משטחי מטבח פרימיום

משטחי מטבח ישנים ובלויים יכולים להוות אבן שואבת לחיידקים ולחיידקים, ובין אם אתם מחפשים לשפר את מראה המטבח שלכם, לשפר את הפונקציונליות שלו או פשוט להגביר את ערך הנדל"ן של הבית שלכם, עליכם לשקול משטחים חדשים. גם אם אין לך את הכספים לשפץ לחלוטין את המטבח הקיים שלך, אתה יכול לשנות את המראה והפונקציונליות של החדר פשוט על ידי החלפת המשטחים הישנים והבלויים האלה. במאמר זה, נבחן כיצד עדכון משטחי המטבח שלך יכול לשפר את המראה ואת פוטנציאל המכירה של הבית שלך.

חומרים לשיש

משטחי השיש המכוסים בפורמייקה הם הנפוצים ביותר וכמו כן הם הזולים ביותר, עם זאת, סביר להניח שהם יתבלו די מהר, ומשטחי השיש המכוסים בפורמייקה עלולים להינזק בקלות. הנחת תבנית חמה ישירות מהתנור על גבי משטח מכוסה פורמייקה עלולה לגרום לחומר לבעבע ולהתבקע, וזה לא יהיה קל לתקן, ועלול לגרום להחלפת כל החלק הזה.

אם יש לכם את הכספים, משטח שעשוי מחומר הרבה יותר עמיד תורם הרבה יותר לבישול ולהכנת אוכל. חומרים שניתן להשתמש בהם עבור משטחי מטבח כוללים שיש וגרניט, שכן הם לא רק נראים טוב, אלא שהם גם מאוד עמידים ועמידים.

העלאת ערך הנדל"ן של הבית שלך

אם אתה מתכנן למכור את הבית שלך בעתיד הקרוב, אך אין לך את הכסף לשפץ את המטבח לחלוטין, ייתכן שתוכל לשפר את המראה הכללי של המטבח שלך על ידי ביצוע שינוי אחד או שניים קוסמטיים. החלפת משטחי מטבח ישנים ובלויים היא אחת הדרכים שבהן תוכל לעשות הבדל משמעותי במראה הכללי של המטבח שלך.

משטחי מטבח גרניט ושיש הם לא רק נהדרים למראה, אלא שהם קלים לתחזוקה, עמידים ופחות מועדים לנזק מהנחת פריטים חמים. הם יחזיקו מעמד הרבה יותר זמן מאשר סוגים אחרים של משטחים, אם כי, הם עלולים להיות מועדים להיפגע מחפצים נופלים כבדים, למרות זאת, הם בסך הכל בחירה טובה בהרבה.

הרבה מומחי נדל"ן טוענים שיש קורלציה ישירה בין מראה המטבח לעלייה בסיכויים למכור בית, ולעתים קרובות, מטבח שנראה טוב יכול להיות הגורם המכריע עבור הרבה אנשים שהם מחפש לקנות בית.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.