משיכת ושימור חברים עם פנג שואי

תפקידו של מאסטר פנג שואי הוא לעזור לאנשים, פשוט ופשוט. ניתן להתייחס לתחומי חיים רבים בניתוח מסוג זה: כיצד הבית או סביבת העבודה משפיעים על דייריו. ולמרות שאנו שומעים סיפורים רבים על האופן שבו מאסטר פנג שואי עזר למישהו לשלש את ההכנסה שלו או קפיצת מדרגה גדולה אחרת בקריירה שלו, זה מביא לנו שמחה גדולה לראות את התוצאות של ההמלצות שלנו משפרות את הבריאות הפיזית, הנפשית והחברתית של אדם. חַיִים.

"להיות עשיר בחברים זה להיות עני בכלום" הוא ציטוט של ליליאן וויטינג. אני זוכר שצפיתי באחת מאותן תוכניות מגזין ניוז בשעות הלילה המאוחרות שבהן ערכו מחקר על האנשים הכי מדוכאים בעולם. ארצות הברית דורגה במקום הגבוה ביותר. מאפיין חדשות זה נועד להצביע על כך שבחלק של העולם עם העושר הכלכלי הגבוה ביותר, יש לנו את האנשים הכי מדוכאים, מה שמדגיש כמובן שכסף לא קונה אושר. אנשים בכמה מהמדינות העניות ביותר הם המאושרים ביותר בגלל הקשרים החזקים שלהם למשפחה ולחברים.

אמירה דומה ופופולרית מאוד היא "אם אין לך את הבריאות שלך, אין לך כלום." ובאותה דרך, אנחנו נותנים עדיפות במטאפיזיקה הסינית, מתוך ידיעה שלבריאות ורווחה אין מחיר. בתחום הטכני יותר של תיאוריה ויישום, יש לנו ארבעה סוגי בתים עיקריים בניתוח הקלאסי של שואן קונג פנג שואי. אחד מתואר כ"טוב לאנשים וטוב לכסף". ברור שהבית הזה נשמע כמו הבית הטוב והאידיאלי לגור בו.

הבית הבא הטוב ביותר הוא בית שעדיין נחשב "טוב לאנשים/לא כל כך טוב למזל כסף". אנחנו קוראים לזה סוג בית ישיבה זוגי. סוג הבית השלישי נחשב "טוב לכסף, אבל לא טוב לאנשים". הבית הזה "עם פנים כפולות" עשוי להיות בית שבו האנשים מצליחים כלכלית, אבל בריאותם ומערכות היחסים שלהם עלולים לסבול. וכשזה מגיע למערכות יחסים, אנחנו מתכוונים גם בתוך הבית בין בני המשפחה וגם בחוץ בין חברים ועמיתים לעבודה.

סוג הבית הרביעי נקרא בדרך כלל "הפוך". הסיבה לכך היא שזה הפוך לסוג הבית האידיאלי. הבית ההפוך יכול להיות מערער הן עבור מערכות יחסים והן עבור קריירה.

סוגי בתים אלה אינם מזוהים על ידי רמזים חזותיים כלשהם. הם נקבעים על סמך השפעות אסטרולוגיות ואסטרונומיות המשולבות בכיוון המבנה וכן בתזמון מועד בנייתו. אלברט איינשטיין אמר פעם ש"החלל אינו חלל ריק, אלא מארג ארוג הדוק של זמן ומרחב" וזהו עיקרון פנג שואי בסיסי המגדיר את הצ'י (זרמי האנרגיה) בתוך כל מבנים ומבנים.

החדשות הטובות הן שניתן לשפר את כל סוגי הבתים הללו. כך שגם הבתים שבדרך כלל אינם תומכים בבריאותם ועושרם של הדיירים יכולים להפעיל אמצעי נגד והתאמות כדי לחזק את האנרגיה שלהם. אנשים רבים אינם מודעים לכך שלבתים יש "אישיות" מובהקת וחלקם טובים יותר מאחרים בסיוע לדיירים לצבור יותר חברים ומערכות יחסים חיוביות. ולמרות שפנג שואי הוא מנהג עתיק, שתועד רשמית במשך יותר מ-3,000 שנה, היישומים לא יכולים להיות רלוונטיים יותר בזמנים המודרניים. מחקרים אחרונים גילו שלרוב האמריקאים יש רק אדם אחד בחייהם שהם יכולים לקרוא לו חבר.

רבים מאיתנו מנהלים חיים בודדים מאוד, והחיים הווירטואליים שלנו באינטרנט לא בהכרח מעודדים יותר חברויות מהחיים האמיתיים. היבט נוסף בניתוח פנג שואי מציין את הכיוונים הטובים האישיים, שחלקם יכולים לעזור לאנשים לצבור חברים נוספים. כיוונים אחרים יכולים לשפר את החביבות והאמינות שלנו.

כל אדם, בהתבסס על שנת הלידה שלו, יכול לגשת לכיוונים מועדפים מסוימים לשינה ולעמדות עמדות עבודה כדי לעזור להם למשוך ולשמר חברים נוספים. אם נלך אפילו יותר עמוק לתוך כל הערכה, אנו יכולים לגלות אזורים בתוכנית קומה שיכולים לעורר ויכוחים, בדידות, רכילות, הונאה והשפעות אחרות שעלולות לערער חברויות טובות ומוצקות. עוד מחקר מפתיע שאני זוכר שקראתי עליו ב- לוס אנג'לס טיימס הוא שלשכן שלך שגר מולך יכול בקלות להיות יותר במשותף איתך מאשר לחלק מהאנשים שאתה מחשיב לחברים שלך. מנקודת מבט של פנג שואי, חלק מזה עשוי אפילו להיות קשור לסבירות שהשפעות הפנג שואי דומות למדי באותה שכונה ובתוכניות קומה דומות.

זה משהו שצריך לחשוב עליו ביום שבו אנשים רבים לא מדברים עם שכניהם או אפילו יודעים את שמם. אולי הגיע הזמן ללכת מעבר לרחוב ולהציג את עצמך בפני השכן שלך. במקרה חירום כמו רעידת אדמה או שריפה, יכול להיות שזה רק השכן שלך שמציל את חייך!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.