מפקח בית נותן טיפים על ראשי מים ודלתות

אם אתה קצת שימושי בבית, תוכל לחסוך לעצמך אלפי דולרים על ידי טיפול ב-10 בעיות התיקון הנפוצות ביותר. נסקור שניים מהם כאן.

נתחיל עם שסתום המים הראשי. חשוב מאוד לדעת היכן נמצא שסתום המים הראשי והיכן לסגור אותו. אתה אף פעם לא יודע מתי תתרחש בעיה גדולה עם המים שלך. לדוגמה, צינור עלול לקפוא ולהישבר בחורף. או שפשוט יש לך שבירה בצינור בגלל הגיל.

אז לדעת את המיקום של שסתום המים הראשי חשוב מאוד. שימו תג על זה שאומרת שזה שסתום המים הראשי. לאחר מכן הראה אותו לבני המשפחה כדי שידעו היכן הוא נמצא וכיצד לסגור את ברז המים הראשי למקרה שיש בעיה. זה עשוי לחסוך לך אלפי דולרים. וודא שהשסתום מסתובב בקלות כך שכל אחד יכול לכבות אותו במידת הצורך.

התיקון הפשוט השני הוא אותן דלתות טורדניות שנדבקות. אני לא מדבר על דלתות שאינן בריבוע בגלל בעיה מבנית. אני מדבר על הדלתות האלה שמשתפשפות ויש להן בעיות הידבקות. תן לי לתת לך את שתי הסיבות העיקריות להיצמדות הדלתות.

אחד הדברים הכי קל לבדוק ולתקן הוא צירי הדלת. לפעמים צירי הדלת משתחררים עם הזמן. יש תיקון פשוט מאוד אם צירי הדלת שלך רופפים. פשוט קח מברג והדק את הברגים שמחזיקים את הדלת. זה יחזק את הדלת ויאפשר לה להשתלב כראוי במקומה.

לפעמים תגלו שהברגים לא יתהדקו אבל אין סיבה להתריע. הנה דרך פשוטה מאוד לתקן את הבעיה. הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא לתמוך בדלת כי אתה רוצה להוציא את כל הברגים שמחזיקים את הצירים.

עכשיו זה החלק היקר ביותר. קח מעט דבק וכמה קיסמים והדבק אותם לתוך חורי הברגים. הניחו לדבק להתייבש כ-20 עד 30 דקות ולאחר מכן החזירו את הצירים זה לזה. אני יודע שזה אולי נשמע מוזר אבל זה באמת טריק ישן וזה עובד טוב מאוד. תתפלא מאוד עד כמה זה עובד.

הבעיה השנייה בדלתות היא בין הקיץ לחורף. בעונת הקיץ תבחינו שהדלת והמשקוף מתנפחים וגורמים לדלת להידבק ובחורף הדלת עובדת מצוין ואין לה הדבקה או שפשוף.

בבעיה הספציפית הזו שבה הדלת מתנפחת אתה יכול לנסות ולבדוק קודם את הצירים. אבל אם זה לא עובד אתה יכול לקנות כלי זול מאוד שעולה מתחת ל-20$ וניתן לרכוש אותו בכל חנות לחומרי בניין. אתה כנראה יכול פשוט לשאול אחד מחבר. הכלי הספציפי הזה נקרא ראפ יד לתכנון בלוקים.

זה נראה כמו משהו שהיית חותך איתו גבינה אבל אני לא מציע לך לעשות את זה. מה שאתה רוצה לעשות זה להשאיר את הדלת פתוחה ולסמן את הדלת היכן שהיא משתפשפת. לאחר שתסמן את הדלת תוכל להתחיל להקצע את השטח הזה. המשיכו להקצע עד שהדלת נסגרת כראוי. כשאתה מהוקצע את הדלת אתה מסיר חלקים קטנים מקצה הדלת בכל פעם.

זה ייקח רק כמה דקות ותגלה שאתה לא צריך להסיר הרבה מאוד חומר. אם הדלת ממש גרועה ואתה לא יכול לסגור את הדלת, ייתכן שיהיה עליך לפנות לנגר מקצועי שיבדוק את בעיית הדלת שלך.

סביר להניח שעם הקצעה קטנה בלבד הדלת שלך תתוקן.

אם אתם קונים בית, הקפידו לעבוד עם בודק בית מקצועי שיבדוק את בית המגורים ויידע אתכם על כל פריט שעלול להפוך לתיקון גדול.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.