מטבחים מצוידים – טיפים למטבח מצויד

משולש העבודה או אזור העבודה: אחד ההיבטים החשובים ביותר של כל מטבח מאובזר והוא גם אחד מתחומי התכנון שחייבים לכלול את הקלט של הטבח או השף. ישנם שלושה מכשירים עיקריים שיקבעו אזור זה ואלו הם הכיריים, המקרר ואזור הכיור או הפסולת. אתה בהחלט יכול לשאול למה, ובכן, אלה כשחושבים על זה הם שלושת המקומות הכי בשימוש בכל מטבח. אם אחד מהאזורים האלה רחוקים מדי זה מזה זה יכול להקשות על השימוש במטבח עד למלוא הפוטנציאל שלו. אז יש לתת לאזור העבודה או למשולש העבודה את תשומת הלב הראויה לו לפני שתמשיך לתחומים אחרים של בחירת המטבח שלך, וזהו טיפ המטבח הראשון שלך.

מטבחים זמינים: כאשר אתה הולך לאולמות תצוגה כלשהן היום, תראה מגוון עצום של מטבחים מצוידים המוצגים תחת אורות בהירים הממוקמים אסטרטגית, ואתה חושב שאני חייב לקבל אחד כזה. עצה קטנה, אל תמהרו להחליט, וזהו טיפ המטבח השני שלכם. אחד התחומים שצריך לבדוק הוא פגר המטבח או המסגרת. זה המקום שבו הדלתות מחוברות בצירים שישמשו פעמים רבות בכל יום, ואתם בהחלט לא רוצים להתאים דלתות תוך מספר שבועות לאחר הרכישה, כי יצרן כלשהו מחליט לחתוך פינות באמצעות עץ זבל ממסגרת, וכן הצירים ואביזרים אחרים כמו רצים משתחררים מכיוון שהברגים המשמשים לחיבור אביזרים כאלה אינם נאחזים כראוי.

מטבחי מייפל זהו עץ פרקט בעל ערך רב, יש לנו בצפון אמריקה את Sugar Maple ואילו באירופה יש לנו את Sycamore Maple. בלוקים קצבים וסיכות באולינג מיוצרים בעיקר ממייפל קשיח מצפון אמריקה ויש לו גרגר עץ דקורטיבי יפהפה שפופולארי במיוחד בעת התקנתו מטבחים מצוידים באירלנד.

מטבחי אפר עץ זה הוא עץ קשה ומשמש לייצור קשתות, מטבחים מצוידים, גופי גיטרה חשמלית ואחד מאביזרי הספורט המפורסמים מקל הארלי. הולינג הוא ספורט שמשחקים בו לוחמים ספורטיביים בכל רחבי אירלנד ונחשב למקום המהיר ביותר בעולם. לא לבעלי לב חלש.

מטבחי אלון אחד העצים הקשים עם גרגר מאוד אטרקטיבי והוא נמצא בשימוש נרחב לייצור רהיטים במשך מאות שנים. הוא משמש גם להכנת חביות וויסקי ויין והוא אחד העצים המשמשים לבניית בתים ממוסגרות עץ. מטבחים מסוג American Oak בהתאמה אישית ומצוידים כאשר הם מיוצרים וגימורים ברמה גבוהה הם פשוט יפים.

מטבחי אורן קשורים האורנים גדלים בעיקר בחצי הכדור הצפוני והם חשובים ביותר בעולם המסחרי ונמצא בשימוש נרחב בייצור מטבחים מותאמים אישית, חלונות וקירוי ורצפות.

מטבחים בתוך מסגרת מטבחים אלה יכולים להיות עשויים מכל עץ והם מיוצרים פשוט על ידי כך שהדלתות והמגירות יושבות בתוך המסגרת במקום שהן בולטות כמו מטבח רגיל. הם ללא ספק הסגנון הטוב ביותר של מטבחים מותאמים ומותאמים זמין כיום. Leinster Woodcraft הם מומחים בסוג זה של ייצור ותוכלו לראות את המטבחים שלהם על ידי ביקור בקישורים למטה.

מטבחים מצוירים מטבחים אלו הם המקום בו נצבעים המטבחים וניתן לרענן אותם עם השנים. מטבח מצויד פופולרי הוא המקום בו בסיס המטבח והיחידות העליונות צבועים בקרם עם משטח עבודה אלון כדי להוסיף ניגודיות וסגנון. עצה, תסתכל מאחורי דלת המטבח החדשה והיפה ושאל שאלות, אחרי הכל זה הכסף שלך שהרווחת קשה ההוצאות שלך. בקר בקישורים ממש מתחת למאמר זה כדי לצפות בתמונות ולקבל הצעות מחיר.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.