לאלת כל היצורים המכונפים. ציפור שמימית זו תקצור שגשוג, הצלחה ומזל הזדמנויות. כשהיא מוצגת לבד (ללא הדרקון), היא תיתן את האנרגיה של 'יאנג'. מאמינים כי ציפור הפניקס מסוגלת להפוך מזל רע למזל טוב. לפי מאסטרי הפנג שואי, המקום המתאים להציג את עוף החול הוא בחלק הדרומי של הבית שלך.

הדרקון הוא אחד היצורים המיתולוגיים הפופולריים ביותר עם היסטוריה ארוכה ועשירה. אף אחד לא יודע בוודאות מתי חיה זו מקורה, אבל אנשים רבים חושבים שזה היה בתקופת הקיסר הצהוב. היה נחש על הסמל שלו והוא היה מוסיף את הסמל מהסמל של היריב לשלו בכל פעם שניצח בקרב. כך הגיע הדרקון שאנו מכירים מורכב מכל כך הרבה יצורים שונים. בפנג שואי, פסלי דרקון, ציורים או תמונות ממוקמים בדרך כלל באזורים המזרחיים של הבית. כמה מאסטרי פנג שואי מציעים גם שהתדמית של הדרקון לא צריכה להיות עזה מדי עם פיו פתוח לרווחה מכיוון שהוא נראה כמו דרקון "רעב" שעלול לתת אנרגיה רעה.

הצבת דרקון-עוף החול בפינה הצפון מערבית של הסלון תגדיל את מזל הפטריארך ואילו הצבת הסמל בפינה הדרום מערבית של הסלון תגדיל את מזל המטריארך וגם לטובת אהבה וזוגיות. אם אתם מחפשים בריאות טובה, ידע, הישג, תהילה, כוח, קידום, ידע ומעמד לכל המשפחה, תוכלו למקם אותו במזרח הסלון שלכם. עבור אנשים בפוליטיקה, שואוביז או תשוקה לפופולריות ותהילה, הצב את הסמל הזה בפינה הדרומית של הבית ותנו לאורות לזרוח עליו. גברים ונשים רווקים שמחפשים אהבה ונישואין צריכים להציב את סמל הדרקון-פניקס בכיוון ה-'ניין ין' שלך לפי מספר הקואה שלך.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.