מחקר שצריך לעשות לפני שיפוץ המטבח שלך

כאשר מתכננים פרויקט שיפוץ מטבח, הצעד הראשון הוא להתקשר לחברת שיפוצים, נכון? אולי לא. לפני שתתחיל לדבר עם אנשי המקצוע, ערוך מחקר כדי שתהיה בעמדה טובה לקבל החלטות מושכלות עם איש המקצוע שלך בשיפוץ.

תבין מה אתה רוצה

חקור את האפשרויות השונות לריצוף, ארונות, דלפקים ומכשירי חשמל. זה יעזור לך להבין מה אתה עושה ומה לא אוהב. הקפד לבדוק את המידע על שיפוץ ואיך לעשות שיפוץ באתר האינטרנט שלנו, שם תוכל ללמוד הרבה טיפים חשובים, טרנדים ורעיונות לשיפוץ המטבח שלך.

שקול ערך מכירה חוזרת

אם יש סיכוי שתמכור את ביתך בעתיד, אתה רוצה לוודא שתקבל תמורה לכספך משיפוץ המטבח. קונים אוהבים מטבחים משופצים, אבל אולי הם לא נוטים לאהוב "טרנדים", אז אם אתם מתכננים למכור, בחרו פריטים אופנתיים בקפידה. נסה לעשות בחירות שימשכו את מגוון המחפשים הרחב ביותר ואולי תחסוך את עיקר ההשקעה שלך עבור מכשירי חשמל יוקרתיים שתוכל לקחת איתך.

תכנן את הפרישה שלך

אם אתה לא מאמין שתמכור את ביתך בזמן הקרוב, וודא ששיפוץ המטבח שלך משקף אותך. קבל את הארונות, הריצוף והתאורה שאתה אוהב. אם אתה אוהב חלונות גג, וודא שבמטבח המחודש שלך יש הרבה אור. בין אם אתם אוהבים צבעים בהירים, ארונות לבנים או עץ כהה, המטבח שלכם צריך לשקף את הסגנון שלכם, את סגנון הבישול שלכם ואת השימוש של המשפחה בחדר. חשבו גם קדימה והבטיחו שבמטבח יש מקום לכלי סיוע בניידות, ידיות וידיות קלות לתפיסה, או אולי אזורי דלפק בגובה מתכוונן כך שלכולם יהיה נוח לעבוד.

סקירת מימון ותקצוב

שיפוץ המטבח שלך יכול להתאים כמעט לכל תקציב, אז אתה צריך להתחיל לבדוק באיזה כסף תשתמש. האם עליך למשוך מחסכונות, למכור מניות, למחזר את המשכנתא שלך, או להשתמש בקו הון עצמי? לכל אחד יש יתרונות וחסרונות. עשה קצת תכנון בעצמך, אבל מכיוון שכל שיפוץ שונה, דבר עם שיפוצניק מקצועי ועם היועץ הפיננסי שלך כדי לקבל את העצה הטובה ביותר.

מצא שיפוצניק מקצועי

שאל חברים ושכנים עם מי הם עבדו בשיפוץ המטבח שלהם. עיין באתרי האינטרנט של החברות, בדוק את דירוגי Better Business Bureau וקרא את הביקורות של אנג'י. צור רשימה של שאלות לשאול כדי לעזור לך להרגיש יותר בנוח עם החברה. אם הם נותנים לך את המכירה הקשה, לוחצים עליך או גורמים לך אי פעם להרגיש לא בנוח, הם לא הקבלן המתאים לך. בדוק גם את הערבות שלהם. החברה הטובה ביותר תעלה על הסטנדרט בתעשייה כדי לשמור על אושרך…והיא תהיה החברה הראשונה שתתקשר אליה כשיגיע הזמן לעבוד על שיפוץ חדר האמבטיה!

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.