מצוות הפנג שואי

פנג שואי הוא מנהג ששימש את הסינים כבר למעלה מ-3,000 שנה. אומרים שאם תסדרו את הרהיטים והתכולה בתוך הבית בצורה מסוימת זה יעזור להביא איזון ומזל טוב לחייכם. בתרגום לאנגלית, פנג שואי פירושו המילולי "מי רוח". הסינים תמיד האמינו שמים צלולים מביאים לבריאות טובה ורוחות עדינות מביאות ליבול טוב. הפנג שואי המודרני כולל בעיקר סידור מחדש של רהיטים, אך לאורך ההיסטוריה הוא כלל תערובת מורכבת של מיקום גיאוגרפי, סימנים אסטרולוגיים ואנרגיה אדמה.

כמה חוקרים רואים בפנג שואי מעט יותר מאשר סוג של כישוף קדום. עם זאת, מאמינים שהתרגול מביא לבריאות טובה, עושר ויחסים מספקים יותר בין אנשים לכדור הארץ. בבסיס הפנג שואי עומדת האמונה שהכל חי ומלא באנרגיה. המטרה היא לסדר את הבית כך שיקדם את זרימת האנרגיה. כדי לדעת איך לסדר בית, מתרגלים עוקבים אחר הבא-גואה. זוהי רשת מתומנת המכילה את הסמלים הקדושים של האי צ'ינג המסתורי.

כאשר לומדים פנג שואי, תגלו שיש שפע של מורכבויות שצריך ללמוד. לאחר שתשלוט בדיירים הבסיסיים, תהיה לך הזדמנות ללמוד את ההיבטים המתקדמים והפילוסופיים של אמנות עתיקה זו. מחקרים אלה כוללים לעתים קרובות חקר מחזור הירח, מושג ה-Qi וחמשת שלבי הלידה וההרס, כדי לציין כמה. חשוב ללמוד כמה שיותר על כל היבט של האמנות כדי שתוכל להסתמך על מאגר גדול של מידע וניסיון.

זה יכול לקחת שנים, אפילו חיים שלמים, כדי לשלוט בפנג שואי. אתה תהיה מחויב להבין לא רק את המרחב שלפניך, אלא את האנשים שיאכלסו אותו. לכל לקוח יהיה צורך או דרישת אנרגיה שונה. עליך להעריך בו זמנית את הלקוח ואת החלל וליצור את החלל המושלם, הזורם בחופשיות.

הרשמה למוסמך קורס פנג שואי יהיה המסע שלך לקראת שליטה בתרגול העתיק הזה. מעבר לתואר או תעודת הסמכה בלבד, פנג שואי הוא דרך חיים. זהו כלי רב עוצמה לפתיחת מוחות ורוחות. יחד עם בסיס מוצק בעיצוב פנים, פנג שואי יכול להיות המנוף שאתה צריך כדי להטות את מאזני המזל לטובתך. שחרר את האנרגיה ותן לצ'י לזרום.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.