מעבר דירה – פינוי רהיטים חומרי אריזה וטיפים לאריזה

מעבר דירה יכול להיות מלחיץ ביותר, אז כדי להקל על הסרת רהיטים מקומית או פינוי רהיטים בין מדינות או הסרה בין מדינות, הנה כמה טיפים לאריזת כל החפצים שלך. זה כנראה החלק הגוזל ביותר בכל תהליך פינוי הרהיטים, בין אם אתה רק עובר לרוחב העיר ובין אם אתה צריך שירותי פינוי רהיטים בין מדינות.

עשה רשימה  

 

הכנת רשימה של כל הדברים שאתם לוקחים יחד תבטיח שלא תשכחו להביא שום דבר, וזו דרך מצוינת לארגן אילו דברים יתחברו במקום פשוט לזרוק כמה שיותר דברים לקופסה אחת. זה גם יעזור להקל על פירוק. אתה יכול פשוט לבדוק את הדברים שרצית לארוז מהרשימה שלך כדי לראות אם הם הגיעו.

 

מספר או תווית את הקופסאות שלך כדי שתדע מה זה מה כשמגיע הזמן לפתוח את הקופסאות. ייתכן שתרצה גם לשים תוויות ייחודיות או ממוספרות על הקופסאות אם אתה זקוק להסרת רהיטים בין מדינות למקרה שתצטרך גישה לדברים מסוימים לפני אחרים. למרות שזה גוזל זמן רב, אריזה נכונה תהיה שווה את זה ברגע שאתה בבית החדש שלך.

 

חומר אריזה מתאים עוזר 

 

הקפד לקנות את כל חומרי האריזה בתפזורת כי תצטרך הרבה ממנו, וכך זה יהיה זול יותר. זה נכון במיוחד אם אתה אורז את זה בעצמך מכיוון שכנראה תהיה פחות יעיל מאורזים מקצועיים. שאל את החומרים הנכונים לפינוי רהיטים, כדי שתוכל להעביר בקלות את הרהיטים והארגזים שלך ביום ההובלה.

שמור גם כמה קופסאות רזרביות בהישג יד לשימוש של הרגע האחרון. תזדקק למצעים, מגבות ופריטים חיוניים אחרים בקופסה אחת ממש לפני המעבר, אז שמור קופסה נפרדת או שקית עבור הדברים שתצטרך.

בזמן האריזה, ודא שאתה אוטם את כל קופסאות ההובלה כראוי. השתמש בנייר אריזה או בנייר דבק כדי לסגור את החלק העליון והתחתון כדי לוודא שהחלק התחתון לא ייפול החוצה. כך, לא יהיו לך בעיות בבוא יום המעבר.

אל תשתמש בעיתונים בתור כרית בזמן האריזה. לעתים קרובות הם מכתימים דברים, אז עדיף להשתמש בנייר לבן רגיל או בנייר בועות. לכל מוסרי הרהיטים הטובים יש חומרים אלה זמינים מראש.

לאלו שבאמת רוצים לפרק את האריזה בקלות ומוכנים להתאמץ קצת יותר, כדאי לרכוש קופסאות עם מדבקות בצבע שונה, ולהקצות צבע לכל חדר בבית. כך פינוי הרהיטים, בין אם אתם מעבירים אותם בעצמכם ובין אם הזמנתם פינוי מקצועי, יוכל לפרוק במהירות את החפצים שלכם לחדרים הנכונים. כמו כן, תוכל להתחיל להוציא דברים מקופסאות ההסרה החל מהדברים החשובים ביותר קודם.

אפשרויות טעינה חוזרת 

 

לפני שאתם משקיעים אלפי דולרים עבור פינוי רהיטים שיעביר את החפצים שלכם לבית החדש שלכם, שקול טעינה חוזרת אם אתם מבצעים מעבר בין-מדינתי. נהגי משאיות הנוסעים למקומות שונים לרוב אינם נושאים שום דבר במשאיות שלהם לאחר נקודת ההחזרה והם מוכנים להעביר את החפצים שלך במחיר זול יותר.

גודל המטען שהם יהיו מוכנים לשנע ייקבע לפי הכמות שיש להם במשאית שלהם. בדרך כלל הם יכולים לנסוע רק בתאריכים מסוימים, כך שאם יש לך לוח זמנים גמיש, טעינה בין-מדינתית היא אפשרות מצוינת לחיסכון בכסף. טעינה בין-מדינתית תהיה הרבה יותר זולה מאשר ביצוע פינוי רהיטים בין-מדינתי סטנדרטי.

זכור להביא מסמכים חשובים כגון תעודות לידה, מספרי חברות שירות, רישומי בנק וכל דבר אחר שתצטרך להתמודד איתו בעת מעבר דירה.

כשסוף סוף תסיים לעבור דירה בבית החדש שלך, קח פסק זמן להירגע ולחקור את הבית והעיר החדשים שלך עם המשפחה שלך. אני מקווה שלא הייתם לחוצים יותר מדי בזמן האריזה לאחר קריאת הטיפים שלנו.

About admin

Check Also

ריהוט פלסטיק – יתרונות וחסרונות שונים

ריהוט פלסטיק תוכנן לראשונה על ידי דאגלס סימפסון וג'יימס דונהיו בשנת 1946. הוא עשוי מסוגים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.