מרפא פנג שואי לבית עצירות

שוב עשיתם קניות? ודברים יוצאים מהארונות הממולאים והמגירות העמוסות שלך, אולי מונחים מאחורי דלתות ומתחת למיטה שלך?

יש מתאם חזק בין מעי גס בריא לבית בריא. מעי גס לא בריא עלול ליצור ברצינות סביבה רעילה. יחד עם בת זוגו, הריאות, המעי הגס אחראי על קלט ופלט של חומרים טהורים ולא טהורים. TCM (רפואה סינית מסורתית) רואה בבני אדם ביטוי של רוח הגוף הנפשית, ובפנג שואי אנו מוסיפים את הסביבה הביתית לטרילוגיית הקיום הזו. זוהי מערכת פונקציונלית של צריכת ותפוקה. כשאתה מתאם את כל זה עם הבית שלך, שבו אתה ממלא את האספקה ​​שלך, אבל בסופו של דבר צובר עוד ועוד, יש דבר כזה "בית עצירות".

תהליך זה של צבירה וסילוק הוא פונקציה של דינמיקת המתכת במחזור היסודות הסיניים. כשהטבע מגיע למלוא יכולתו, הוא צריך לחסל את מה שכדור הארץ צבר. לכן בסתיו צריך לקצור פירות ועצים ישילו את עליהם. אורגניזמים מתכווצים בתוך עצמם ומתכוננים לתרדמה ותרדמה. חומרים מזינים מהצומח מאוחסנים מתחת לאדמה. הסתיו גוברת הדומיננטיות של היין. הקשר הטאו שלנו לטבע ולממלכת הצמחים הוא חלק מהותי מהמערכת האקולוגית שכן צמחים סופגים פסולת נשימתית ומייצרים חמצן מעניק חיים. הריאות הן תזכורת מתמדת לצריכה עם כל שאיפה של חמצן טרי ופלט עם כל נשיפה של פחמן דו חמצני לאטמוספירה.

הריאות הן הפקיד של הסדר הקצבי, והמעי הגס הוא הפקיד של פינוי וחיסול החלל. הוא נפטר ממטען עודף שהיה שימושי אך אינו נחוץ עוד. הרפואה הסינית רואה במעי הגס את הפקיד שמסיר אשפה בכל רמה. TCM גם מקשר בין הריאות לעור, ומתאר אותו כריאה השלישית. ניקוי, טוהר ועידון הם המנדט המתמשך על סדר היום של פונקציות אלה התלויות זו בזו.

אולי הגיע הזמן להפעיל ברצינות את אלמנט המתכת לצורך התאמות פנג שואי וטיהור הבית שלך. טיפוסי האישיות של אלמנט מתכת מסודרים מאוד. הם אוהבים שהכל יהיה נקי ובתולי. הם נוטים להיות האסתטיים והמינימליסטים, והם אוהבים לגרום לדברים לזרוח. הם שמים לב לפרטים, והם נוטים לאמץ סטנדרטים גבוהים של ערכים מוסריים ויושרה. הם מתגאים במראה מוקפד ומעדיפים איכות על כמות.

אם אנו שואפים לאמץ כמה מאפייני מתכת, אולי נצליח לסמן את רשימת הפנג שואי עשה ואל תעשה למען ייפוי ושמירה על סביבה בריאה. שאל שאלות וענה עם חוש האבחנה של סוג מתכת:

• כאשר אתה נכנס לחלל שלך, האם יש מיקוד נקודתי בודד כדי שהמבט שלך יגיע למנוחה?

• צלם תמונות וקבל תצוגה דו מימדית של שדה הראייה שלך.

• באוסף החפצים שלך, יש משהו שבולט כנעים או מגבש במיוחד?

• עם עין הבחנה והאבחנה של סוג מתכת, האם תוכל להעריך ולבטל את מה שעלול להיות יותר מדי ולא חיוני?

• חללים ריקים מושכים הזדמנויות חדשות, ומיכלים ריקים הם כלי קיבול למתנות מהיקום.

• חשבתם להוסיף לתזונה מאכלי מתכת וטעם – פירות או ירקות עם קליפות עבות, מרכיבים לבנים וחריפים, צנוניות דייקון, כרובית ושום?

• האם ליטשת את המשטחים המבריקים שלך – מראות, ידיות מתכת, תכשיטים, משטחי עבודה לבנים, כלי שטוח כסופים ו"כדור הזהב" שלך?

• חשבו על יעד המתכת שלכם כעל עגול וטהור בזמן שאתם עוסקים בתהליך היצירתי של זיקוק וחיסול.

• אנרגיית ריאות חזקה תשמור אותך ברגע הנוכחי עם נשימה בריאה והשראה יצירתית.

• מעי גס נקי ישמור עליך מוטיבציה וממוקדת.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.