מפקח בתים חדשים

על בעל מקצוע זה מוטלת האחריות לזהות האם בבתים חדשים יש ליקויים שיש לטפל בהם לפני שניתן למכור אותם. פקח הבתים החדש צריך להיות מודע לחלוטין לתקנות המקומיות הרלוונטיות, שיכולות לכלול:

• מערכות אינסטלציה וחשמל

• קונסטרוקציות מסגרת

• מערכות חימום וקירור

• תנאים של כל מבנים אחרים כגון המוסך

על מנת לעבוד כמפקח בתים חדש תצטרך ללמוד בבית ספר למסחר או באוניברסיטה כדי להשלים את הקורסים הנדרשים ולאחר מכן לגשת לבחינת הרישוי. ברגע שיש לך את הרישיון שלך תוכל לעזור לרוכשי דירות על ידי הערכת תקינות המבנה והבטיחות של הבית החדש שהם שוקלים לקנות. פקח בתים חדשים יכול להיות עצמאי, לעבוד בחברת נדל"ן או לעבוד כשכיר בעיריות. כשאתה עובד עבור עירייה אתה תהיה אחראי לחקור בתים חדשים עבור בטיחות, תקינות ואיכות לפני שהבונים יוכלו להוציא את הבתים למכירה.

כדי להיות פקח בתים חדשים רוב הממשלות המקומיות ידרשו שתהיה לך בין שישים למאה עשרים שעות של שיעורים. בשיעורים אלו תלמדו כיצד לבצע בדיקת פנים וחוץ של הבית. תלמדו גם כיצד לנתח אינסטלציה, קירוי, מערכת החשמל ומבנה השלד של הבית החדש. תלמדו גם את הטכניקות לבדיקת מערכות HVAC (חימום, אוורור ומיזוג אוויר) של הבית.

כאשר ההכשרה למפקח של בתים חדשים כארבעים עד חמישים אחוז מהזמן תהיה עבודת שטח. כאן הייתם הולכים לבית ומנתחים את איכותו. הדבר נעשה בפיקוח המדריך שהוא בודק בית חדש מוסמך. יש ממשלות שלא ידרשו הכשרה מעשית זו. הכשרה נוספת עשויה לכלול גם בדיקת הנכס עבור רטיבות ועובש בתוך הבית והניקוז בחוץ. רוב הממשלות ידרשו שפקחים חדשים ידעו כיצד לבדוק אם יש גזים מזיקים כמו ראדון המצטברים באדמה מתחת לבית.

בדרך כלל ייקח שנתיים להשלים את הקורסים שלך ואז תשלם תשלום כדי לגשת לבחינת ההסמכה כדי לקבל את הרישיון שלך. הבחינה תכסה את כל מה שאתה לומד במהלך העבודה שלך בכיתה. המבחנים יכולים לכלול בין מאה ארבעים למאתיים שאלות ולקחת שעתיים עד ארבע שעות להשלמתם. הרישיון שתקבל הוא בדרך כלל טוב לשנה או שנתיים ולאחר מכן יש לחדש אותו. יש ממשלות שידרשו ממך להשלים מספר מוגדר של שעות ביצוע בדיקת בתים חדשים בפועל לפני שתקבל את הרישיון שלך. השעות יכולות להיות בין ארבעים למאה שעות.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.