מערכת דלת הזזה אוטומטית: מדריך קנייה שימושי

עם חלוף הזמן, הפופולריות של דלתות אוטומטיות עלתה. בימינו ניתן למצוא את הדלתות המודרניות הללו במספר מתחמים מסחריים, כגון קניונים. עם הדלתות האוטומטיות הללו, קל ללקוחות להיכנס ולצאת מקניונים ובתי חולים. בנוסף, הם יכולים להקל בהרבה על חיי הקשישים. אם אתה רוצה להשקיע בסוג זה של דלתות, אנו מציעים לך לקרוא תחילה את מדריך הקנייה הזה. בעזרת העצות הללו, יהיה לך קל יותר לעשות את הבחירה הטובה ביותר.

1. צריכת חשמל

קודם כל, חשוב לזכור שהדלתות המסורתיות שלהם לא דורשות הרבה כוח. מכיוון שהוא לא פועל יותר מכמה שניות, הוא לא צורך הרבה חשמל. בכל הנוגע לצריכת חשמל, צריך לברר את צריכת החשמל של המערכת כשהיא במצב סרק.

אם אתה רוצה לחסוך הרבה כסף בעלות התפעולית, אנו מציעים לך לקבל יחידה שמגיעה עם צריכת חשמל נמוכה כשהמערכת לא פועלת.

2. התחלה ועצירה רכה

מטרת תכונה זו היא להפחית את העומס על היחידה על ידי הגברת המנועים בצורה מבוקרת על מנת לשמור על אמינות. לכן, ייתכן שתרצה לקבל יחידה הכוללת מנועים בעלי התנעה ועצירה רכה. מערכות אלו יכולות גם לסייע בהפחתת הרעש במהלך הפעולה.

3. כוח מנוע

ודא שהמנוע של המכשיר חזק מספיק כדי לפתוח ולסגור את הדלת. מלבד זאת, אולי כדאי לוודא שהמערכת כולה מאוזנת כהלכה ליעילות מירבית.

4. שחרור חירום

אם אין גישה חלופית, ודא שהמערכת מגיעה עם פונקציית שחרור חירום. במצב זה, אתה אמור להיות מסוגל לפתוח את הדלת באופן ידני. לדוגמה, במקרה של הפסקת חשמל, היחידה אמורה לאפשר לך לפתוח אותה באופן ידני.

אז מה שאתה צריך לעשות זה ללכת על דלת הזזה אוטומטית מעוצבת היטב. מערכת השחרור הידנית צריכה להיות מחוברת לידית הכניסה של הדלת. לכן, יהיה לכם קל יותר לתפעל את הדלת באופן ידני מתי שתרצו.

5. כפתור צמוד לקיר

כל מערכת אוטומטית מפסיקה לעבוד מסיבה כלשהי, אתה יכול להשתמש במערכת צמודת קיר. לכן, אולי תרצו לקבל יחידה שמגיעה עם כפתור הניתן להרכבה על הקיר.

6. בטיחות

בטיחות היא תכונה נוספת שיש לקחת בחשבון אם ברצונך לרכוש את דלת ההזזה האוטומטית הטובה ביותר. מאחר ויחידה מסוג זה היא כבדה, אתה אמור להיות מסוגל לעצור אותה באופן מיידי במקרה חירום. לכן, אם אתה רוצה לחסוך כסף, אנו מציעים לך לשקול את התכונה הזו.

בקיצור, אנו מציעים שתשקול את התכונות החשובות ביותר הללו בעת רכישת דלת הזזה אוטומטית לשטח העסק שלך.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.