מטבעות פנג שואי – מגנטים לכסף הסיני

בתרבות הסינית, מטבעות הם סמלי מזל טוב, אך חזקים עוד יותר למשיכת עושר ושגשוג הם מטבעות הפנג שואי או מטבעות I Ching. מטבעות אלו הם בדרך כלל בצבע זהב, בצורתם עגולה ובמרכזם חורים מרובעים. לעתים קרובות הם נראים בקבוצות של שלושה קשורות יחד עם סרט אדום או חוט בצבע האדום המשמח. זה מה שממריץ אותם.

עושים מהם ראשים או סיפורים

שני הצדדים של מטבעות הפנג שואי מייצגים יין ויאנג בהתאמה וניתן להבחין איזה צד הוא איזה על ידי זיהוי התווים הסיניים המוטבעים עליהם. אתה לא צריך לדעת את השפה הסינית כדי לעשות זאת. אם בצד אחד של המטבע יש אוסף של ארבעה תווים או סמלים סיניים נפרדים, אז אתה מסתכל על הצד היאנג. הצד השני הוא יין ויש לו רק שתי תווים.

מטבעות פנג שואי מגיעים בסטים של שלושה מסיבה. מטבע אחד מייצג מזל משמים, מזל מטבע אחד מכדור הארץ ומזל מטבע אחד מהאדם. כרוכים יחד, הם יוצרים מגנט כסף חזק מאוד. עכשיו בואו נראה איך אנחנו יכולים להשתמש במטבעות הפנג שואי האלה כדי למשוך עוד כסף, מזל ומזל טוב לחיינו.

למשוך הון – בבית

מכיוון שהפינה הדרום מזרחית של הבית או החדר שלך על מפת באגואה היא מגזר העושר, הגיוני לתלות את מטבעות הפנג שואי הנמרצים באזור זה. אתה יכול לתלות אותם על הקיר או וו מהסרט או החוט שבו הם קשורים או שאתה יכול להניח אותם על משטח שולחן או מתחת לצמח כדי למשוך עושר חזק עוד יותר. נסו להציג אותם כשהצד היאנגית פונה כלפי חוץ לקבלת אפקט חזק יותר.

משיכת הון – בעסק שלך

הגדל את המכירות או הרווח שלך עם המטבעות הנמרצים האלה על ידי הנחתם בהזמנות או בספר המכירות שלך עם צד יאנג כלפי מעלה. זה יעזור למשוך יותר אנרגיית עושר בצורה של מכירות ורווחים ובסופו של דבר יביא להצלחה רבה יותר בעסק שלך. מנהלי קמעונאות או מסעדות סיניים רבים משתמשים בטיפ זה במשך שנים בהצלחה רבה. אותו עיקרון יכול לשמש עבור ספרים או תיקיות הקשורות לעסקים אחרים כגון תיקיות חשבוניות או תיקי לקוחות. השתמש בו איפה שאתה רוצה להגדיל את מה שחשוב לעסק שלך שבסופו של דבר יביא לך יותר כסף בין אם זה יותר מכירות, יותר לקוחות או יותר לקוחות משלמים יותר.

אם יש לך חנות קמעונאית פיזית או מסעדה, אתה יכול להניח את מטבעות הפנג שואי הנמרצים על מפתן דלתך או לקבור תשעה מטבעות הקשורים כולם יחד מתחת למדרכה או לשביל המוביל לחנות שלך. אתה יכול אפילו להניח אותם מתחת למחצלת קבלת פנים. זה יביא לעלייה בזרימת הכסף שנכנסת לעסק שלך.

משיכת הון – בעבודה

אם אתה עובד במשרד, בית מלאכה או כל מקום מחוץ לבית שבו אתה עובד, אתה יכול להפעיל את מטבעות הפנג שואי כדי לעבוד בשבילך גם כאן. אבטח את שלושת מטבעות הפנג שואי הנמרצים בצד הדרום מזרחי של שולחן העבודה, חלל המשרד, התא או פינת החדר שבו אתה עובד לפי מפת הבאגוה, הצד היאנג למעלה כמובן. זה פשוט כמו זה. בקרוב תראה שהרווחים שלך יגדלו.

אז עכשיו אתה יודע איך לגרום לסמלים החזקים האלה של עושר ושגשוג לעבוד בשבילך. בפעם הבאה שאתה בצ'יינה טאון או בסופרמרקט סיני או בסין, הקפד לאסוף כמה כאלה לבית ולמשרד. בקרוב תקצור את הפירות.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.