מנעול כסף פנג שואי

מנעול כסף פנג שואי או "שלב נעול" מתייחס לאנרגיה השוכנת בבית במהלך תקופה מסוימת. בפנג שואי זה ידוע בשם "כוכבים כלואים". המשמעות היא שהדיירים המתגוררים בבית יתמודדו כלכלית. אנשים המתגוררים בבית בשלב נעילה יקבלו כסף אך יחד עם זאת יתקשו לחסוך אותו. נושא נוסף שאדם יכול לחוות הוא התקדמות בעבודה.

כמה זמן נעילת כסף יכולה להימשך?

מנעול כסף יכול להימשך עשרים שנה. יש גם שלב נעילה שנתי וזה חוזר על מחזור הפנג שואי כל תשע שנים. הבועט הוא, בית יכול להיפגע בחבטה כפולה ולסבול מנעילה של עשרים שנה ונעילה לשנה. למשל, בית שנבנה ב-1999 (תקופה 7) הפונה לצפון-מערב נמצא כיום במנעול של עשרים שנה והוא יהיה במנעול לשנה ב-2019.

איך אתה קובע אם הבית שלך נמצא במנעול כסף?

יועץ פנג שואי בקיא יכול ליידע אותך אם הבית שלך נמצא בשלב נעול או אם הוא יהיה בשלב נעול בעתיד. החיסרון הוא שבכל בית יעבור בסופו של דבר מנעול כסף. זה נקבע לפי כיווני הישיבה והפנייה לביתך. ברגע שהיועץ שלך יקבע את שני הכיוונים האלה, מידע זה יתגלה בדוח הייעוץ שלך.

תרופות פנג שואי

אם אתה בתהליך רכישת בית או השכרת בית, אל תתייאש אם אתה מגלה שהבית שלך נמצא בשלב נעול. שים לב שיש תרופות שיכולות לעזור לך להתגבר על מכשול זה על ידי הפיכת ביתך לתואם יותר עבורך ועבור משפחתך.

אם נאמר לך על ידי יועץ הפנג שואי כי הבית שלך נמצא במנעול כסף, התרופה הטובה ביותר לתקן מצב זה היא אלמנט מים. אלמנט המים חייב להסתובב, לראות; והמים צריכים להיות נקיים כדי שהם יהיו יעילים. אם אין לך את שלושת הדברים האלה במקום יסוד המים שלך לא יעזור לך. המקום הטוב ביותר לשים אלמנט מים בבית שלך יהיה מבוסס על התקופה הנוכחית.

האם אתה מכיר מישהו שנראה כאילו יש לו את כל המזל שבעולם? אולי יש להם קצת פנג שואי שעובד בשבילם.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.