מוכן להרכבת ארונות – סעו בכביש המהיר

לפני זמן לא רב, בעלי בתים שרצו לעצב את ארונות המטבח שלהם נאלצו לחלק הון תועפות על הדברים האלה, וכך זה היה. אבל לאחרונה, הגיעו שיטות חלופיות וחסכוניות יותר לחידוש ארונות מטבח. אחד מהם הוא הכללת ארונות RTA (מוכנים להרכבה). הם זוכים לפרסום די מהר בקרב כל סוגי הצרכנים, אבל למה?

ובכן, כדי להתחיל, הרכבת הארונות הללו בעצמך היא למעשה משימה פשוטה מאוד שיכולה להתבצע על ידי כמעט כל בעל בית, גם כאשר חסרים כל כישורי בנייה או שיפוץ. זה יכול לקחת בין 20 ל-60 דקות להרכיב אותם, והכי טוב, הם בדרך כלל מגיעים בין שבוע לשבועיים לאחר ביצוע ההזמנה, וזה הרבה יותר מהיר מ-4-8 השבועות שרוב החברות יקדישו לקבל את הקדם -הרכיבו לך ארונות. בכל הנוגע לעלויות, המחירים עבור ארונות RTA נמוכים באופן דרסטי מאלה של אלה שהורכבו, ונעים בין 1000$ ל-4000$, שזה למעשה מעט מאוד בהשוואה למה שתצטרכו להוציא מאלה שהורכבו מראש. (בין 10,000$ ל-60,000$).

עם זאת, יש נסיגה קלה לגבי סוג זה של רהיטים. כפי שאתה עשוי לחשוד, השגת פריטים אלה במחיר כה נמוך לא יכולה להגיע בחינם, ללא עלות. החומרים המשמשים לבניית ארונות כאלה הם, למעשה, לא הטובים ביותר שקיימים… אבל זה לא הופך אותם לחסרי ערך לחלוטין; זה פשוט אומר שארונות RTA לא יחזיקו מעמד כל עוד גרסאות יקרות יותר, וייפגעו בקלות רבה יותר. אך כאשר מסתכלים על המחיר הנמוך ממנו מגיעים הארונות הללו, ובהתחשב בעובדה שהחומרים המתקבלים הם יותר משביעי רצון, מתברר שזו תהיה השקעה נבונה אם מצבכם הכלכלי יהיה קצת יותר מאופק. עַכשָׁיו.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.