מכירת ביתך כ-FSBO – מה עוד אתה צריך לדעת?

במאמר הקודם, התייחסנו לכך שכאשר מוכרים את הבית שלך כ-FSBO, יש הרבה דברים שעליך לקחת בחשבון. כלולים ברשימה שווי דירה, שיווק, חוזה, פיקדון וארנונה. במאמר של היום יפורטו בו דברים חשובים נוספים כגון כותרת, בדיקות וכישורים של הקונים.

כשירות הקונה: יהיה עליך להיות סמוך ובטוח כי הקונה שאיתו אתה מתמודד מסוגל לקנות את הבית במחיר המבוקש שלך. כדי לקבוע זאת, ניתן לבקש מכתב אישור מראש מהקונה המגיע מהחברה המלווה או המשכנת ממנה מקבלים את ההלוואה לדיור. אתה גם צריך לדעת איזה סוג הלוואה הקונה ביקש.

בדק בית: לתקופה מסוימת, קונים יכולים לבקש בדיקת בית מקצועית. זאת על מנת להבטיח שהבית שאתם מוכרים במצב תקין. זה אמור לקבוע תיקונים, תיקונים ושיפורים אחרים שצריך לעשות. בהתבסס על הממצאים, לאחר מכן הקונה יכול לבקש אילו מהתיקונים והשיפורים הוא או היא רוצים ליישם. וכמוכר, אתה צריך להסכים עם זה. בשלב זה, עליך גם לדעת כי לקונה יש את הזכות לנהל משא ומתן, לבטל את החוזה ולבקש לקבל את הפיקדון שלו אם בקשותיו לא מתקבלות.

כותרת: מלבד החוזה, הכותרת היא מסמך חשוב נוסף שעליך להכין בעת ​​מכירת הבית שלך כ-FSBO. זה ישקף את העברת הבעלות ממך לקונה שיסכים עם מחיר המכירה שלך. כדי להקל עליך, התקשרות עם חברת כותרת חוסכת ממך את המשימה שלוקחת זמן של הכנת המסמך. חוץ מזה, לאנשי מקצוע מהחברה יש את כל המומחיות והרקע הנדרשים כדי לעשות כותרת אמיתית וחוקית לבית שלכם.

FSBO מוצלח להסתמך על היכולת והידע של בעל הבית-מוכר את הדברים החשובים והתהליכים הכרוכים בכך. לאחר שפרסו שלושה דברים חשובים נוספים ועוד חמישה אחרים במאמר הקודם, איכשהו מעריכים שתצליחו במאמץ ה-FSBO שלכם.

אם מצד שני, אתה רוצה להיפטר מהמשימות הנלוות ורוצה למכור את ביתך מהר יותר, אתה תמיד יכול לבקש עזרה מסוכן נדל"ן מקומי. המומחיות והקשרים המקצועיים שלו יהיו חיוניים במציאת הקונה המתאים לבית שאתה מוכר.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.