מטבחים: אז והיום

המטבחים עשו כברת דרך מאז המאה ה-20 – אז שימשו אז בדרך כלל למטרה הבלעדית של הכנת ובישול אוכל בבית שלנו. כיום, המטבחים התפתחו לאחד החדרים החברתיים ביותר בבית.

מבחינה היסטורית, עיצוב הבית בצפון אמריקה ובחלקים מאירופה כלל חדר אוכל שיהיה נפרד מהמטבח. לעתים קרובות, המטבח יהיה החדר הקטן יותר המופרד על ידי קשתות וסגור בקירות. בדרך כלל, עיצובים מסורתיים ישנים אלה אפשרו להציב שולחן קטן במטבח לארוחות פחות פורמליות. ארונות מובנים בעבר נחשבו פרקטיים יותר ולא היה הרבה רצון או צורך באסתטיקה. קשת המטבח הייתה מובילה לעתים קרובות לחדר האוכל שבו המתינו בני משפחה, או אורחי ארוחת ערב רשמיים אחרים. המנהג הזה של המאה ה-20 הוחלף בעיצוב קונספט פתוח המוסיף פונקציונליות, משיכה אסתטית והעלאת ערך לבית שלך.

בטרנדים האחרונים של שיפוץ הבית, מחיצות מיותרות מוסרות לעתים קרובות, מכיוון שהן נתפסות כמחסומים חברתיים המפרידים בין המטבח לבין פינות האוכל הרשמיות. כעת אנו מאפשרים לחברים ולמשפחה לעסוק בבישול ושיחות במטבח במקום לחכות בחדר אחר לגמרי. המטבחים שלנו הפכו למוקד הבתים שלנו – הם כיום, ברוב המקרים, החדר הגדול ביותר בבתים שלנו. זה מראה את הכיתה שלנו, את המיומנות החברתית שלנו, והכי חשוב, את האירוח שלנו.

מטבחים הם דרך נפלאה לייצג את הבית שלך ואת עצמך. רובנו נמשכים למטבחים מודרניים בימינו. אחרי הכל, זה הדבר הראשון שאנחנו שמים לב אליו כשאנחנו נכנסים לבית. למרות שהם אסתטיים ככל שיהיו, הפרקטיות של משטחי האחסון ומשטחי העבודה השתפרה מאוד מאז המאה ה-20.

לדוגמה:

  • ניתן להסיר קירות כדי ליצור אזור מגורים בקונספט פתוח.

  • שלבו אי בפריסה שלכם, התאימו עם מקומות ישיבה לבר לאירוח.

  • מגירות "נתקעות" או נפתחות בקול בשקופיות שאינן מגיבות – זה נחלת העבר. אנו משתמשים במגלשות כדוריות עם בולמים המאפשרים להן להיסגר בצורה חלקה ושקטה.

  • עם ההתפתחות של חומרת שקופיות עם הארכה מלאה מתחת להרכבה, מגירות יכולות להכיל יותר פריטים מאי פעם, ובתצוגה רגילה, מה שהופך את הגישה לנוחה מאוד.

  • הימים בהם דלתות הארון נסגרות בהתרסקות, משקשקות את כלי האוכל שלך, נמצאות במראה האחורית. מטבחים מודרניים משתמשים בצירים לסגירה רכה.

  • עם קצת יצירתיות, למעצב שלך יש מוצרים רבים לבחירה כדי לעשות שימוש באחסון פינתי בארון שלא היה בשימוש בעבר, או קשה להשגה. האפשרויות הן אינסופיות וכמות האחסון שניתן להשיג, גם במטבח קטן יותר, תדהים אתכם.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.